CW The Flash 1. Sezon Yorumları

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
1x22, 1x23 (Sezon Finali)

20 ve 21. bölümler kadar heyecanlı değildi lakin yine muhteşemdi. Bilim kurgunun sınırları yine epeyce zorlandı. :Z

O değil de bu kadar şey açığa çıktı gelecek sezon ne yapacaklar? Asıl hikaye şimdi mi başlıyor? :p @Çiğdem- @Forumdash @cookies @Titanium

Adam kendini feda etti vurdu, hiç beklemiyordum böyle bir şey ama bence o ölmedi kara deliğe sürüklendi. Gelecek sezon bir anda karşılarına çıkacak doktor Wells bence.

Zamanda yolculuk yaptı Barry ama orada gelecekten geleni dur işareti yaptı acaba neden dur dedi bura da ayrı bir konu. (b)

Şok şok şok!!

Cisco da meta insanmış.

Çok özleyeceğim.... :( Yeni sezon ne zaman başlıyor bilen var mı? :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

20 ve 21. bölümler kadar heyecanlı değildi lakin yine muhteşemdi. Bilim kurgunun sınırları yine epeyce zorlandı. :Z

O değil de bu kadar şey açığa çıktı gelecek sezon ne yapacaklar? Asıl hikaye şimdi mi başlıyor? :p @Çiğdem- @Forumdash @cookies @Titanium

Adam kendini feda etti vurdu, hiç beklemiyordum böyle bir şey ama bence o ölmedi kara deliğe sürüklendi. Gelecek sezon bir anda karşılarına çıkacak doktor Wells bence.

Zamanda yolculuk yaptı Barry ama orada gelecekten geleni dur işareti yaptı acaba neden dur dedi bura da ayrı bir konu. (b)

Şok şok şok!!

Cisco da meta insanmış.

ekim ayında başlar cnm ben sorularına kısaca bir cevap vereyim:-)
cnm zaman döngüsü bozulmasın diye barrıy dur dedi gelişmiş hali annesini kurtarsa zaman döngüsü bozulucaktı cailtan da meta insan barrıy geçmişe koşarken geleceğe dahil görüntüler göründü şarısın bir kız var o cailtan meta insana dönüşmüş hemde flashın düşmanlarından birisi flasha düşman olucak yanı ve barrıyda hapiste görünüyordu :-) eddie oda meta insana dönüşücek oyüzden öldüğünü sanmıyorum kar delikte meta insan olucak bence birde ters flash uzay gemisiyle gitmeden önce gelecekten bir şapka geldi o şapka ilk flasha ait orjinal flashın şapkası yanı 2.sezon ilk flash diziye gelicek anlaşılan :-):-):-)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
ekim ayında başlar cnm ben sorularına kısaca bir cevap vereyim:-)
cnm zaman döngüsü bozulmasın diye barrıy dur dedi gelişmiş hali annesini kurtarsa zaman döngüsü bozulucaktı cailtan da meta insan barrıy geçmişe koşarken geleceğe dahil görüntüler göründü şarısın bir kız var o cailtan meta insana dönüşmüş hemde flashın düşmanlarından birisi flasha düşman olucak yanı ve barrıyda hapiste görünüyordu :-) eddie oda meta insana dönüşücek oyüzden öldüğünü sanmıyorum kar delikte meta insan olucak bence birde ters flash uzay gemisiyle gitmeden önce gelecekten bir şapka geldi o şapka ilk flasha ait orjinal flashın şapkası yanı 2.sezon ilk flash diziye gelicek anlaşılan :-):-):-)
Yok artık buna ihtimal vermem Caitlin mi? Ne alaka ya. (b) Ayrıca dünyada tek sarışın o mu hem o sarışın bile sayılmaz. :(

Şu sahne çok komikti. :F

Ben de o şapka olayına anlam verememiştim demek oymuş. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yok artık buna ihtimal vermem Caitlin mi? Ne alaka ya. (b) Ayrıca dünyada tek sarışın o mu hem o sarışın bile sayılmaz. :(

Şu sahne çok komikti. :F

Ben de o şapka olayına anlam verememiştim demek oymuş. :D
cailten killer frost olucak cnm flashın en tehrikeli düşmanlarından birisidir barrıyla düşman olucak yani :-)
ayrıca o şapkada jarry garrick e ait ilk flasha
panabaker_frost_fan.jpg

Jay_Garrick.jpg

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461

Şok şok şok!!

Cisco da meta insanmış.

Bende onun bir şekilde geri döneceğini düşünüyorum? Ama geri dönse ne için dönecek adam huzurlu şekilde öldü. İntikam yok ortada. :D

2. Olay muhtemelen defalarca orada karşılaştılar veya en son gittiklerinde barry muhtemelen bir daha gelirim olacaklar belli bir uyarı koyayım oraya diye düşünmüştür.

Cisco normal kalaydı eyiydi. :(

Bence özleyelim sonra düşünürüz ne zaman başlayacağını hemen başlayınca heves kaçıyor. :Z

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Bende onun bir şekilde geri döneceğini düşünüyorum? Ama geri dönse ne için dönecek adam huzurlu şekilde öldü. İntikam yok ortada. :D

2. Olay muhtemelen defalarca orada karşılaştılar veya en son gittiklerinde barry muhtemelen bir daha gelirim olacaklar belli bir uyarı koyayım oraya diye düşünmüştür.

Cisco normal kalaydı eyiydi. :(

Bence özleyelim sonra düşünürüz ne zaman başlayacağını hemen başlayınca heves kaçıyor. :Z
Ne için mi adam Barry'den nefret ediyor öldürmek için dönebilir mesela. :F

Ya ama çok güzel dizi yer yer aile sıcaklığı bazen komedi, aksiyon, bilim ne ararsam var şimdi yerine ne koyacağım. Arrow'a başlasam, SPN'ye devam etsem belki yerini doldururum. :(
cailten killer frost olucak cnm flashın en tehrikeli düşmanlarından birisidir barrıyla düşman olucak yani :-)
ayrıca o şapkada jarry garrick e ait ilk flasha
panabaker_frost_fan.jpg

Jay_Garrick.jpg
Hem meta olacak hem de düşman gerçekten hayallerim yıkıldı. İyi de ne sebeple düşman olacak nasıl olacak anlamıyorum. (b)

@Titanium Çiğdem-'in spoisine baksana bir ne düşünüyorsun senden de yorum alalım? :D

Arrow'un ilk bölümü indi. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ne için mi adam Barry'den nefret ediyor öldürmek için dönebilir mesela. :F

Ya ama çok güzel dizi yer yer aile sıcaklığı bazen komedi, aksiyon, bilim ne ararsam var şimdi yerine ne koyacağım. Arrow'a başlasam, SPN'ye devam etsem belki yerini doldururum. :(

Hem meta olacak hem de düşman gerçekten hayallerim yıkıldı. İyi de ne sebeple düşman olacak nasıl olacak anlamıyorum. (b)

@Titanium Çiğdem-'in spoisine baksana bir ne düşünüyorsun senden de yorum alalım? :D

Arrow'un ilk bölümü indi. :A
cnm şu yüzden düşman diyoruz killer frost flashın düşmanlarından biridir sezon finalindede cailtini killer frost olmuş şekilde gördük o metal insan flashın düşmanlarından ama nasıl gelişicek bilemiyorum
:-):-):-) sezon finalinde gösterdiler oyüzden spoiilik hali kalmadı oyüzden söyledim :-):-):-)

arrowuda çoks eviceksin zaten başlaman gerekiyor hadi bakalım cnm forumda 1.sezon konusu var yorum yapmayı unutma ;)

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
ramazan ayı gelince bakamıyorum ne arrow ne de flahs bakacam ama inşallah

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Atajohn gardaşım önerdi baktım dizinin ilk bölümüne. :D
Bir ara hiç bitmeyecek sandım :-) :-)
Ayh bıktık şu çılgın bilim insanlarından.. :)
Tam parçacık hızlandırıcıyla uğraşana kadar hava durumunu tahmin etseydiniz diyecektim ama yağmur da sorun yüzüne başlamış, oradan toparladılar :D
Başroldeki karakteri sevdim, ilk sahnelerde izler üzerine yorum yaparken Dexter'a benziyordu acık :rolleyes:
Oliver dahil olmasaydı iyi olurdu. Fırtınacı adamı da sevmemiştim iyi ki hemen öldü.
Velhasıl fena dizi değildi, Bates Motel bitince devam edebilirim belki. :):)
Şu replik güzeldi :F
+Silahlarınızla Tanrı'yı durdurabileceğinizi mi sandınız?
-Tanrı niye banka soysun lan?
8-/10 (@OzaN mode on :F)
@mrt-06

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Atajohn gardaşım önerdi baktım dizinin ilk bölümüne. :D
Bir ara hiç bitmeyecek sandım :-) :-)
Ayh bıktık şu çılgın bilim insanlarından.. :)
Tam parçacık hızlandırıcıyla uğraşana kadar hava durumunu tahmin etseydiniz diyecektim ama yağmur da sorun yüzüne başlamış, oradan toparladılar :D
Başroldeki karakteri sevdim, ilk sahnelerde izler üzerine yorum yaparken Dexter'a benziyordu acık :rolleyes:
Oliver dahil olmasaydı iyi olurdu. Fırtınacı adamı da sevmemiştim iyi ki hemen öldü.
Velhasıl fena dizi değildi, Bates Motel bitince devam edebilirim belki. :):)
Şu replik güzeldi :F
+Silahlarınızla Tanrı'yı durdurabileceğinizi mi sandınız?
-Tanrı niye banka soysun lan?
8-/10 (@OzaN mode on :F)
@mrt-06
devam ett cnm diğer bölümler daha güzel yılın en iyi işi tartışmasız ksıaca devam et :F:F:F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Benide hiç kıramaz. Teşekkürler izlediğin için. :bhr: @yatutarsa

Yani hem bir an hiç bitmeyecek sandım diyorsun hem de fena değil diyorsun. :D Ayrıca lütfen hakkını yeme dizi çok hızlı geçiyor devam et bilim kurgunun sınırları iyiyce zorlanıcak. :))

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Benide hiç kıramaz. Teşekkürler izlediğin için. :bhr: @yatutarsa

Yani hem bir an hiç bitmeyecek sandım diyorsun hem de fena değil diyorsun. :D Ayrıca lütfen hakkını yeme dizi çok hızlı geçiyor devam et bilim kurgunun sınırları iyiyce zorlanıcak. :))
Kıramam tabii canum :bhr:
Genel olarak fena değildi ama sonlara doğru sıktı biraz :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Yarın ikinci bölümü izleyemem de, 5 bölüm kaldı bir maraton yapmayı düşünüyorum zaten Otel yakında biter :D
Aman yeter ki Ekim'e kadar bitir. :D İlk defa birlikte dizi izleyecez. :Z

@Çiğdem- Emoşum öyle şey yapmaz. :A Bu arada bak aklıma ne geldi CNBC ya da e2'ye mail atalım Flash'ı baştan yayınlasınlar izleriz. :Z