Muhteşem Yüzyıl 125.Bölüm Yorumları

MY 125.bolum:
- kivanç tatlituga buyuk rakipler geliyor, bunu anladim, kim bilir tolga sarıtaş gibi kaç oyuncu var.
- meryem uzerli yeri yine boştu, vahide perçin cihangir - hurrem bluşmasinda sinifta kaldi.
- bir diger sinifta kalan meltem cumbuldu.
- başka sinifta kalan pelin karahandir, diziyi ara verdigim için gormemiştim, hala kavak yellerinde kalmiş.
- cihangir'in melek gorme sahneleri olmamişti, klip gibiydi, ozellikle cennet sahnesini hiç begenmedim, başka şekilde yazila bilirdi.
- bolumun yildizlari: halit ergeç (her bolum oldugu gibi) - aras bulut - tolga saritaş
- başta sona izledim, yeniden MYci oldum.

MY 125.bolum:
- kivanç tatlituga buyuk rakipler geliyor, bunu anladim, kim bilir tolga sarıtaş gibi kaç oyuncu var.
- meryem uzerli yeri yine boştu, vahide perçin cihangir - hurrem bluşmasinda sinifta kaldi.
- bir diger sinifta kalan meltem cumbuldu.
- başka sinifta kalan pelin karahandir, diziyi ara verdigim için gormemiştim, hala kavak yellerinde kalmiş.
- cihangir'in melek gorme sahneleri olmamişti, klip gibiydi, ozellikle cennet sahnesini hiç begenmedim, başka şekilde yazila bilirdi.
- bolumun yildizlari: halit ergeç (her bolum oldugu gibi) - aras bulut - tolga saritaş
- başta sona izledim, yeniden MYci oldum.
pelin karahan konusunda tamamen jkatılıyorum :)vahide gördüm anne rolünde iyi bence en azından enrtikalar çevirdiği ya da acıımasızmış gibi gözüktüğü yerlerden iyi oynadı :) meltem cumbul geçen bölümkü felaketten sonra daha iyiydi

my yi bırakalım diyolla ama bi köşeden çıkarıyor oya yine görüntüler vardı onlar konuşurken arada :F
kadın haklı bence :F tolga sarıtaş süperdi :F

pelin karahan konusunda tamamen jkatılıyorum :)vahide gördüm anne rolünde iyi bence en azından enrtikalar çevirdiği ya da acıımasızmış gibi gözüktüğü yerlerden iyi oynadı :) meltem cumbul geçen bölümkü felaketten sonra daha iyiydi

kadın haklı bence :F tolga sarıtaş süperdi :F
ölmeden öldü adam :F :(

yuksel aytug yazmiş,
Muhteşem Yüzyıl'ın en dramatik sahnelerinden birisiydi. Şehzade Mustafa'nın dul zevcesi Nisa, öldürülmek için kaçırılan 7 yaşındaki oğlunun bulunduğu arabanın ardından çaresizce koşuyordu. O sırada dikkatli izleyicilerin gözünden bir detay kaçmadı. Yolda otomobillere ait lastik izleri vardı. Ürün yerleştirmenin, bant reklam girmenin tam sırasıydı:
'Kontrolsüz güç, güç değildir...'

birkaç bölüm stok var onlardan sonra çıkar belki my li bir bölüm :F servet fena kaptırır kendini sonra da hürreme benziyor diye çiğdeme sarar falan yd nin de reytingler tavan :X
bence geçen hafta dediğim gibi :F bunlar cihangirde oturuyor cihangir adı nereden gelmiş diye oturup diziyi izlesinler ağla ağla içleri çıksın sonra hayat boş diyip ağlaşıp sarılsınlar barış ilan edilsin :F

birkaç bölüm stok var onlardan sonra çıkar belki my li bir bölüm :F servet fena kaptırır kendini sonra da hürreme benziyor diye çiğdeme sarar falan yd nin de reytingler tavan :X
tv 8 de my değerlendirmesi yapılıyor :F

Son düzenleme: