FF Sorgu Odası|Hafta 42|Sorgudaki İsim-Harunnn60

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,310
Puanı
561
Pragmatist bir manifestonun edimsel imgelenmelerine öykünen yaptırımları karakterize eden kuramların tümünü gerçekleyebilme yetisine haiz bir öngörümsel önerme varyantı olarak kabul edilse de, içsel çatışıklıkları pasivize etmenin bilişsel algılanması söz konusu olduğunda pitoresk bir tümevarım sağlayabilecek bir betimlemeyi, en marjinal kulvarlarda, ayrımlanabilir ve determinist bir tarzda angaje edebilme kapasitesine sahip olan nedir? @Harunnn60

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Polislikte yaşamak da ölmek de ekip işi midir? Yaşamak da ölmek de?

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Pragmatist bir manifestonun edimsel imgelenmelerine öykünen yaptırımları karakterize eden kuramların tümünü gerçekleyebilme yetisine haiz bir öngörümsel önerme varyantı olarak kabul edilse de, içsel çatışıklıkları pasivize etmenin bilişsel algılanması söz konusu olduğunda pitoresk bir tümevarım sağlayabilecek bir betimlemeyi, en marjinal kulvarlarda, ayrımlanabilir ve determinist bir tarzda angaje edebilme kapasitesine sahip olan nedir? @Harunnn60
YILIN EN ZOR SORUSU SENDEN GELDİ :D

Polislikte yaşamak da ölmek de ekip işi midir? Yaşamak da ölmek de?
Ekip işi olduğunu düşünmüyorum , yaşamak da ölmekde senin elindedir :)

bu arada neden geç cevap verdiğime gelince
sorunu çok önceden görmüştüm ama internetim kapalı olduğu için yazamadım :):)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1 nisan şakası yaptınmı bugün kimseye
sana 1 nisan şakası yapan oldumu o_Oo_Oo_O

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...