Teknoloji Tapatalk

Diğer çoğu Material Design'lı uygulamalardaki gibi bunu da bekleyemeden .apk'sını indirdim .^^
iLweqHG.png

131 olmuş @Forumdash.
Şimdi sen de tanımazsın beni, ben XanTier :D

WP çok iyi aslında. Keşke yaygınlaşsa. Android'i bırakıp WP'ye geçebilirim ilerde belki.
Microsoft'un pek suçu yok. Nokia dışında markalarla anlaşması lazım. Markalar da risk almak istemiyor doğal olarak.

neyin*
Blackberry*
Symbian*
[emoji23] [emoji23] [emoji23]

Nick'ini göruyordum ama yeni biri sanmıştım:F çok zorlanacam alışmaya [emoji16] [emoji16] [emoji16]

Telefon ötüp ötüp duruyor Tapatalk vur dedik öldürdün her şeye bildirim yolluyor. :F

Daha önce yorum yazdığım her konudan bildirim gelmesi iyice abartı. Özellikle şu Survivor konusundan kaç bildirim geldi ya. Her yoruma bildirim geliyor. :F Abuneliği kapayınca durdu sonunda. :D
Şu özel mesajın bildirim sorununun çözülmesi çok güzel. :X

Öyle yaptım şimdi Sağol :D Birde şu profil mesajlarını görebilsek iyi olacak. :D

Aynen. :F
İstemediğin konuya gir, şu üstteki sarı yıldıza tıkla abunelikten çık. :D

Herseye bildirim geliyor ya !
bunun sebebi Tapatalk değil. foruma webdsten girip forum seçeneklerinden her yazdigim sayfaya abone yap seçeneğini girip kaldırmak. yoksa her yazdığın sayfadan çıkıp üsteki yıldızı kapatırsınız

forum seçeneği ve bildirim seçeneği böyle olacak
efc5bd3baf22049ba4f65548db8e5bd4.jpg

e20eaf11a4cf75dad061363752dc542a.jpg

Son düzenleme:
Ya bir şey sorucam?
Önceden Tapatalk'tan resim yüklerken, resimleri kırpa biliyorduk. Yeni güncellemede direk resimleri olduğu gibi yüklüyor. Haliyle resimler büyük gözüküyor. Bunu nasıl ayarlayabiliriz. Şimdi resimleri önceden küçültüp ondan sonra yüklüyorum 2 iş çıkartti bana.

@Forumdash @beyazsoy @Yakamoz-Asi

Ya bir şey sorucam?
Önceden Tapatalk'tan resim yüklerken, resimleri kırpa biliyorduk. Yeni güncellemede direk resimleri olduğu gibi yüklüyor. Haliyle resimler büyük gözüküyor. Bunu nasıl ayarlayabiliriz. Şimdi resimleri önceden küçültüp ondan sonra yüklüyorum 2 iş çıkartti bana.

@Forumdash @beyazsoy @Yakamoz-Asi
forumun lar listesinin olduğu yerdeki genel ayarlar var yukarda gösterilmişti oraya gir ordaki ayarları bu hale getir
97aa5dbd5614467764df66a0dd614dc6.jpg