9 Ocak 2014 Perşembe Reyting Sonuçları

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,347
Puanı
809
Kvp gayet başarılı gitmiş. Arkadaşım Hoşgeldin de iyi sonuçlar elde etmiş

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
@Yasin93 arkadaşa selam olsun vadinin özeti yine 2.

dediğim gibi düzenleme yapmışlar :A

neyse gerçekçi olmasa da yorumlayamlım
intikam iyi gitmiş ab 5 in üstüne çıkmış ama pompişik patlama ve ölüm vardı bakalım haftaya nolcak:)
bhuv listenin üstlerinde gözikmiyi
star köpek balığı ile bhuv ka reyting almış :A
vadi ab si totalinden 3+ düşük yine ağır total olmuş :)
my den daha yüksek ab si

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Arkadaşım Hoş geldin çok iyi Ab grubunda özellikle bakalım haftaya Aramızda Kalsın gelince ne olucak

Pasham

Favori Üye
Reaksiyon puanı
228
Puanı
164
intikam biraz toparlanmis sevindim arkadasim hosgeldin iyi gitmis her hafta konuklara gore artis yakalayabilir kvp hakkinda bisey demiyorum zaten kocaman tebrikler :)

Pasham

Favori Üye
Reaksiyon puanı
228
Puanı
164
yalniz kanal d yeni yil gelmesiyle hafif toparlamaya basladi x factor iyi giderse kanal d iyi bir cikis yakalar bu aksam mac ve ozellikle beyaz + 3 adam cok iyi gider ;)

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Arkadaşım Hoşgeldin çok iyi gitmiş. Arkadaş ben bu program Kanal D`de olacak haberleri çıkınca bile 2 reyting falan alır dedim ama daha iyi almış. Hem de 1 saat Vadiyle karşılaşmasına rağmen.

Program PT2`de harcanıyor yine söylüyorum. Tekrarı totalde 4, A/B`de 5 alıyorsa yeni bölümü PT1`de en az Totalde 5, A/B`de 7 falan alır ama ısrarla PT2`ye koyuyor Kanal D. Olsun yine de Perşembesini kurtarıyor.

Ama şunu sa söyleyim. İntikam eğer geçen sezonki oranlarını alsaydı Arkadaşım Hoşgeldin onun arkasından çok daha iyi giderdi.

İntikam yükselişe geçmiş. Totalde 4, A/B`de 5`i geçmiş. Yeter Kanal D`ye bu. :X

Pasham

Favori Üye
Reaksiyon puanı
228
Puanı
164
Arkadaşım Hoşgeldin çok iyi gitmiş. Arkadaş ben bu program Kanal D`de olacak haberleri çıkınca bile 2 reyting falan alır dedim ama daha iyi almış. Hem de 1 saat Vadiyle karşılaşmasına rağmen.

Program PT2`de harcanıyor yine söylüyorum. Tekrarı totalde 4, A/B`de 5 alıyorsa yeni bölümü PT1`de en az Totalde 5, A/B`de 7 falan alır ama ısrarla PT2`ye koyuyor Kanal D. Olsun yine de Perşembesini kurtarıyor.

Ama şunu sa söyleyim. İntikam eğer geçen sezonki oranlarını alsaydı Arkadaşım Hoşgeldin onun arkasından çok daha iyi giderdi.

pt 1 olursa hangi gun olsun sence ?
bence pt2 de kotu fikir deil cunku karsisinda cok guzlu diziler olursa diziler tercih edilir bnce

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,192
Puanı
1,061

bence cuma pt 1 olsun :) yd pazartesiye dönsün :A uma eğlence günü olsun :A

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Aslında Arkadaşım Hoşgeldin`in Perşembeye gelmesi çok iyi oldu. :)

Aslında bu işler biraz reklama ve reytinge de bakıyor. Mesela Starın Acunu var diye bol reklam yapıp sürekli dizi tuttura ve ya filmlerini yüksek reyting aldıra biliyor.

Ama Kanal D`nin şu an yüksek reytingli diyebileceğimiz iki yapımı var o da arka arkaya. Mesela Yalan Dünya Cuma. Onun reklamını Kayıpta yapıp 2 reytinglik kitleye, Çalıkuşunda 4 reytinglik, Vicdanda 2 reytinglik kitleye duyuruyorlardı. Ama şimdi Perşembe Arkadaşım Hoşgeldin`in arasında reklamını yaparlarsa Yalan Dünyaya da faydası olur. :) @xemrexxx Nasıl teori? :X

bence cuma pt 1 olsun :) yd pazartesiye dönsün :A uma eğlence günü olsun :A
Yalan Dünya Çarşamba olsun. :X En azından 2.lik cepte. :D Pazartesi 3.lük cepte olur. O da belli değil. Acuncuk özete reklam koymaz uçurur O Ses`in özetini. :A

Tamam tamam Cuma iyi. Zaten benim için en uygun Cuma. :X Gülse devam ettirsin de gerisi önemli değil.

pt 1 olursa hangi gun olsun sence ?
bence pt2 de kotu fikir deil cunku karsisinda cok guzlu diziler olursa diziler tercih edilir bnce
Fena değil. Perşembeyi kurtarıyor en azından. :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,192
Puanı
1,061
Aslında Arkadaşım Hoşgeldin`in Perşembeye gelmesi çok iyi oldu. :)

Aslında bu işler biraz reklama ve reytinge de bakıyor. Mesela Starın Acunu var diye bol reklam yapıp sürekli dizi tuttura ve ya filmlerini yüksek reyting aldıra biliyor.

Ama Kanal D`nin şu an yüksek reytingli diyebileceğimiz iki yapımı var o da arka arkaya. Mesela Yalan Dünya Cuma. Onun reklamını Kayıpta yapıp 2 reytinglik kitleye, Çalıkuşunda 4 reytinglik, Vicdanda 2 reytinglik kitleye duyuruyorlardı. Ama şimdi Perşembe Arkadaşım Hoşgeldin`in arasında reklamını yaparlarsa Yalan Dünyaya da faydası olur. :) @xemrexxx Nasıl teori? :X

Yalan Dünya Çarşamba olsun. :X En azından 2.lik cepte. :D Pazartesi 3.lük cepte olur. O da belli değil. Acuncuk özete reklam koymaz uçurur O Ses`in özetini. :A

Tamam tamam Cuma iyi. Zaten benim için en uygun Cuma. :X Gülse devam ettirsin de gerisi önemli değil.

Fena değil. Perşembeyi kurtarıyor en azından. :)
pompişik teoriler :eek: :F
neyse çarşamba sonu sevdaluk gibi olur yd nin sadece totalle ab oranları yer değişir :A
pazartesi acun sseneye tv8 de olacak hemen stardaki oranları yakalaması zor ne kaparsa kardır yd için :A

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
pompişik teoriler :eek: :F
neyse çarşamba sonu sevdaluk gibi olur yd nin sadece totalle ab oranları yer değişir :A
pazartesi acun sseneye tv8 de olacak hemen stardaki oranları yakalaması zor ne kaparsa kardır yd için :A
Ona kalırsa Karagül de her total dizisi gibi düşecek zaten. :X Özellikle A/B`de.

Muhteşem A/B`de 10 alıyor. Medcezir ve Karagül toplamda 16. :T: Sence hangisi daha zor. Üstelik Sevdalukla YD`yı karıştırma. Yalan Dünyanın oturmuş A/B kitlesi var. Hangi gün olursa 5 reytingden aşağısını almaz A/B`de.

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Vadi Totalde 15 yakın ama 15 ve üstü alması beklerdim Ab'si yükselmiş gayet iyi durumda

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,192
Puanı
1,061
Ona kalırsa Karagül de her total dizisi gibi düşecek zaten. :X Özellikle A/B`de.

Muhteşem A/B`de 10 alıyor. Medcezir ve Karagül toplamda 16. :T: Sence hangisi daha zor. Üstelik Sevdalukla YD`yı karıştırma. Yalan Dünyanın oturmuş A/B kitlesi var. Hangi gün olursa 5 reytingden aşağısını almaz A/B`de.
tamam sevdaluk un total reytinigini yd ab reytingi oalrak alır dedim 5+ yani :A

cuma medcezir tam ab işi sayılmaz 20 bölüm olmadan totali yüksek çıktığı oldu, karagülün ab si sabir değil bir 8 bir 6 alıyor arkadaşım hoşgeldin için en iyi yer pt 1 olarak cuma :)