Survivor All Star'dan Kim Elendi? (7. Hafta)

sembolü vardı. şimdi hasan diceksin.. berna önceki sıralamada nerdeyse son sıralardaydı şimdi 2. oldu çünkü mücadele ediyor ordaki erkeklerden bile iyi. merve'de sembolü olmasa rahatlıkla 1. olabilir.
Yinede survivor tarihinde görülmemiş birsey Anılın bu halde 1.olmasi bende şaşırdım doğrusu sence de şaşırtıcı değil mi yani ne zaman böyle bir olay oldu ilk tefa bu yıl oldu , yani bırakta bizde şaşıralim yani 1.olmasina adamın :D

hakanın savunulacak neyi var. sürekli dohukani anılı yazalım sakat diye fistekliyor sonra vicdan vicdan diye seyirciye oynuyor)) la vicdanlı adam sakat bir adamdan balık saklar mi bu nasıl vicdan)))

Yinede survivor tarihinde görülmemiş birsey Anılın bu halde 1.olmasi bende şaşırdım doğrusu sence de şaşırtıcı değil mi yani ne zaman böyle bir olay oldu ilk tefa bu yıl oldu , yani bırakta bizde şaşıralim yani 1.olmasina adamın :D
adam olanı 1. yapıyoruz :))))))))))))))))

adan yakışıklı, annesi için ağlıyor, sakat (madur) kızlar bu durumda saçı sakala karışmış gaddar hakana mi oy atacaklar))

Iste bütün özet bu benimde demek istediğim bu , ayrıca hakan değil merve aydın 1.olsun dedim hakani neden araya sıkıştırdin beyazsoy ; D
performansa göre olsa smsye gerek yok. bu yarış psikolojik ve fiziksel yarış. iyi psikolojisi olanları halk karar veriyor. sadece fiziksel yarış olsa sms ye gerek yok sonuç belli bir Hilmi iki turabi

performansa göre olsa smsye gerek yok. bu yarış psikolojik ve fiziksel yarış. iyi psikolojisi olanları halk karar veriyor. sadece fiziksel yarış olsa sms ye gerek yok sonuç belli bir Hilmi iki turabi
Hilmi 5.oldu farkındaysan , turabi konusunda haklısın , ama acun bu son söz ondandir :)))