MusicSurvivor 3.Sezon | 3.Hafta Sonuçları

0:57-1:57 racap isteyen kısa yoldan göz atabilir😉
gül kokusu albümünde olup albüm çıkmadan önce single parça olarak piyasaya sürülen aşk gribi yoğun ilgi görmüştür oflaya oflaya ile birlikte sıcacık bir yaz parçasıyla karşınızdayız herkesede başarılar:bhr:
@Yiğitt @Aserat @mrt-06 @BesaleT @Maskeli Fedai @Harunnn60 @vadikızı @cookies @berkann @HachiKo @Tzira @Nisa @ozgur2113 @sokak sanati @Ahmad @batuhkaralar @S.G.A.T. @Bully @Cengo @denizz19 @dizi kolik @xemrexxx @OzaN @adımutlulukk @EFE UYSAL @batuhankaralar

@Bully bir zamanlar en çok sevdiğim bir şarkıyı seçmişsin. Muhteşem seçim gibi duruyor. :D

@EFE UYSAL şu ana kadarki en iyi seçimin, hala arada dinlediğim bir şarkı. Benim puanlarda yine en üstlerde yer alırsın. :D

@Çiğdem- ilk defa dinledim şarkıyı. Puanımı diğer şarkılara göre veririm, şimdilik birşey diyemem. :D

Ondan daha iyi bir tık altında değil baya popüler.:A:A
Yani bana göre öyle ben Bu Kez Anladım'ı çok severim ama bu şarkın da iyi. :A

@Bully bir zamanlar en çok sevdiğim bir şarkıyı seçmişsin. Muhteşem seçim gibi duruyor. :D

@EFE UYSAL şu ana kadarki en iyi seçimin, hala arada dinlediğim bir şarkı. Benim puanlarda yine en üstlerde yer alırsın. :D

@Çiğdem- ilk defa dinledim şarkıyı. Puanımı diğer şarkılara göre veririm, şimdilik birşey diyemem. :D
Sonunda beğendirebildiğime sevindim. :A

çok sevilen parçaları arasında ama klıb çekilmeyince çok yaygın olmadı işte 🙂🙂🙂

puanı sen ayarlarsın sevdinmi onu söyle ilk izlenimin ne :A:A:A