9 Aralık 2013 Pazartesi Reyting Sonuçları

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@xemrexxx 0.50 'yi bile geçmeyen fark fark değildir:) Bu Karadayı'yı totalin dibi yapmaz:)

Show'da Sevdaluk yarın başlayacakti sanırım((b) @denizz19) ve hiçbi iş görmez dediğimiz ama AB'de şaşirtan Vicdan da var :)
My'nin tek bir rakibi bile yok. Sevdaluk'un gerçek sonuçları 2.haftasında belli olur. Vicdan da İnadına Yaşamak gibi 2.haftasında düşer bence tekrarları iyi gitmedi. Bence my'nin ab'de Karadayı'yı geçme şansı yüksek bu hafta. :)

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
Ben hiçbi şey demiyorum artık. Böyle rezalet bi ölçüm görülmedi daha. Bazıları sbt de göremediklerini tns de misli misli alırken! Bazıları da sbt de yükselir tns de listede bulunumaz! Tamamen rezalet

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,359
Puanı
1,061
senin sümbül ağa rolü yerine, sülüman rolüne bürünmen gibi garabet bişey olmuş kolpaçino başak keser:))
işte onu diyom sen sümbül ağa da olursun başak keser de ikisini de başarı ile oynarsın :)

KARADAYI'm super gitmiş:oley: AB haftaya 12 görür:)

@xemrexxx 0.50 'yi bile geçmeyen fark fark değildir:) Bu Karadayı'yı totalin dibi yapmaz:)

Show'da Sevdaluk yarın başlayacakti sanırım((b) @denizz19) ve hiçbi iş görmez dediğimiz ama AB'de şaşirtan Vicdan da var :)
ay yapım dizisi bu 2.sezondan total oluyorsa işimiz var :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060
My'nin tek bir rakibi bile yok. Sevdaluk'un gerçek sonuçları 2.haftasında belli olur. Vicdan da İnadına Yaşamak gibi 2.haftasında düşer bence tekrarları iyi gitmedi. Bence my'nin ab'de Karadayı'yı geçme şansı yüksek bu hafta. :)
seninde neyi yorumladiğin belli değil:X demedin mi sen bu hafta yukselir? bende düşerse "eğer" diye sebepleri belirttim.Şu postunu okuyunca my'nin geneline yaymişsin:)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,359
Puanı
1,061
Boş değil en zorlu günlerden biri. Şu an yeni bir yapım gelse tutma ihtimali yok denecek kadar az. En iyi ihtimal ilk 10'a oynar. :)

Tabii O Ses bitecek 1-2 ay sonra o zaman işler değişebilir.

A/B grubunda sürekli değişimler olması normal çünkü TNS'nin A/B sistemi şu an sağlıksız bir sistem. Çok az denek var. Fakat izlenen yapım belli ediyor kendini 1-2 reytinglik oynamalar çok da aşırı bir öneme sahip değildir herhalde yüksek reytingli işler için.
şimdi dizi tuttu demek için 4 reyting yetiyor :) o yüzden pazartesi de iyi bir dizi tutabilir
bu arada geçen sene as totalde yd ab de bu ikisini zorluyordu ikisinden birini geçebiliyordu çok zor bişi dğeil :X

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
O Ses yine çok iyi giderek ab'de rahat zirvede yer almış tebrikler.

Karadayı totalde iyi giderek zirveyi almasına rağmen ab'de düşmüş. My'de heyecan dorukta bu hafta bu yüzden ab'de Karadayı'yı geçecektir.

A.Ş.K. Kayıp ve Altındağlı dip yapmışlar. Kanal D Pazartesi'ye as'yi alır. Show'da da dizi bol. Elbet koyacak bir tane bulurlar.

Beni Böyle Sev ab'de fena gitmemiş.
muhteşem yüzyıl Karadayı'yı geçerse ben bu ölçüm sistemine artık bir şey demiyorum.
bunun hükümetlede bir alakası yok.
halit ergenç'de kenan ve bergüzar gibi gezi eylemlerine destek verdi ama reytingleri sürekli artıyor.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
Ben hiçbi şey demiyorum artık. Böyle rezalet bi ölçüm görülmedi daha. Bazıları sbt de göremediklerini tns de misli misli alırken! Bazıları da sbt de yükselir tns de listede bulunumaz! Tamamen rezalet

kayıp dizisi için üzüldüm yakup ama karadayıyla aynı güne aldıklarında zaten bitmişti bence:)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,359
Puanı
1,061
muhteşem yüzyıl Karadayı'yı geçerse ben bu ölçüm sistemine artık bir şey demiyorum.
halit ergenç'de kenan ve bergüzar gibi gezi eylemlerine destek verdi ama reytingleri sürekli artıyor.
karadayı dan 15 mi bekliyorsun panpa 11 almış daha ne alsın :X

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
seninde neyi yorumladiğin belli değil:X demedin mi sen bu hafta yukselir? bende düşerse "eğer" diye sebepleri belirttim.Şu postunu okuyunca my'nin geneline yaymişsin:)
Genele yaymadım. Sadece my'nin bu hafta Karadayı'yı geçeceğini düşündüğümü sebepleriyle belirttim. :) Vicdan ve Sevdaluk my'yi düşürecek kapasitede dizi değiller. :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060
şimdi dizi tuttu demek için 4 reyting yetiyor :) o yüzden pazartesi de iyi bir dizi tutabilir
bu arada geçen sene as totalde yd ab de bu ikisini zorluyordu ikisinden birini geçebiliyordu çok zor bişi dğeil :X
Kayp için kötü diyorsun(b) debül dübül dübül debül dimi:T:

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Kayıp bu saatten sonra bu rakamlarla devam edemez.. İlalem kalas ferideyle hantal karadayıyı izlemeye devam edebilir.
Yakup bu huyunu hiç sevmiyorum.

Kendi izlediğin dizilerden başka diğer yayındaki bütün dizileri aşağılıyorsun. Aynısı ÖBGZK için yapılsaydı hoşuna gidermiydin?

Karadayı da ÖBGZK kadar iyi bir drama. Bence aşağılaman gerekmiyor.

Kayıp soğuk bir dizi ama yabancı ülkelerde tutar. Ama Karadayıdaki sıcaklık yok.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Muhteşem Yüzyıl'ın Karadayı'yı geçmesine neden bu kadar şaşırıyorsun ki? My ab'de 16 reyting görmüştü. Karadayı 12 ya almıştır ya almamıştır. My düşüşe geçti ama bu sezon yeniden yükseldi.

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
karadayı dan 15 mi bekliyorsun panpa 11 almış daha ne alsın :X
havalar soğudu millet dışarıya çıkamıyor,bölümde geçen haftaya oranla daha iyi olmasına rağmen ab grubunda düşüyor
allahını seversen bunun mantıklı bir açıklaması varmı?
iki haftadır tns doğru yolu buldu Karadayı'nın ab'si totlini geride bırakıyor derken bu yapılacak iş mi.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,856
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yalan Dünya hazır kitlesi olan bir işti ve diğer işlerle de yakın kitleli bir işti. (Diğerlerinin reytingin de faydalanabilir.) Buna rağmen çok da iyi direnemedi. Şimdi baktım biraz geçen sene üçü birlikteyken Yalan Dünya 20.00'da girip erken girip erken bitmiş. :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Muhteşem Yüzyıl'ın Karadayı'yı geçmesine neden bu kadar şaşırıyorsun ki? My ab'de 16 reyting görmüştü. Karadayı 12 ya almıştır ya almamıştır. My düşüşe geçti ama bu sezon yeniden yükseldi.
öyle bir geçer zaman ki'de ilk iki sezonunda 20 reytingleri görmüştü ona bakarsan
muhteşem yüzyılın ilk 2 sezonu Karadayı'dan iyidir ona itirazımız olamaz.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,359
Puanı
1,061
havalar soğudu millet dışarıya çıkamıyor,bölümde geçen haftaya oranla daha iyi olmasına rağmen ab grubunda düşüyor
allahını seversen bunun mantıklı bir açıklaması varmı?
iki haftadır tns doğru yolu buldu Karadayı'nın ab'si totlini geride bırakıyor derken bu yapılacak iş mi.
karadayının senaristleri sema-eylem ikilisi değil miydi (b) kadınların önceki dizileri lale devri ve karagül ab ye yönelik senaryo yazmaları zor onların :)

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
Yakup bu huyunu hiç sevmiyorum.

Kendi izlediğin dizilerden başka diğer yayındaki bütün dizileri aşağılıyorsun. Aynısı ÖBGZK için yapılsaydı hoşuna gidermiydin?

Karadayı da ÖBGZK kadar iyi bir drama. Bence aşağılaman gerekmiyor.

Kayıp soğuk bir dizi ama yabancı ülkelerde tutar. Ama Karadayıdaki sıcaklık yok.
Revan Allah aşkına ne diyosun ya? Herkes kendini sorgulasın ilk.
İstediğimi derim bu seni ilgilendirmez.
Yd ye yaptığım yorumlar yüzünden birden düşman kesildin ama beni enterese etmiyor.
Sen sırf , acun yd'yi baya bi düşürdüğü için adama ve yarışmalarına demediğini bırakmıyodun, bşr de totel dizilerine yaptığın aşağılamalara ne demeli? Sen yazdıklarını unutuyosun galiba?
Herkes ilk bi kendisine baksın artık, kimse burda melek vaki takılmasın. Yeter cidden..