2014 Altın Küre Sonuçları - Genel Sohbet Konusu - Canlı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bazinga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Melissa ye şunu ya tatlılığa gelll saçını beğenmedim keşke öyle yapmasaydın be güzelim. :D

Instagram'da güzel resimler var bakmanızı öneririm. 🙂 Her reklama girerken Jim'i elinde ödülle görüyorum hep reklama girsin diyesim geliyor. :Z:X

Ya böyle yorum yapmak ne iyimiş. :D Keşke Emmy'den önce üye olsaydım o zamanda yorum yapardım. :(

Carrie Diaries'in başrolü çok sempatik gözüküyor. Bu gece sonunda diziyi izlemeye karar vermem herhalde. :D Başroldeki kızı Way Way Back'te de sevmiştim zaten. :D

Ya böyle yorum yapmak ne iyimiş. :D Keşke Emmy'den önce üye olsaydım o zamanda yorum yapardım. :(
Bir dahaki Emmy'ye artık. :D

"Naaaasıl izlemezsin😱".................... demiyecem sonradan bozan bir diziydi:F
Bizim Acun burda da kendisine çevirtti oklari:F
Sheldon'un o diziye göndermesi süperdi. :D "Her sezon biraz daha bozarak bittiğine sevinmemizi sağlamıştı" gibisinden bir şeyler söylemişti. :D

Hayde kimdir bilmiyorum ama gecenin en güzellerinden. :D
Resim koyalım da daha sonra mesajı okuyan merak içinde kalmasın. :D

1bb22393badb28edd7e297f694793cb6.jpg

Sheldon'un o diziye göndermesi süperdi. :D "Her sezon biraz daha bozarak bittiğine sevinmemizi sağlamıştı" gibisinden bir şeyler söylemişti. :D
Reis doğru söylemiş:X Her sezon bozan bi Heroes birde Prison Break, Lost vardi:( Ama o dönemler senaryocular eylemler filan olayı patlak vermişti:(