HBO Togetherness 1. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,755
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Silicon Valley, Veep, Girls gibi dizilere ev sahipliği yapan HBO'da bu Pazar yepyeni bir komedi dizisi başladı.

Şu sıralar Transparent'ta oynayan Jay Duplass ve The League dizisiyle tanınan Mark Duplass'ın geliştiriciliğini üstlendiği dizide Mark Duplass aynı zamanda başrolde de yer alıyor.

Yayın hayatına iyi eleştiriler alarak başlayan diziyle ilgili yorumları sezon boyunca buradan yapabilirsiniz...

hbo-s-togetherness-reveals-more-series-issues.jpg

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,755
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x1

Dizi altyazı sıkıntısı yaşayacak galiba o nedenle başlığı açıp açmama konusunda kararsız kaldım ama yine de açayım. Belki de gelir altyazı. :):)

Fena başlamadı dizi. Evliliğiyle ilgili sorunları olan iki çocuklu bir aile var ve babanın işsiz arkadaşı ile annenin hayatta başarısız ablası ailenin yanına taşınıyorlar bir şekilde. Hep birlikte yaşamaya başlıyorlar.

Öyle çok komik bir dizi değil. Zaten HBO'nun komedileri hep öyle, komediden ziyade dramedi oluyorlar. Bu da öyle. :)

İkinci bölümü de izleyeceğim en azından, sonrasına duruma göre. :):)

7/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
İlk bölüm yorumları pek parlak gözükmesede ilerde değerlenecektir, bende izleyeceğim. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
yeni bir jane virgin vakası altyazı yoksa bizde yokuz :))

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,755
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x2

Genel olarak iyi bölümdü yine.

Michelle çok sempatik kadın. Bölümü izlerken biraz benzetmiştim ama emin olamamıştım Two and a Half Men'deki Rose imiş meğer. :D Burada çok daha farklı gözüküyor. :):)

Diziyi izlemeye devam edeceğim büyük ihtimalle ama bölümlerin birikmesini beklerim. Zaten benden başka izleyen kimse de yok. :( Umarım altyazısı da çıkar. HBO dizisi nasıl altyazısız kalabilir anlamıyorum zaten. :(

7/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x2

Genel olarak iyi bölümdü yine.

Michelle çok sempatik kadın. Bölümü izlerken biraz benzetmiştim ama emin olamamıştım Two and a Half Men'deki Rose imiş meğer. :D Burada çok daha farklı gözüküyor. :):)

Diziyi izlemeye devam edeceğim büyük ihtimalle ama bölümlerin birikmesini beklerim. Zaten benden başka izleyen kimse de yok. :( Umarım altyazısı da çıkar. HBO dizisi nasıl altyazısız kalabilir anlamıyorum zaten. :(

7/10
7 puanla gidiyorsan yakında bu diziyi bırakırsın :) aha şuraya yazıyorum :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,755
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
7 puanla gidiyorsan yakında bu diziyi bırakırsın :) aha şuraya yazıyorum :)
Yok ya ilk sezonu kesin tamamlarım 6 bölüm kaldı zaten. Bölümler gelsin arka arkaya izlerim 1-2 günde. :):)

Altyazı çevirisi başlamış bu arada siz de izlersiniz belki @sürgünüm ile. :):) Siz izlerseniz ben de sizle giderim biriktirmeyi bırakıp. :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Yok ya ilk sezonu kesin tamamlarım 6 bölüm kaldı zaten. Bölümler gelsin arka arkaya izlerim 1-2 günde. :):)

Altyazı çevirisi başlamış bu arada siz de izlersiniz belki @sürgünüm ile. :):) Siz izlerseniz ben de sizle giderim biriktirmeyi bırakıp. :)
Altyazı çıktıysa izleyelim, bende izlemeye dizi arıyordum. Eyvallah. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

mark duplas ın başrolde oluşu pekde heyecanlandırmad beni başrolde güzel oyuncu yokmu hiç :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,755
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Tam heves yapmıştım. :( Hayırlısı diyelim o zaman, daha önce izleyeceğimi söylemiştim zaten. Sadece Brooklyn Nine-Nine yetmiyor. :)
Episodes izle istersen benimle. Sever misin bilmem ama denemeye değer günde 1-2 bölüm şeklinde gidiyorum, daha 3 bölüm izledim. :) https://fav10.net/forum/threads/episodes-dizi-yorumları.242811/

mark duplas ın başrolde oluşu pekde heyecanlandırmad beni başrolde güzel oyuncu yokmu hiç :)
Adam önplanda değil dört oyuncu da eşit başrol gibi bir şeyler. :) O adamın karısını oynayan oyuncu güzel. :):)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Episodes izle istersen benimle. Sever misin bilmem ama denemeye değer günde 1-2 bölüm şeklinde gidiyorum, daha 3 bölüm izledim. :) https://fav10.net/forum/threads/episodes-dizi-yorumları.242811/

Adam önplanda değil dört oyuncu da eşit başrol gibi bir şeyler. :) O adamın karısını oynayan oyuncu güzel. :):)
Tamam o zaman. :) Fakat sen çok yavaş izliyorsun, ben Masters of Sex'i bitirdim bile. Artık kusura bakmayacaksın. İzleyecek dizim yok napayım? :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,755
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Tamam o zaman. :) Fakat sen çok yavaş izliyorsun, ben Masters of Sex'i bitirdim bile. Artık kusura bakmayacaksın. İzleyecek dizim yok napayım? :)
Ben bu ara her gün bir film izliyorum, bir de bir bölüm Sopranos izliyordum. (Bugün bitti sezon) Geriye başka dizilere vakit kalmıyor Gotham'ı bile izleyemedim daha kaç gündür. :)

Masters of Sex sorun değil zaten ben bu ara izleyemezdim hem vakit olmadığından hem de +18 olmasından ötürü. Ama The Newsroom'un ikinci sezonunu yakında günde bir bölüm şeklinde izlersek iyi olur. :):)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Ben bu ara her gün bir film izliyorum, bir de bir bölüm Sopranos izliyordum. (Bugün bitti sezon) Geriye başka dizilere vakit kalmıyor Gotham'ı bile izleyemedim daha kaç gündür. :)

Masters of Sex sorun değil zaten ben bu ara izleyemezdim hem vakit olmadığından hem de +18 olmasından ötürü. Ama The Newsroom'un ikinci sezonunu yakında günde bir bölüm şeklinde izlersek iyi olur. :):)
Tamam hazır olduğunda söyle izleyelim The Newsroom'u. Benim için fark etmez ne zaman başlayalım dersen o zaman izleriz. Umarım ilk sezondan daha iyidir, birde hep aynı konuları işlemesinler. Bölümler birbirini takip ediyormuş hissi veriyor. Dizi tamam çok güzel fakat yeni bir konu işlediler mi şüphelerim var. :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,755
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Tamam hazır olduğunda söyle izleyelim The Newsroom'u. Benim için fark etmez ne zaman başlayalım dersen o zaman izleriz. Umarım ilk sezondan daha iyidir, birde hep aynı konuları işlemesinler. Bölümler birbirini takip ediyormuş hissi veriyor. Dizi tamam çok güzel fakat yeni bir konu işlediler mi şüphelerim var. :)
Karakterleri sevemesem kesin bırakmıştım da karakterlere bağlandığımdan sonuna kadar izleyeceğim zaten az bölümü var. 3 sezonda bitmesi doğru karar gerçekten, HBO biliyor işi. :):)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Karakterleri sevemesem kesin bırakmıştım da karakterlere bağlandığımdan sonuna kadar izleyeceğim zaten az bölümü var. 3 sezonda bitmesi doğru karar gerçekten, HBO biliyor işi. :):)
Özellikle başroldeki abimizi yeni dizilerde görmek istiyorum. Kevin Spacey gibi tam bir reyislik karizması var. :)

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
Dizinin konusunu beğendim. Biraz baktımda daha 1. dakikadan kendine bağladı dizi :D Diğer bölümlerinde altyazıları çıkarsa başlarım :D