2014 Altın Küre Adayları Açıklandı!

mini dizi dalında white queen i gördüm :X gerçekten iyi bir diziydi ödül almasını isterim :X onun dışında listedeki diğer 4 mini diziden 2 sini izlicem büyük ihtimal :X

En İyi Drama Erkek Oyuncu
James Spader - The Blacklist
Liev Schreiber -Ray Donovan
Bunlara gerçekten çok sevindim bu sene alamasada seneye kesinlikle adaylıkları daha da güçlenir (tabi senaryosu filan bozmazsada) karşisinda son sezonuyla en güçlüsü var. BB-Bryan Cranston kesinlikle bu sene ödülleri toplayacaktir.

En İyi Mini Dizi / TV Filmi
American Horror Story: Coven
Behind the Candelabra

Kesinlikle Coven olmalı. Son 2 sezonun en iyisi. Mini dizi(kadın) Jessica Lange almazsada artık yuh derim :T: Bu kadar kadar yaşina rağmen hem güzelliğiyle hemde oyunculugunu konuşturan isim yoktur:T: Behind the Candelabra'ya giderse şaşirmam :T: Neticede yılların oyunculari farklı kimlikte çıkıyorlar hayranlarının karşilarina:A

En İyi Drama Dizisi
The Good Wife
bu diziyi tam 1 sezon izledim ama bende ne ödülleri toplayacak hissiyatı yarattı nede adaylık :T: Kaç senedirde heryerde çıkıyor:T: e2 günlük olarak verse ancak izlerim o derece bişey :A

Dizilerle ilgili kişisel yorumlarımı da yapayım kısa kısa :)

Homeland'in bu yıl ödülü almasını istemiyordum ama en azından adaylık alması gerekirdi gibi geliyor. Tabii aday dizilerden üçünü izlemedim. O nedenle çok da "nasıl olur" gibisinden konuşmak istemiyorum. Fakat Claire Danes kesinlikle aday olmalıydı bir kez daha.

Breaking Bad üç adaylıkla yine iyi durumda. En az ikisini alır umarım. (Özellikle en iyi diziyi ilk kez almasını çok istiyorum.) Anna Gunn da aday olmalıydı bence.

House of Cards gerçekten başarılıydı Emmy'de olmadı ama Altın Küre'de daha bir değerlendi gibi. Kevin Spacey en iyi erkek oyuncu ödülünü alırsa hiç şaşırmam. Yardımcı erkek oyuncuda Corey Stoll'ün aldığı adaylığa sevindim. Gerçekten iyi oynadı ve değerini bilen birileri çıktı. :)

Genel olarak yardımcı kategorilerinin çok ilginç olduğunu belirteyim bir kez daha.

Komedide en çok Brooklyn Nine-Nine'ın en iyi komedi dizisi dahil aldığı iki adaylığa sevindim. Dizi gerçekten bu yılın en iyi komedilerinden ve bu başarıyı hakediyor. @Forumdash sen de izlersin artık belki. :D

The Big Bang Theory'nin değerinin bir kez daha bilinmesi güzel.

Modern Family'de Ty Burrell'in adaylığı ıskalamasına üzüldüm. Bu adama hakettiği kadar değer verilmiyor gibi geliyor bana...

Michael J. Fox'un aldığı adaylığa sevindim. SAG'da ıskaladı, burada ıskalamadı. Fakat bu durumun diziyi kurtarması zor, reytingleri çok kötü. İnşallah NBC 13 bölümlük ikinci sezon kararı alır. :)

Zooey'in de adaylığına sevindim. Ödülü alamaz ama adaylıklarda anılsın, törenlerde görelim onu. :):)

Arrested Development'ın değeri bir kez daha bilinmemiş gibi gözüküyor. Ne yapalım o dizinin de kaderi böyleymiş. :(

Bu hafta sonu House of Cards ile beraber yürütürüm:X Nasıl bi diziymiş bu böyle:A @OzaN Akşama şu Alacababamıdır nedir onu izlerim:X Yavaştan ödüllere hazırlanıyoruz fikir sahibi olalım:X

Şu zınpırtıyı diyorum :F:F (Behind the Candelabra) Şöyle bi göz attim da Michael Douglas bildiğin Zeki Müren'in tipi espiri olarakta Huysuz Virgin karişimi :F
Onu ben de izlemek istiyorum o kadar ödül törenlerinde izledik, izlemeye devam edeceğiz. Bir ara vakit ayırıp izlemek gerek. :D