2014 Altın Küre Sonuçları - Genel Sohbet Konusu - Canlı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bazinga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Cate Blanchett gerçekten asil gözüküyordu fazlasıyla. :)

Favori sunucu ikilim sahnede ve tören başlıyor. :):)

Bize laf soktular.:X Bizi evinden izleyen tüm kadınlara ve gay erkeklere.....

Son düzenleme:
62a789a77f63006e9dcd9db7c4375a8c._.jpg

Salon çok küçükmüş :X Hiç yakiştiramadım. Oysa basakmaları çıkaarken Jenifer düşecekti:F

Salon çok küçükmüş :X Hiç yakiştiramadım. Oysa basakmaları çıkaarken Jenifer düşecekti:F
Geçen sene burada düşmüştü herhalde yoksa Oscar'da mıydı o? :D

Galiba burada elbisesi yırtılmıştı, Oscar'da düşmüştü. :D

TV yardımcı kadın oyuncuda sadece Sofia Vergara'yı tanıyordum, yorum yapamayacağım. :)

Jennifer Lawrence sempatik bir konuşma yaptı yine antipatik saçlarına rağmen. :D

Jennifer sürpriz olmadı. Oscar için göz kırptı gibi bir şey. :D

Jennifer Lawrence, American Hustle'daki rolüyle #GoldenGlobes 'da en iyi yardımcı kadın oyuncu seçildi.

907604bfeb5fde0f9c434ed956deb4bb.jpg

Açtım ben de töreni arka planda kalsın. :D

Reklam oldu. :(

Şu yardımcı ödülü alan kadın nasıl abarttı😕 Dancing on the edge son zamanlarda çok karşima çıkıyor yeni Abbey olmadan izlesem mi ne(b)

Şu yardımcı ödülü alan kadın nasıl abarttı😕 Dancing on the edge son zamanlarda çok karşima çıkıyor yeni Abbey olmadan izlesem mi ne(b)
Mini dizi değil mi o seneye kalmaz ortalarda?

Bu arada reklam aralarında Dexter'ı görmek. :( Bir de yeni bölümü demiyor mu. :(

Behind the Candelabra kazandı beklendiği gibi. (Daha açıklanmadı ama o kadar eminim ki şimdiden yolluyorum mesajı. :D)

Mini dizi değil mi o seneye kalmaz ortalarda?

Bu arada reklam aralarında Dexter'ı görmek. :( Bir de yeni bölümü demiyor mu. :(
5-6 bölüm galiba(b) Bence devamı gelir Starz'da arkasında:)

Behind the Candelabra :( Filme gitti ödül :bağır:Diziyi 2.favori seçmişim ama sevinmedim:(

Sıkıcı mini dizi kategorilerini erkenden baştan savmaları iyi oldu. :):)

Elisabeth Moss'a sevindim. Emmy'i alacağını tahmin ediyordum ama alamamıştı. Hep aday olup kazanamayanlardandı. :)

Matt Damon'ın Paul Greengrass filmini sunması anlamlı olmuş. Daha önce hep birlikte çalışmışlardı. :)

Birbirine rakip gördüğümüz Bruce Dern ve Robert Redford iyi anlaşıyor gibiler. :D