Aynen yarı Azerbaycanlı yarı Gürcistanlı sayılırız bu gece. :D

Yalnız spikerleri çok konuşuyor. :(
Valla benim durumum bu, kardeş ülke ve anne tarafımın Azeri olmasından dolayı Azerbaycan'ı, baba tarafının da Gürcü olmasından dolayı Gürcistan'ı tutuyorum. Ama asıl favorim Estonya. :D

Gürcüler'in konuşması da bir kaba zaten ya ben internetten izliyorum kimse konuşmuyor etmiyor güzel böyle. :D

Gürcüce mi yoksa Rusça mı konuşuyorlar bilmiyorum ama kulağımı tırmaladığı gerçek. :(
Şarkılar esnasında susacaklar en azından. :):)

Valla benim durumum bu, kardeş ülke ve anne tarafımın Azeri olmasından dolayı Azerbaycan'ı, baba tarafının da Gürcü olmasından dolayı Gürcistan'ı tutuyorum. Ama asıl favorim Estonya. :D

Gürcüler'in konuşması da bir kaba zaten ya ben internetten izliyorum kimse konuşmuyor etmiyor güzel böyle. :D
İyiymiş. :D Estonya'nın şarkıyı da beğenmiştim diye hatırlıyorum ama bu gece performansları ilk kez izleyeceğim gerçek favorim o zaman çıkar. :):)

Televizyondan izlemek istiyorum internetle uğraşmadan ama bu şekilde rahatsız etmeye devam ederlerse internet yayınına geçerim ben de. :(

Slovenya

Kadin'in sesi gür cikmiyor, arka plandaki müzik bastiriyor. Kazanacak cinsten gelmedi bana.

4/10

Slovenya benim bu yıl en beğendiklerim arasında. İlk 10 olur bence. :X
8/10

Fransa

Sarki cok cok agir bir sarki, özellikle basi. Eurovision'a uygun gelmedi bana. Arka plan güzel düsünülmüs.

Sesi'nin kuvvetli olmasi avantaj olabilir.

5.5/10

Slovenya şarkı güzel ama sahne performansı düşüktü ama bence ilk 10'de yer alabilir. :)

Şarkı: 8/10
Sahne: 6/10

Total: 7/10