MusicSurvivor 1. Sezon Kazanan "denizz19"!

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@batuhankaralar sadece düşük aldıklarımi söylüyorum orada. Zaten sende elendilten sonra bir seferinde yabancı şarkı düşmanı geri döndü yazmıştın. O nedenle öyle rahat verdim ismini.

@mrt-06 bugra'nin değerlerine sahip çıkmaya çalışıyoruz. :Z Teşekkürler. Bence de sevinir ama o olsa 1. Bile olurdu oda net.:X

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
@batuhankaralar sadece düşük aldıklarımi söylüyorum orada. Zaten sende elendilten sonra bir seferinde yabancı şarkı düşmanı geri döndü yazmıştın. O nedenle öyle rahat verdim ismini.

@mrt-06 bugra'nin değerlerine sahip çıkmaya çalışıyoruz. :Z Teşekkürler. Bence de sevinir ama o olsa 1. Bile olurdu oda net.:X
Ben şahsen hiç beklemiyordum Rihanna'dan böyle bir başarı çok iyi kullandın şarkıları. :) Orası öyle tabii. :A

@Cengo sana da teşekkür ederiz böyle güzel bir etkinliği foruma kazandırdığın için, inşallah ikinci sezon da böyle eğlenceli geçer. :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@mrt-06 uff dönsün artık. :( Birde nasıl beklemiyordum. Kadın dünya starı. :Z Kadın için memleketi doğduğu günü mili gün ilan etmiş daha ne olsun.:Z

Bu arada @xemrexxx elendikten sonraki desteklerin için teşekkürler. :X

GunesinOglu

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
Asıl ben teşekkür ederim @mrt-06
Böyle güzel yorumlar için hepinize çok teşekkür ederim.En azından uyduruk bir yarışma demediniz :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@denizz19 tebrik ederim kot kafa hak etmiştin. :D

@sokak sanati Rihanna ile 2.olarak büyük bir başarı elde ettin bence sana da tebrikler. :)

Ayrıca diğer tüm yarışmacılara, oy kullanan jürilere, emeği geçen herkese acısıyla tatlısıyla güzel bir 1.sezon oldu, gerçi ben yarısında dahil oldum ama olsun. :D

@Cengo böyle güzel bir yarışmayı forumumuza kazandırdığın için seni ayrıca tebrik ediyorum, ikinci sezonu bekliyoruz merakla. :)

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Tebrikler @denizz19 Sıla benim favorilerimden biriydi. Kazanmasına çok sevindim. :)

Seni de tebrik ediyorum @sokak sanati sen de çok iyi yarıştın bence. Çok iyi şarkıların vardı. :D

Bir teşekkür de @Cengo'ya gelsin. Bu güzel formatı hazırlayıp beni de jüri yaptığın için sağol. :)

2.sezonda görüşmek üzere. :)

Reytinger

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,255
Puanı
460
Öncelikle ben tartışmadan uzağım. Daha yeni gördüm kendi açımdan gördüğüm kadarıyla değerlendireceğim.:D Elçiye zeval olmaz.:)
@denizz19 şarkıları dinlediğimde zaten Sıla'nın şarksını beğendim ama Rihanna'yı da kırmak istemedim.:bhr: Fakat ne olursa olsun bir tane birinci çıkacaktı ve o da Sıla oldu. Yarışmanın en iyi yanı da Sıla'yı biraz daha tanımam oldu tebrik ederim.:D

@sokak sanati valla ben oy vereceğim demedim sana.:F Fakat tartışmaları görmeden zaten ben oyu verdim yani bunu kişisel veya olayla algılama. Rihanna tabi ki iyi zaten konuk jüri olduğumda gerekli puanı vermiştim ama finale göre şarkısı biraz daha etkisizdi o yüzden Sıla'dan yana kullanmak zorunda kaldım oyumu ama tebrik ederim.:D

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
üçüncüye tebrik yok vay anasını.

tebriker @denizz19. :D alain delon'u finalde kullansaydın sana verirdim final oyumu rihanna finallik bi parça çıkarmadı ama sevdiğim parçasıydı. sanada tebrikler @sokak sanati. :D