Muhteşem Yüzyıl 125.Bölüm Yorumları

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Vahide ablacım iyi oyuncusun da ağlamayı bir beceremiyorsun cihangire ağlarken gülüyon mu ağlıyon mu belli değil :( (bkz: ciha- hahah :F hangir :T )

Mahidevranımı hiç göremedik bu bölüm hürrem cadısı ağlarken uzaktan da olsa bakar dedim ama o bile olmadı :T:

Beyazıt'ı da severdim ama katilleri korudu :bağır:

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,057
Puanı
1,061
Vahide ablacım iyi oyuncusun da ağlamayı bir beceremiyorsun cihangire ağlarken gülüyon mu ağlıyon mu belli değil :( (bkz: ciha- hahah :F hangir :T )

Mahidevranımı hiç göremedik bu bölüm hürrem cadısı ağlarken uzaktan da olsa bakar dedim ama o bile olmadı :T:

Beyazıt'ı da severdim ama katilleri korudu :bağır:
beyazıt doğru olanı yaptı :A

vahide teyze anne rolünü oynasın entrikayı beceremiyor :A

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
doğru olan tabi :A yanlız dikkat ettin mi beyazıt sülümana benziyor imajı vermek için beyazıta sürekli sülüman replikleri veriliyor:A
evet resmen haliti taklit ediyor daha önce de söyledim bunu :D acı çekmesi bile aynı .ss beyazıtı halka sevdiriyolla şimşirgil hoca planın bi parçası diyo bunun için :F

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
tarih ve medeniyetteki adam :F resmen osmanlıyı hürreme çökertirecek sülüman suçsuz diyor hep programda :F zaten hürrem öyle bir gaz vermiş ki sülüman 2 oğlunu,6 torununu,4damadını ve 2 yiğenini öldürtmüş :F
yok la hürrem dese yine iyi hürrem de sülüman da suçsuz mustafa dış mihrakların etkisiyle isyanın eşiğine gelmiş pirüpak sülüman da mecbur öldürmek zorunda kalmış -osmanlıda kardeş/evlat katli en övündüğü konuymuş osmanlının fedakarlığı diyor- hürrem de payitahtta hayır işleriyle uğraşıyormuş o sıra :D

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,057
Puanı
1,061
yok la hürrem dese yine iyi hürrem de sülüman da suçsuz mustafa dış mihrakların etkisiyle isyanın eşiğine gelmiş pirüpak sülüman da mecbur öldürmek zorunda kalmış -osmanlıda kardeş/evlat katli en övündüğü konuymuş osmanlının fedakarlığı diyor- hürrem de payitahtta hayır işleriyle uğraşıyormuş o sıra :D
ne kadan güzel demiş :F (ben izlediğim de rus cadısı falan geçiyordu programda :bağır:)