Kara Para Aşk Genel Sohbet

Tüyo
Kalbinizi de ferah tutun sezon finaline girmeden görmeyi ummadıklarınızı bile göreceksiniz belki de..

:Z:Z 12.bölüm ve sezon finali Elif&Ömer aşkı adına çok güzel sahneler barındıracak belli ki 11.bölümden çok 12 ve sezon finalini merak eder oldum :D
Görmeyi ummadıklarınız bile derken :D :D Ben çok farklı şeyler düşünürüm şimdi. :Z:Z

Böyle birşey doğruysa açıklaması çok yanlış olmuş dizinin tüm merakını ortadan kaldırdı.
Benim için problem yok ben zaten Tuba'm için izliyorum.:)
aynen büyük hata olmuş ama net kullanmayan sıradan izleyici için büyük şok olacak :D
Ben diziyi zaten Elif&Ömer aşkı için izliyorum o yüzden bir sıkıntı yok benim açımdan

aynen büyük hata olmuş ama net kullanmayan sıradan izleyici için büyük şok olacak :D
Ben diziyi zaten Elif&Ömer aşkı için izliyorum o yüzden bir sıkıntı yok benim açımdan
Böyle bir ters köşe beklemiyordum hala şoktayım.😱 Ama bu oyuncu işinden olabilir.

Hangi oyuncu nerde paylasmis ya bende merak ediyorum burda kalp krizindwn olcem banada soyleyin noluuuuurr yalvaririmmm @*Dream* @sürgünüm noluur banada ozelden gonderinnnn nolur yalvaririm nolur 😳