Yabancı Dizi Önerileri

konu olarak dediğin gibi sıkıcı bi konuya sahip .. ama izlemek isterdim diziyi puanıda çok iyi durumdaymış, yalnız diziye bir gün açmam lazım izlemek için ..

her film veya dizi bir gün final yapacaktır :)

hiçbirine başlamaman lazım :))
o sizin için geçerli benim ilediğim türk dizisi kurtlar vadisi yabancı dizi süpernatural 10 yıldır hala var 10 yıl daha giderler ben yaşlanıcam bunlar bitmeden hahaha :kiki::kiki:

Diğer arkadaşların aksine konusu benim için ilgi çekici ben hep enkırmen olmak istemişimdir ayrıca siyaset de ilgi alanımdır.
IMDb puanı da iymiş,tek sorun önce Black Sails'i izlemem gerek fırsat bulursam bu diziyide izleyebilirim.:)

bendede black sails true detective orphan black ve pll var şu anda onun haricinde daha önce başladığım dizilerin tarihleride yaklaştı ..

birde geriden takip ettiğim d,iziler var bayağı başım kalabalık :))

o sizin için geçerli benim ilediğim türk dizisi kurtlar vadisi yabancı dizi süpernatural 10 yıldır hala var 10 yıl daha giderler ben yaşlanıcam bunlar bitmeden hahaha :kiki::kiki:

senin işin iş vallahi ömürlük diziler seçiyorsun bitmek bilmez tükenmez yılan hikayeleri :)) kolay gelsin onlardan biz almayalım :)

bendede black sails true detective orphan black ve pll var şu anda onun haricinde daha önce başladığım dizilerin tarihleride yaklaştı ..

birde geriden takip ettiğim d,iziler var bayağı başım kalabalık :))

senin işin iş vallahi ömürlük diziler seçiyorsun bitmek bilmez tükenmez yılan hikayeleri :)) kolay gelsin onlardan biz almayalım :)
true detective haftada 1 bölüm yayınlanıyor,orphan black'ın 10 bölümünü bitirdikten sonra başlayabiliriz aslında.:)

true detective haftada 1 bölüm yayınlanıyor,orphan black'ın 10 bölümünü bitirdikten sonra başlayabiliriz aslında.:)

orphanın ikinci sezonu yaklaşıyor

GOT yaklaşıyor

mad men yaklaşıyor ..

hala devam eden TWD var

arada yer bulursam bunuda kesin izlerim sizinle birlikte :)

Mad Men en sevdiğim dizilerdendi nedense 3'üncü sezondan sonra devam edemedim izlemeyi bıraktım.:)

7. sezonu bekliyorum 6 sezon devirdim, ilginç bir dizi hiçbir diziye benzemiyor konu olarak..... ama nedense bırakamadım :)
tam bitiren yok sanırım benden başka? @OzaN da yarıda bırakanlardan :)

7. sezonu bekliyorum 6 sezon devirdim, ilginç bir dizi hiçbir diziye benzemiyor konu olarak..... ama nedense bırakamadım :)
tam bitiren yok sanırım benden başka? @OzaN da yarıda bırakanlardan :)
Açgözlü bir yapım ekibi olduğunu düşünüyorum. bitir işte 1 senede ver 14 bölümü, zaten senenin yarısı beklemekle geçiyor ve olayları tamamen unutuyoruz. sırf john hamm ve christina hendricks'in hatırına nereye kadar izleyecek bu millet diziyi.

benim tahminim en az izlenen sezon son sezon olacaktır bu iki seksen yayılmış haliyle.

Açgözlü bir yapım ekibi olduğunu düşünüyorum. bitir işte 1 senede ver 14 bölümü, zaten senenin yarısı beklemekle geçiyor ve olayları tamamen unutuyoruz. sırf john hamm ve christina hendricks'in hatırına nereye kadar izleyecek bu millet diziyi.

benim tahminim en az izlenen sezon son sezon olacaktır bu iki seksen yayılmış haliyle.

990f67aa1b_Christina_hendricks_4.jpg

hendricks @çiğdem- in favorisi

benim dizideki favorim elisabeth moss
7177eee7eaa4bb2893c6e4059c8a5a45.jpg

Önümüzdeki günlerde izleyeceğim diziler için kendime program yapmaya çalışıyorum.

The Newsroom'u izleyeceğim çok yakında büyük ihtimalle. Forumda başka izlemek isteyen var mı merak ettim. (Belki hali hazırda izleyenleriniz de vardır.)

Dizinin IMDb puanı 8.7. Altın Küre'de en iyi drama dizisi adayı oldu. Başrol oyuncusu Jeff Daniels Emmy'de Bryan Cranston, Kevin Spacey gibi dev isimleri geçerek en iyi erkek oyuncu ödülünü aldı.

Dizi adından anlaşılacağı gibi bir haber stüdyosunda yaşananları anlatıyor. Sıkıcı gibi duruyor konusu belki ama dizide çok daha fazlası olduğunu düşünüyorum. :) Şans vermek gerek. :)

Dizinin şu ana kadar iki sezonu yayınlandı. İlk sezonu 10 bölüm, ikinci sezonu 9 bölüm. Bu yaz çıkacak üçüncü sezonu final sezonu olacak. Bölümler yaklaşık 60 dakika. (HBO dizisi)

İzlemeyi düşünüyor musunuz? @destere @sürgünüm @Forumdash @xemrexxx @berkann @yatutarsa @Harunnn60 @Çiğdem- @cevaa @BesaleT
Ben seni bu diziyi hala hazırda zlediğini biliyorudm😕 Hatta bi ara sohbet bile etmiştik(b) Ben bu diziyi cnbc-e bile yayınlamadan önce ilk bölümleri izlemiştim cok sıkılmıştım:( Sıkılmak yere dursun kendini sevdiren bi karekter bile bulamamiştim.

Sen bu dizi ye yeniden mi başlayacaksın? Bu arada The new Orange Black'ide izlemeye başlayalım boştaysan.

True Detective 9 Mart'ta bitiyor. Black Sails 15 Mart'ta bitiyor.

Game of Thrones, Orphan Black, Mad Men falan hepsi Nisan'da başlıyor.

Orphan Black'in ilk sezonunu önümüzdeki hafta bitiririz herhalde. Ondan sonra da The Newsroom'un ilk sezonunu haftada 3-4 bölüm şeklinde izleyip 3 haftada bitirelim bence. İkinci sezona ise daha sonra bakarız yine boş zaman olduğunda yazın üçüncü sezon başlayana kadar. @destere @sürgünüm

Daha sonra da 9 Mart - 6 Nisan arası boşluk oluyor pek dizi yok. O arada Orange is the New Black'i izleyebiliriz bence. @Forumdash

Bu arada hiç izlemedim ama izlemek istediğimi söylemiştim Newsroom'u. :)

True Detective 9 Mart'ta bitiyor. Black Sails 15 Mart'ta bitiyor.

Game of Thrones, Orphan Black, Mad Men falan hepsi Nisan'da başlıyor.

Orphan Black'in ilk sezonunu önümüzdeki hafta bitiririz herhalde. Ondan sonra da The Newsroom'un ilk sezonunu haftada 3-4 bölüm şeklinde izleyip 3 haftada bitirelim bence. İkinci sezona ise daha sonra bakarız yine boş zaman olduğunda yazın üçüncü sezon başlayana kadar. @destere @sürgünüm

Daha sonra da 9 Mart - 6 Nisan arası boşluk oluyor pek dizi yok. O arada Orange is the New Black'i izleyebiliriz bence. @Forumdash

Bu arada hiç izlemedim ama izlemek istediğimi söylemiştim Newsroom'u. :)
Benim servisim var ilgilenmem gereken bir durak ve araba ayrıca haftada 5 maçta canlı izliyorum,sizin kadar dizi izleyemem günde iki bölüm en fazla üç.

Newsroom'u bu yakınlarda izlemekten vazgeçtim. Çok dizi oldu bu aralar, bir de 2013 filmlerini tamamlamaya çalışıyorum bu hafta.

Önce bir Orange is the New Black'i izleyelim, House of Cards'ı bitirelim ondan sonra düşünebilirim yeniden. :) @destere @sürgünüm

Belki bu arada Da Vinci's Demons, Bates Motel, The Americans gibi dizilere de şans veririm kısa kısa. Artık izlediğim dizi sayısını azaltmak istiyorum ama hiç izlemediğim, ününü çok duyduğum dizileri de izlemek istiyorum. :( O nedenle bu tip dizilere şans vermeyi ama birkaç bölümden sonra yalnızca çok beğendiklerime devam etmeyi düşünüyorum. :) (True Detective, House of Cards gibi IMDb 9 civarı ve üstü dizilere sonuna kadar devam ederim tabii orası ayrı. :))

Orange is the New Black'i ne zaman izliyorduk @Forumdash çok oldu hep soruyorum ama. :D

Newsroom'u bu yakınlarda izlemekten vazgeçtim. Çok dizi oldu bu aralar, bir de 2013 filmlerini tamamlamaya çalışıyorum bu hafta.

Önce bir Orange is the New Black'i izleyelim, House of Cards'ı bitirelim ondan sonra düşünebilirim yeniden. :) @destere @sürgünüm

Belki bu arada Da Vinci's Demons, Bates Motel, The Americans gibi dizilere de şans veririm kısa kısa. Artık izlediğim dizi sayısını azaltmak istiyorum ama hiç izlemediğim, ününü çok duyduğum dizileri de izlemek istiyorum. :( O nedenle bu tip dizilere şans vermeyi ama birkaç bölümden sonra yalnızca çok beğendiklerime devam etmeyi düşünüyorum. :) (True Detective, House of Cards gibi IMDb 9 civarı ve üstü dizilere sonuna kadar devam ederim tabii orası ayrı. :))

Orange is the New Black'i ne zaman izliyorduk @Forumdash çok oldu hep soruyorum ama. :D

izlediğimiz diziler çoğaldıkça işi acele getirmek zorunda kalıyorum zevkini çıkararak izlemeyince anlamsız kalıyor .. mesela dowton abbey in son sezonu hala bekliyor izlemek istiyorum ama zaman kalmıyor :) yine TWD daha son sezona yeni dalış yaptım .. onun haricinde house of cards a başladım ama hannibalda orda bekliyor beni :) true detective ve black sails i günü gününe izlediğim için unutma şansım yok ama diğer dizilerde çok ara verdiklerim var ..

aaaa mad men de yaklaştı :)) orphanada bir ay kaldı :) bu arada ders ne zaman çalışacağız yandı gülüm keten helva :)

izlediğimiz diziler çoğaldıkça işi acele getirmek zorunda kalıyorum zevkini çıkararak izlemeyince anlamsız kalıyor .. mesela dowton abbey in son sezonu hala bekliyor izlemek istiyorum ama zaman kalmıyor :) yine TWD daha son sezona yeni dalış yaptım .. onun haricinde house of cards a başladım ama hannibalda orda bekliyor beni :) true detective ve black sails i günü gününe izlediğim için unutma şansım yok ama diğer dizilerde çok ara verdiklerim var ..

aaaa mad men de yaklaştı :)) orphanada bir ay kaldı :) bu arada ders ne zaman çalışacağız yandı gülüm keten helva :)
Valla kötü durum ya izleyince çoğunu seviyorsun ama bu sefer dizileri yetiştireyim derken başka şeyleri kaçırıyorsun. :) İzlemesen gene bu sefer "acaba ne kaçırıyorum" gibisinden bir merak oluyor. İçinde kalıyor başka bir deyişle. :(

En iyisi haftada 2 tane yeni dizin olacak bir tane de geriden geldiğin olacak canın istediğinde izleyeceksin aceleye getirmeden. :)

Bu hafta sonu başlayalım?? Hem House of cards 1 bölüm (@destere ve @sürgünüm bize yetişssin) hemde Orange'ı izleyelim 2 bölüm mü ? 1 bölüm mü karar veremedim(b) Ama bu hafta (1 Mart cumartesi) başlayalım orda netim:)