ATV Kaçak - Dizi Yorumları

Kendini tatmin ediyorsun galiba anlıyorum seni boşver bu da gelir bu da geçer​

Kaçak'ın düşük reytingleri hiçbir zaman geçmeyecek. Sen alış bence bu duruma
6 reyting şimdi düşük mü oluyor ey Allahım bu kendini tatmin etmek değil de ne ?

6 reyting şimdi düşük mü oluyor ey Allahım bu kendini tatmin etmek değil de ne ?​
Ne 6 sından bahsediyosun. Boşluk kalmayınca total 4 ab 3 aldı. Ne 6 sı? Geçmişi unutsan iyi olur.

6 reyting şimdi düşük mü oluyor ey Allahım bu kendini tatmin etmek değil de ne ?​
Ne 6 sından bahsediyosun. Boşluk kalmayınca total 4 ab 3 aldı. Ne 6 sı? Geçmişi unutsan iyi olur.
Geçen Salı günü Galatasarayın Chelsea maçı vardı maçla çakıştı üstüne de özetsiz başladı 4 reytingi aldı hatta 4 bile değil 5 reyting

Geçen Salı günü Galatasarayın Chelsea maçı vardı maçla çakıştı üstüne de özetsiz başladı 4 reytingi aldı hatta 4 bile değil 5 reyting​

Orda 5 göremiyorum ben. 4 var. Kendimizi kandırmayalım

Geçen Salı günü Galatasarayın Chelsea maçı vardı maçla çakıştı üstüne de özetsiz başladı 4 reytingi aldı hatta 4 bile değil 5 reyting​

Orda 5 göremiyorum ben. 4 var. Kendimizi kandırmayalım

Memati ne diye uğraşırsın topcu oğluyla hem adamın kızına aşıksın hem tıraş ediyorsun.:)

Son düzenleme:
nurgüle çok sinir oluyorum serhat merve peşinden koşmasına rağmen istemiyor nurgülü seviyorum diyo nurgülde hemen ertana yanaşıyor erkeğin sadakatı daha ön pilanda bu dizide 🙂🙂🙂