ATV Kaçak - Dizi Yorumları

Demek hâlâ izleyemedin son bölümü ve 3 bölüme gidebilir izlemeyişin. Aslında 3 bölüm birden izleyebilirsin. Süresi uzun ama sıkıcı değil. :)
Benim günde 5 bölüm izlediğim oldu :D başından izleyememiştim şu an 23.bölümdeyim usb kaybolmasaydı bu hafta 27.bölüme kadar gelecektim :D

yok aga aslında boş vaktimde olmadı değil ama bi türlü aklıma izlemedim :D 2 hafta boyunca da sınavlar var tv izlemem perşembe akşamı hariç yani toplamda 3 bölüm olacak atlaya atlaya izleriz artık netten dizi izleme alışkanlığım pek yok :D

Atlaya atlaya izleyeceksen, izleyemediklerini kaçıracaksan, çok kötü. Bol aksiyonlu sahneler kaçacak. :D

Benim günde 5 bölüm izlediğim oldu :D başından izleyememiştim şu an 23.bölümdeyim usb kaybolmasaydı bu hafta 27.bölüme kadar gelecektim :D

Yavaş yavaş gidiyorsun. Ben olsam, çoktan bitirmiştim. Ben izlemediğim bölümleri bir anda bitirdim zaten. :D

Atlaya atlaya izleyeceksen, izleyemediklerini kaçıracaksan, çok kötü. Bol aksiyonlu sahneler kaçacak. :D

Yavaş yavaş gidiyorsun. Ben olsam, çoktan bitirmiştim. Ben izlemediğim bölümleri bir anda bitirdim zaten. :D
kaçak ın senaryosu o kadar üst düzey değil ama yine de fazla atlamam :D aksiyon sahnelerini izlerim

kaçak ın senaryosu o kadar üst düzey değil ama yine de fazla atlamam :D aksiyon sahnelerini izlerim
Üst düzey olmayabilir ama yine de hafife alma. Kısıtlı senaryodan geniş senaryoya geçiş yapmaya çalışmak kolay bir iş değil. Serhat, Topçuoğlu'ndan intikam alacaktı. Ne oldu? Ertan, Topçuoğlu'ndan ayrıldı ve bambaşka köşelerde şimdi. Serhat'ın ayrı iki düşmanı var. Daha da çıkacak. İşin içine General'de gelir. En üst düzey kişi olan. General'in ardındakiler gelir. Senaryo böyle uzar gider. Ertan ile Topçuoğlu eninde sonunda ölecek ya da bir şekilde işlevi bitecek. Daha Şahingöz kendini gösterecek belki de. Tek bir bölümde çok fazla olay olması kötü. Senaryoyu kısıtlıyor. Üç kişiler ve defalarca vuruldular; ölümle burun buruna geldiler. Tekrarlama oluyor yani arada. Tek bir bölümde fazla olay olmasa daha iyi olurdu. Süresi az olsa ya da bitirişleri uzatmasalar daha bir iyi olurdu. Sezon finaline saklasalardı mesela birçok olayı. Kısıtlı senaryoyu, geniş senaryoya çevirmeleri çok iyi. Şu var; Serhat ve ekibinin düşmanı, Ertan ile Topçuoğlu değil. Bu yol gittikçe uzayacak. Aksiyon sahneleri iyi oluyor. Neredeyse hiç sıkmıyor. Üst üste 5-6 bölüm aralıksız izleyebilirim ve izlediğim oldu. Diyaloglar iyi, çekimler iyi. İyi yani. İlerleyen bölümlerde neler olacak bakalım. Daha da senaryoyu genişleteceklerdir. :)

aga tabi ki iyi iyi olmasa izlemezdim zaten :D ama senaryonun çapı belli yani daha iyi olması lazım
çok karakter lazım diziye çok hep aynı kişiler olunca sıkar

aga tabi ki iyi iyi olmasa izlemezdim zaten :D ama senaryonun çapı belli yani daha iyi olması lazım
çok karakter lazım diziye çok hep aynı kişiler olunca sıkar
Yazdığım yazı o kadar uzundu ki, okumaya üşendin. Yapmadığım yorumların acısını çıkartmaya çalıştım ama bu yetersiz. :D

Senaryoyu zaten genişletmeye çalışıyorlar. Yeni yeni karakterler. İntikam üzerine giderlerse, bir müddet sonra senaryo zaten kısıtlanır. Olaya farklı bir boyut kazandıracaklardır. Ertan ile Topçuoğlu'nun yol açtıklarını temizleyeceklerdir. Bir de General var. Şahingöz kendini gösterecek yakında. O zaman daha iyi olur. Hatta kendisinin sesi çok tanıdık geliyor. Kendisini gösterdiği zaman çok şaşırılacak bir isim çıkabilir ortaya. :)

Annemin gazabına uğramasam çoktan bitirmiştim :D Bir de hafta içi müsait olmuyorum yoksa izlerdim bir tek haftasonları Cuma,Cumartesi,Pazar.

Yazdığım yazı o kadar uzundu ki, okumaya üşendin. Yapmadığım yorumların acısını çıkartmaya çalıştım ama bu yetersiz. :D

Senaryoyu zaten genişletmeye çalışıyorlar. Yeni yeni karakterler. İntikam üzerine giderlerse, bir müddet sonra senaryo zaten kısıtlanır. Olaya farklı bir boyut kazandıracaklardır. Ertan ile Topçuoğlu'nun yol açtıklarını temizleyeceklerdir. Bir de General var. Şahingöz kendini gösterecek yakında. O zaman daha iyi olur. Hatta kendisinin sesi çok tanıdık geliyor. Kendisini gösterdiği zaman çok şaşırılacak bir isim çıkabilir ortaya. :)
İnşallah reytinglerini düzeltir çok dengesiz gidiyor

Annemin gazabına uğramasam çoktan bitirmiştim :D Bir de hafta içi müsait olmuyorum yoksa izlerdim bir tek haftasonları Cuma,Cumartesi,Pazar.
Cuma, Cumartesi ve Pazar, 3'er 3'er olmak üzere izlersin. İster internetten izle, ister indirerek izle. Her türlü izlersin yani. :D
İnşallah reytinglerini düzeltir çok dengesiz gidiyor
Normâlde yüksek reytingler alıyor ama 'Survivor' yüzünden düştü reytingler.

Cuma, Cumartesi ve Pazar, 3'er 3'er olmak üzere izlersin. İster internetten izle, ister indirerek izle. Her türlü izlersin yani. :D

Normâlde hep yüksek ama Survivor yüzünden düştü reytingler.
Benim stilim başka aga :D İnternetten indirip dvix'e çeviriyorum oradan usb ye atıp televizyonda seyrediyorum :D Cuma günleri saat 20.00 başlıyorum 21.45 bitiş sonra bir tane daha onun bitişi de 23.30'u buluyor ama akşamları 23.00 de Vadi olduğu için 00.30 da başlıyorum son yarım saatini öyle izliyorum sonra da yatıyorum. Cumartesi 16.00 da başlıyorum 2 bölüm seyrediyorum sonra Vadi var son 2 bölüm Pazar günü de sabah 16.00 da başlıyorum 4 bölüm falan izliyorum. Ama izleyemedğim haftalar oldu bazen az izleyebildim bazen hiç izleyemedim o nedenle kaldı :)
İnşallah Survivor daha da etkilemez bitsin de kurtulalım :d

Benim stilim başka aga :D İnternetten indirip dvix'e çeviriyorum oradan usb ye atıp televizyonda seyrediyorum :D Cuma günleri saat 20.00 başlıyorum 21.45 bitiş sonra bir tane daha onun bitişi de 23.30'u buluyor ama akşamları 23.00 de Vadi olduğu için 00.30 da başlıyorum son yarım saatini öyle izliyorum sonra da yatıyorum. Cumartesi 16.00 da başlıyorum 2 bölüm seyrediyorum sonra Vadi var son 2 bölüm Pazar günü de sabah 16.00 da başlıyorum 4 bölüm falan izliyorum. Ama izleyemedğim haftalar oldu bazen az izleyebildim bazen hiç izleyemedim o nedenle kaldı :)
İnşallah Survivor daha da etkilemez bitsin de kurtulalım :D
O şekilde daha iyidir tabi. Uzun iş ama seyretmesi daha keyifli. Televizyondan aç, arkana yaslan ve izle. Kendi düzenine göre izliyorsun. O şekilde daha iyi. Geniş ekranda seyretmek daha başka yani. Ben genelde notebook üzerinden seyretmeyi tercih ediyorum izlemediğim dizilerin bölümlerini. Şimdilik o teknolojiye geçmedim. Belki ileride. :D

'Survivor'a gelecek olursak, Salı günleri yayınlanmaya devam etmez umarım. Dizi için dezavantaj oluşturuyor. İki hafta önce mesela TOTAL'de 7 reyting alan dizi; A/B'de 5 reyting almıştı. Bu hafta 'Survivor' yayınlandı; TOTAL'de 5 ve A/B'de 3 reyting aldı. Her iki durumda da ilk 10'da yer aldı dizi. İyi bir bölümün etkisi de oluyor yükselmede. :)

Fatih, Serhat'ın yerini tespit etmişti. Bir de Topçuoğlu'na gidip, "baba sana güzel bir haberim var" diyor. Serhat'ın yerini söyleyecek mi bakalım. Fatih bir işler karıştırıyor. Belki Şahingöz'le bir bağlantısı olabilir ya da daha gizli bir şey olabilir. Kaçak, Dadaylı ve Doktor yine bir iş peşinde. Dadaylı yine çıldıracak anlaşıldı. :)

Dadaylıyı hiç böyle görmüş müydünüz ? :A
1907640_322056237947744_4039366531518871465_n.jpg

Topçuoğlu'nu öldürmek bu kadar kolay olsaydı Ertan yüz kere öldürmüştü Sait.:)