Yabancı Dizi Önerileri

Aile draması izlemek istemiyorum. :D Yani izleyebileceğimi düşünmüyorum. :D
Aile draması olarak Six Feet Under -tam emin değilim aile draması olduğundan- var. İzledin mi sen, önerir misin? :D
Onu yazın izleyeceğiz sözde @Forumdash ile. (Hangi birini izleyeceksek. :D)

Aile draması izlemek istemiyorum. :D Yani izleyebileceğimi düşünmüyorum. :D
Aile draması olarak Six Feet Under -tam emin değilim aile draması olduğundan- var. İzledin mi sen, önerir misin? :D
Yok onu yazın zleyecem geçen @OzaN'a da dedim: Homeland aile draması bildiğimiz tarz değil. Başka türlü(neden benim yazılarim eksik😡) Anlatamadım ama neyse anlatılmaz izlenir diyeyim:X

Almost Human, aksiyon filmi gibi duruyor. Bir de öyle robotları filan sevmem. :D

Arrow'u konu olarak beğendim. Belki dizilerim dizilerim çoğaldığında bakabilirim. :)

The Tomorrow People, isimden kaybetti. :D Bir de Matrix'i çok sevdiğim söylenemez. :D
arrowu izlemediysen zaten başka diziye gerek yok acilen başla bence kime önerdiysem acele etmedi sonradan başladı sadece 2 gün sonra avatarlarına arrowun resmini koymaya başladılar :D 5 yıl falan adada kalan bir adam öldü sanılıyordu sonra şehre geldi ve kanunsuz oalraka dlandırılıp kendini suçlularla savasmaya basladı silah olarak ok tercih ediyor gerek adada yaşadıları gerekte şehirde verdiği savaslarla izleyenleri büyülüyor cnm 2-3 bölüm izlesen 1 hafatda ilk sezonu bitirirsin güven bana dizi arıyorsan boş ver diğer dizileri arrowa mutlaka bak
😉😉😉

BB mi Dexter mı? :D

Breaking Bad çok izlemek istediğim bir dizi ama niyeyse hep erteliyorum. :( Yaza inşallah. :(

breaking bad izlemediysen diğer hiçbir diziyi izlemesende olur :) BB dizilerin kralıdır ertelemeyede gelmez yerinde olmak isterdim:) sıfırdan başladığına göre bir 5 sezon dünyanın en mutlu insanı olacaksın :)

Orphan Black gibi değil de daha efsane olmuş diziler izlemek istiyorum.
House of Cards'ı düşünüyorum. Farklı bir konusu var ve puanı çok iyi. Bir tane daha bu dizi gibi farklı.

Orange is the New Black'in de konusu güzel ama çok da farklı bir şey değil. İlgimi çekmez gibi. :)
Orphan Black'i önerme sebebim izlemenin kolay olmasıydı. Şu an çok kolay yakalanabilir daha sonradan yakalaması zor. :)

İlla efsane olacak diyorsan Breaking Bad'e başla gitsin. :):)

Ne kadar övüyorsunuz BB'yi ya? :D Aslında ertelemem çok saçma ama şimdi dizi yeni bitti ve etkisi hala sürüyor, o etkiyle başlayanlardan olmak istemiyorum. :D @OzaN @destere

Popüler şeyleri sevmeme gibi bir sorunum var. :D
Desu noto ve Suits dizilerini izledin mi onlar hakkında ne düşünüyorsun? :)
Desu noto diye bir şey duymadım. :D Suits de yazın izlenecekler arasında gibi. :)

Sen en iyisi yaza kadar Orphan Black - House of Cards - Orange Is the New Black izle bizle beraber. Yaza zaten birlikte izlediğimiz çok dizi varmış. Sonrasında da Breaking Bad'e başlarsın o zamana kadar popülerliği azalır biraz olsun. :D

Desu noto diye bir şey duymadım. :D Suits de yazın izlenecekler arasında gibi. :)

Sen en iyisi yaza kadar Orphan Black - House of Cards - Orange Is the New Black izle bizle beraber. Yaza zaten birlikte izlediğimiz çok dizi varmış. Sonrasında da Breaking Bad'e başlarsın o zamana kadar popülerliği azalır biraz olsun. :D

Bu dizi: http://www.imdb.com/title/tt0877057/?ref_=nv_sr_1 Konuyu beğendim, puan da etkili oldu tabi. :d Animeyi seversem izleyeceğim, er ya da geç. :D
Suits hoşuma gidecekmiş gibi geliyor. Bence yaza bırakmayalım, Nisan-Mayıs gibi başlayalım? Hem yaza çok diziniz varmış? :D

Saydığın 2 diziden en yakını House of Cards. BB'ye yazın başlamak en doğrusu. :D

Ne kadar övüyorsunuz BB'yi ya? :D Aslında ertelemem çok saçma ama şimdi dizi yeni bitti ve etkisi hala sürüyor, o etkiyle başlayanlardan olmak istemiyorum. :D @OzaN @destere

breaking bad ilk bölümüyle yeni bitirdiğin eski dizinin etkisini siler atar :) eskiye ait kafanda hiçbişey kalmaz tamamen kendisi yerleşir virüs gibi beş sezonu bitirene kadarda bu etki geçmez :)

American Horror Story'inin 1. sezonu bitti @Forumdash :X
Harika bir dizi. :love1: :love1: Hemen bitmesin diye her gün 1 bölüm izlicektim, dayanamadım 1 günde 5 bölüm izledim. :( :T