Kara Para Aşk Genel Sohbet

evt ama Survivor kavga filan oluyor heyecanlı oluyor :D yarın gelirim bende yanınıza :)
Derler ya büyük aşklar bùyük kavgalarla başlar..
Veya Aşk nefretin kardeşidir..
Bir tür itme çekme durumu söz konusu şimdilik Kara Para Aşk'ta, aşkta başlayınca tadından yenmeyecek sende bu diziden mahrum kalmamalısın.:)

bana göre ikisi de aynı anlarda aşık olacak birbirine
ama bunu ilk kim söyler bilemiyorum
ve merak ediyorum..

Ahh romantizmin bu ikiliyle anlam kazanacağı günleri bekliyorum.:)
Gerçek hayatta da böyle aşklar lazım :)))

bana göre ikisi de aynı anlarda aşık olacak birbirine
ama bunu ilk kim söyler bilemiyorum
ve merak ediyorum..

Ahh romantizmin bu ikiliyle anlam kazanacağı günleri bekliyorum.:)
Gerçek hayatta da böyle aşklar lazım :)))
Elif gibi birini buldukta Ömer'mi olamadık.:)

(Milliyet / Cadde)

Bl5Tn9hCIAEKsqf.jpg

Sabahtan beri fragman bekliyorum,böyle özensizlik ve boşvermişlik görmedim.

Kara Para Aşk 8.bölüm fragmanı 2-3 saate kadar çıkacakmış
Bölüm sonu çıkan fragmanlar hep bir sonraki bölümün ilk sahnelerinden oluşuyordu biliyosun o yüzden bu hafta farklı sahneler olsun diye bölümün tamamlanması beklenmiş fragmanlar ondan gecikmiş :)

Sabahtan beri fragman bekliyorum,böyle özensizlik ve boşvermişlik görmedim.

Kara Para Aşk 8.bölüm fragmanı 2-3 saate kadar çıkacakmış
Bölüm sonu çıkan fragmanlar hep bir sonraki bölümün ilk sahnelerinden oluşuyordu biliyosun o yüzden bu hafta farklı sahneler olsun diye bölümün tamamlanması beklenmiş fragmanlar ondan gecikmiş :)
çıkan fragmanlar zaten özensizdi geç çıksın ama tam çıksın bari :)

Karadayı'da da bu böyle,Kenan İmirzalıoğlu bugün açıklama yaptı bu sezon çekimleri bitti diye ama pazartesi yayınlanacak olan dizinin fragmanı perşembe çıktı ikinci fragman ortalıkta yok.:)