'Perran Kutman'ın Yeni Dizisinin Detayları Belli Oldu!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan mrt-06
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
@mrt-06 atv demişsin de atv olursa ve tutmazsa o da harcıyor hemen, gerçi bu sezon çoğu dizisine peygamber sabrı stratejisi uyguladı ama mesela "Yasak" mesela 6. veya 7. bölümde kaldırılır gibi. Star'da olsun bence Perran'ın dizisi. :)

Ekranlara dönmesi usta oyuncunun sevindirici bir haber uzun zamandır ekradan uzak kaldı iyi bir proje ve güzel reytingi olur umarım :)

özlemiştim sevebileceğim bir rolle gelirse izlerim belki.:DKomedi olsun lütfen.:bhr:

@mrt-06 atv demişsin de atv olursa ve tutmazsa o da harcıyor hemen, gerçi bu sezon çoğu dizisine peygamber sabrı stratejisi uyguladı ama mesela "Yasak" mesela 6. veya 7. bölümde kaldırılır gibi. Star'da olsun bence Perran'ın dizisi. :)
ATV en sabırlı kanal haksızlık edilmesin bak Doksanlar halâ devam ediyor, Huzur Sokağı 1 sezon dayandı.. :)

Sonunda ekranlara dönecek olmasına çok sevindim. Sabırsızlıkla bekliyorum. Diziyle ilgili tek isteğim Perran Hanım'ın artık Gani Müjde ile çalışmaması. Artık komediden ziyade dram dizilerinde izlemek istiyorum bu ustayı.

Kanal D harici hangi kanal olursa olsun. Perran Kutman'ı özledik inşallah izleyebileceğim bir diziyle döner. :)

Merakla bekliyorum, biran önce başlasın da millet kalitenin gerçek sultanını görse. :Z