Survivor All Star'dan Kim Elendi? (7. Hafta)

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
thumbnail_1429124215.jpg

TV8'in ilgiyle izlenilen yarışma programı Survivor All Star'ın 7. haftasının elenen ismi belli oldu!

Ada konseyinde eleme adayı olarak çıkan Merve Oflaz ve Berna'nın karşısına üçüncü eleme adayı olarak SMS oylamasında birinci olan Anıl , Hakan'ın ismini söyledi.

Hakan , Merve Oflaz ve Berna arasından en az oy alan isim Merve Oflaz olduğu için yarışmaya veda etti.

89565.jpg

thumbnail_1429118627.jpg

Tv8'in sevilen ve ilgiyle izlenen yarışma programı Survivor All Star'a bu hafta veda eden isim belli oldu.

Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kazanmıştı. Buna göre Ünlüler iki eleme adayı olarak Berna ve Merve Oflaz'ı çıkarmıştı. Ünlüler takımının birincisi ise Anıl oldu. Anıl ise Hakan'ı söyledi. Bu karşılaşma sonucunda adaya veda eden isim Merve Oflaz oldu.

Survivor All Star yeni bölümleriyle her cumartesi, pazar, pazartesi, salı ve çarşamba 20.00'da Tv8'de!

Program daha başlamadan bir kahinlikte bulunmuştum, Oflaz için. Rezil olup gidecek yazmıştım. 2-3 gün önecede o gün bu hafta demiştim.

Yarın sayısal loto oynayacağım gidip. 😎😎

tek kadın şampiyonu da uğurladık :) sedoşum gitti merve gitti kalanlardan desteklediğim bir özlem var:)

Konular birleştirildi. Tam açıklanmadı ama sıralama şöyle;

1. Anıl
  2. Berna
  3. Serenay
  4. Merve Aydın
  5. Hakan
  6. Pascal
  7. Doğukan
  8. Merve Oflaz

Doğukan kendini bozmasinin babasına ihanet etmenin cezasını almış. berna da iyi kalplikleeinin ödülünü almış. bir insan 2 kez reddedilmesine rağmen vicdanı el vermediği için 3 kez özür dilemeye gitti showgirl seranay düşmüş iyi olmuş))

Programı izlemiyorum, ama oyun kazanamıyor ve yarışmaya gözle görülür bir katkı sağlamıyorsa elenmesi iyi olmuş. Neyse, geçmiş olsun. :)

muhteşem yüzyıl ugursuzlugu survivoru vurdu ama oflaz Hürremde iyi ders almış adayı karıştırdı gitti @sürgünüm

Konuyla alakası yok, ama Survivor'ın erken bitmesi nedeniyle diğer yapımlar fazla etkilenmeyecek gibi. :)