Kanal D Güneşin Kızları - Dizi Yorumları

Bölüm güzel olacak belli oldu.:F

Burnumu tutmana izin verdim öküz kısmına haykırdım.:F

2. Bölüm

İlk bölümü izledikten sonra birkaç gün izleyemedim, şimdi baktım 2. bölüme.
İlk bölüme göre 2. bölüm senaryonun işleyişi çok daha akıcı idi. Hiç sıkılmadan izlettirdi, dizide olaylar şimdilik güzel gelişiyor.
Ali ile Selin arası gerginlik bölümün sonlarına doğru tennis klübende patlak verdi. Ali karakterini hiç sevmiyorum ama Selin de oldukça fazla ileri gidiyor. İleride Ali ve Tuğçe'nin Selin için neler yapacağını düşünemiyorum.

Selin'in boyfriend'i adı Emre idi galiba, dizideki en gıcık karakterler birisi.
Savaş'ın eski sevgilisinin abisi de ne kadar itici bir oyuncu.

Savaş ve Nazlı arası aşk da güzel ilerliyor. Savaş zaten yakışıklılıkda yıkılıyor. :D

Bölümdeki son sahne şoke etti. Haluk'un zaten kötü olduğu belli, ama bunun Savaş'ın eski sevgilisiyle ne alakası var ilginç. O kolye sürpriz oldu.

Şeyi sorucaktim Emre Kınay'ın oynadığı rol kötü rol mü cok gizemli geldi bana sen çözdün mü olayı anlatsana bana. :D
Adam psikopat ya.İlk bölümün başlarında böyle gayet iyi görünüyordu ama sonradan öyle olmadığı anlaşıldı.1998'den beri Güneş'i takip ediyormuş.Savaş'ın eski sevgilisinin kolyesi bu adamdan çıktı.

Bu dizi perşembe günü yayınlanıyor dimi?
evet canım perşembe yayınlanıyor izliyorsan diziyi seni etiketlerim ben

Şeyi sorucaktim Emre Kınay'ın oynadığı rol kötü rol mü cok gizemli geldi bana sen çözdün mü olayı anlatsana bana. :D
psikopat haluk savaşın kız arkadaşının kaybındada parmağı var bence
güneşe aşık ama takıntılı bir şekilde birde güneşin kocasının kaybındada
parmağı olablir

Az önce biraz denk geldim Peri köpeği korudu tebrik ederim o kızı sevmeye başladım ama sonra kapattım :F

Haluk kişisi ne yaptı acaba Sevilay'a. ss