FF Sorgu Odası|Hafta 42|Sorgudaki İsim-Harunnn60

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xdragxx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hobilerin neler boş zamanlarında ne yapmayı seversin
fobilerin varmı yani korkuların 😵😵😵
yabancı dizi izlemek voleybol ve hentbol oynamak , arkadaşlarımla konuşmak , ailemle ve akrabamlarla takılmak genellikle kalabalık ortamları çok seviyorum :D

fobilerim : kilitli kalma korkum var , kapıları kilitleyemiyorum açamam diye :(

Benim hakkımda ne düşünüyorsun ?
twd izliyorsun , şimdiden +1 , loriyi sevmiyorsun şimdiden - 1 :D

şaka bir yana iyi bir arkadaşımsın , sohbet etme imkanıda bulduım senle , bu aralar gremiyorum seni

Sorgu Odasına öncelikle hoşgeldin wayy sıra senin demek hemen sorularımla başlıyım önden klasik gelsin yarın daha ciddileri gelecek....

Benim hakkımda ne düşünüyorsun sen ,ben nasıl biriyim,sen nasıl birisin bahset hele azcık?? :D
iyi bir arkadaşımsın , senaryo yazıyorsun ama aceleci davranıyorsun , bu işler kolay değil sabretmen lazım , yeni yaptığın dizi ama acele etme yavaş yavaş yap kaliteli olsun :D

yabancı dizi izlemek voleybol ve hentbol oynamak , arkadaşlarımla konuşmak , ailemle ve akrabamlarla takılmak genellikle kalabalık ortamları çok seviyorum :D

fobilerim : kilitli kalma korkum var , kapıları kilitleyemiyorum açamam diye :(

twd izliyorsun , şimdiden +1 , loriyi sevmiyorsun şimdiden - 1 :D

şaka bir yana iyi bir arkadaşımsın , sohbet etme imkanıda bulduım senle , bu aralar gremiyorum seni

iyi bir arkadaşımsın , senaryo yazıyorsun ama aceleci davranıyorsun , bu işler kolay değil sabretmen lazım , yeni yaptığın dizi ama acele etme yavaş yavaş yap kaliteli olsun :D
Tavsiyerlere uyucam :) yarın ki sorularımı şimdiden hazırlıyım yarın sorarım 😛

aaaaa kapalı kilit korkunmu varrr odanın kapısını kapatamıyormusu yani 😱😱😱
çok ilginçmiş neden oluştu bu korkun sendemi çocukken kilitli kaldın bir yerde yoksa 🙂🙂🙂

çok ilginçmiş neden oluştu bu korkun sendemi çocukken kilitli kaldın bir yerde yoksa 🙂🙂🙂
odamın kapısını tabikide kapatıyorumn , ama kilitleyemiyorum
çocukken bir kez kilitledim ,sonra açamayınca heyecan bastı benı , o gün bugündür kilitlemiyorum , elbisemi denemek için girdiğim kabinleri bile kontrol ediyorum kilit sistemi nasıl , kolayca acabilir miyim diye :D

çocukken bir kez kilitledim ,sonra açamayınca heyecan bastı benı , o gün bugündür kilitlemiyorum , elbisemi denemek için girdiğim kabinleri bile kontrol ediyorum kilit sistemi nasıl , kolayca acabilir miyim diye :D

NABER NASILSIN NASIL GİDİYOR HAYAT

bu korkunu yenmen lazım bence cnm yarın öbürgün asansör boşluğunda kalırsın
öteki dünyayı boylarsın vlla korkudan :kiki::kiki:

Benim hakkımda ne düşünüyorsun?

Benim hakkımda ne düşünüyorsun?

Hayyatta en sevmediğin şeylerden ilk 5i sıralarmısın ....Arkadaşlarından kimi çok seviyorsun forumda ....ya da şöyle diyim kimle daha çok yazışıyorsun....neler yaparsın günlük hayatta çok konuşkan mısın yoksa sus pus musun....zor soru sormayacağım :D..partilerden sadece bu rekabate ne diyorsun onu alayım.....Karanlık ortamalrdan hoşlanırmısın... saman altından su götürdüğün olmuşmudur :D kolay gelsin!

Sence reyting konusu tekrar acilmali mi SBT anliklari olmasa bile?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...