'Perran Kutman'ın Yeni Dizisinin Detayları Belli Oldu!

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
thumbnail_1398630062.jpg

Ekranlardan uzun zamandır uzak kalan usta oyuncu PERRAN KUTMAN yeni bir dizi ile ekranlara geri dönüyor!

Bugüne kadar sayısız dizi, sinema ve tiyatro projesinde yer alan Kutman setlere döneceğini kısa bir zaman önce açıklanmıştı ve o diziyle ilgili detaylar da belli olmaya başladı, usta oyuncu “ Ah Neriman ” adlı yeni bir dizide başrolü üstlenecek.

Aramızda Kalsın, Bir Bulut Olsam, Alacakaranlık, Ruhsar gibi dizilerin yönetmenliğini üstlenmiş Hatice Memiş yeni dizinin yönetmen koltuğuna oturacak. Dizinin cast çalışmaları sürüyor. Ne zaman başlayacağı ve hangi kanalda ekrana geleceği önümüzdeki günlerde netleşecek.

Son düzenleme:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
konu terk:)
şimdi istemeden perran teyzeye laf atacağız sonra iki gün @mrt-06 nın salvolarından kurtulmayız :)

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Perran Kutman çok beğendiğim oyunculardan birisi.Umarım güzel bir diziyle ekrana döner ama ben drama dizisiyle dönmesini isterdim. :) Başarılar dilerim.:)

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bu dizi Kanal D'de mi olacaktı ya? Sanki öyle hatırlıyorum.. :confused:

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Dizinin ismini beğenmedim de Mihrap Yerinde ile benzer bir konuya sahip olacak sanırım, aklıma ilk gelen o oldu nedense. (b)

Perran Kutman gerçekten harikulade bir oyuncu. Samimi, sıcak ve içten bir oyunculuğu var ve bir izleyici olarak onu izlemeyi gerçekten seviyorum. Umarım kaliteli bir dizi olur, isminden anlayacağımız üzere komedi olacak gibi. Umarım reytingleri de iyi olur. Merakla bekliyorum yeni gelişmeleri. :)