2015 Oscar Ödülleri Kazananları Belli Oldu!

İlk 10 dakika başlangıcı yaptım ama devamı gelmedi.:F 4. Etkinlik cidden hem itici hem katılmak istemiyorum. Çok kötü bir film kategorisi secmissiniz. Klasik ne yaaaa.:(

Lady Gaga'yı böyle görmek güzeldi. Son 1 senedir aktif takip ediyorum aklını kaçırdığını düşünmüştüm. :D

Sevindim, hem sesi çok iyi, şarkı çok iyi ve gerçekten güzel gözüküyor.

O değil de saat 6.17 ve daha önemli ödüllere geçilmedi. Emmy, Altın Küre falan bitiyordu ne güzel 6.30'da. Gerçi ben uyumayacağım için isterse 7.30'a kadar sürsün. :D

@OzaN senaryo ödülleri ne durumda. Dağıtılması dimi. :X
Yok senaryo, yönetmenlik, ana kategori oyunculukları ve en iyi film kaldı. :):)

(Bir de şu an gösterilen en iyi müzik)

Budapeşte 4 yaptı. İşte bu süper oldu. The Theory of Everything'in overrated müzikleri ödülü almadı.

Bu arada Budapeşte'nin müziği bu gece daha da güzel geldi. :D

Olmadı bu. :( The Theory of Everything'in ödül almasını istiyordum. :(

Çabuk çabuk açıklarlar inşallah. Gece boyunca uyanık kalıp, en önemli ödülleri göremememek kötü olur.

Ve bir de daha budapest otel'e. :D

Benim gönlümde oradan geçiyordu fakat hans zimmer ismini duyduktan sonra izlemediğim/duymadığım halde interstaller olabilir dedim. Hans ayrıdır, reyistir.

Müziği Hans Zimmer alsa iyi olurdu ama yine de The Theory Of Everything'den iyidir.

Bu arada Akademi siyahileri dışladığı için eleştirildikten sonra piyasadaki tüm siyahilere ödül sundurmuşlar neredeyse. :)

Birdman özgün senaryoyu kazanıp Budapeşte'nin serisini bozdu. :)

Ahahah, çeviricinin isimleri bile tekrar etmesindeki fail gelir. :D İspanyolcaydı sanırım son kısmı söyledi bıraktı ahah. :D

O kadar detayà gerek yok. Hangi Ösuldeyiz onu söyle yeter ama musikteymisiz. Çok heyecanlanmadim.:X @kaan955

O değilde @Danger UA! Kristen Stewart antisiymisiz. :( Süper kızdım.:bhr: Bir daha bak derim. :

Imitation'dan çıkan eleman bir konu hakkında konuştu, sonra özür olayından bahsettiler hala çözemeidm nedir olay?