MusicSurvivor 3.Sezon | 3.Hafta Sonuçları

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Tebrikler @Ahmad @denizz19 @xemrexxx :)

@Billy Kane geçmiş olsun, riskli bir seçimdi, sağlık olsun diyelim.

Ben yine orta sıralarda takılmışım artık bir sıçrama yapmam lazım, neyse önümüzdeki maçlara bakacaz artık. :D

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
İlk 3'ümde yer alırsın diyorum en sevdiğim Berkay şarkısıdır. :D

Ama bence onun için erken ya yine de sen bilirsin. :)
Erken olduğunu düşündüm bende ama elenipte pişman olmak istemiyorum

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
1. olmuşum. İyi puan veren herkese çok teşekkürler. Çok sevdiğim bir şarkının değer görmesi güzel.
Bu hafta seçimlerini beğenmediğim kişiler vardı, onlardan birisi Toygar Işıklı idi. Çok zayıf şarkılar gönderiyordu 2 haftadır, keşke biraz daha bilindik şarkılarla gelseydi. Geçmiş olsun.
Yarışmada çok beğendiğim birkaç şarkıcı var ama daha tam olarak kendini gösterecek şarkılar göndermiyorlar, o yüzden düşük vermek zorunda kalıyorum. Umarım önümüzdeki haftalar daha iyi seçimler yaparlar. :X

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
İlk 3'ümde yer alırsın diyorum en sevdiğim Berkay şarkısıdır. :D

Ama bence onun için erken ya yine de sen bilirsin. :)
Erken olduğunu düşündüm bende ama elenipte pişman olmak istemiyorum
O açıdan bakarsak haklısın en iyi şarkımı kullanayım eleneceksen öyle eleneyim diyorsun. :D Taburcu ile iyi sonuç alamazsan işin zor ama. :)

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Serdar'ı sevmeyenler, ön yargıyla yaklaşanlar var o ön yargıyı nasıl kıracam bilmiyorum. :)
Ben Serdar'ı çok severim ama geçen hafta ve bu haftaki seçimlerini pek beğenmiyorum. Bence daha iyi şarkıları artık gönder. :D
Tam puanlık birkaç şarkısı var benim için. :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Sağlık olsun bu hafta inşallah yükselirsin, benim bomba şarkım geliyor biraz sonra . :D
Hadi bakalım bekliyoruz merakla. :D

Ben Serdar'ı çok severim ama geçen hafta ve bu haftaki seçimlerini pek beğenmiyorum. Bence daha iyi şarkıları artık gönder. :D
Tam puanlık birkaç şarkısı var benim için. :D
Aslında kötü seçimler yaptığımı düşünmüyorum ya. :) İlk haftakı şarkım 2002 yılına damga vuran bir parçaydı. İkinci haftaki şarkım da popüler bir parçasıydı benim favorilerimdendir. İki Gözüm de 2009 yılına damga vurmuş bir parça zaten. :)

Vitesi yavaş yavaş arttırıyorum elbet sevdiğin şarkıları da vardır listemde az çok tahmin ediyorum zaten kafandaki şarkıları. :D

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,822
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Muamma'nın çok zor bir şarkı olduğunun farkındaydım. Hatta kullanmayı düşünmüyordum düşük alacağını bildiğimden ama 15 şarkılık programımda bir eksik vardı ve o eksiği doldurmak için kullanmak zorunda kaldım. Elenmemek yeterliydi, iyi puan veren herkese teşekkürler. :):)

@Billy Kane'e de geçmiş olsun. Toygar Işıklı iyi şarkıları olsa da zor bir isimdi az şarkısı olması nedeniyle. Bu yarışmada şarkıların tanınırlığı çok önemli gerçekten. Bence şarkın iyi gibiydi ama yıllardır bilip sevdiğimiz şarkılar yanında zayıf kalması normal. :(

Bu haftaki şarkımı da tanıtayım. :)

Bu hafta modern bir türküyle karşınızdayız. Ben şahsen çok seviyorum bu şarkıyı umarım sizler de benim kadar seviyorsunuzdur. :):)

@Yiğitt @Aserat @mrt-06 @BesaleT @Maskeli Fedai @Harunnn60 @cookies @berkann @HachiKo @Tzira @Nisa @ozgur2113 @Billy Kane @sokak sanati @Ahmad @batuhankaralar @Çiğdem- @S.G.A.T. @Bully @denizz19 @Cengo @dizi kolik @xemrexxx @OzaN @adımutlulukk @EFE UYSAL