9 Aralık 2013 Pazartesi Reyting Sonuçları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,059
Puanı
1,061
O Ses Türkiye bitmiş, daha düşük olan Survivor gelmiş o zaman. Öyle 8+ alabilmiş. :)

Hazırda kitlesi olan bir iş tutunabilir ama yeni bir iş kolay kolay iş yapamaz bence Pazartesi'de.

Kanal D, Arka Sokaklar'ı koysun bence. Cumartesi yine tutacak iş bulabilir ama Pazartesi daha zor. (Cumartesi X-Factor gelir herhalde?)
yanlız o ses genelde yarısı düşük giden bir işti canlı yayınlara geçince çok düşüyordu (b) zaten yd kasım ayında geçti yani o ses in canlı yayınlara yakın kısmında yükselmesi o ka uzun sürmemiştir :)

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
klaisk türk mantığıyla giden hiçbir dizi öbgz den iyi olamaz öbgz de dramın kökleri vardı,herkes yeri gelince başrol gibiydi seyirci sürekli 3-4 kişiyi merak etmiyordu :)

ab muamelesi mi yapmışım :eek:

bilemicam amaçları nedir ama savundukları şeyin gerçekliği milyonda bir bile değil :)
Valla bende bilmiyorum, savundukları diziyi yerlere göklere sığdıramıyolar ama aldığı oranları, o eleştirdikleri dizilerin 1. Ve 2. Sezonunda özetleri alıyodu. :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
kıyaslamaya gerek yok :)

tüm dizileri izlemediğimi çni draması en iyi dizlerden mi bilemicem :)

kenan ezelle ab oldu ondan önce totale hitap ediyordu hatta acı hayatta beyaz gelincik e bile geçiliyidi ab de :)
ab grubu 2 tane ana olaya bakar senaryo ve oyunculuk :) karadayının senaristlerine bakarsak üstüne yapımcısı ay yapım senaryoyu uzatma uzmanı bir şirket bence sorun senaryoda :)
ay yapım bir yaprak dökümü'nde uzattı,başka yok.

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
X Factor böyle giderse Perşembeye bile gelebilir.

Bence de Arka Sokaklar gelsin. Günü Pazartesi zaten. Totalde 7 alabilir. Cumartesi bütün yapımlar Total. Onların arasında yine iyi tutunuyor.

Yalan Dünyayı koyarsa da bence yükselişe geçer. Çünkü Cuma "Total" dizileri çok fazla. Bu yüzden uzun özet yaramıyor ama Pazartesi 2 yapım da Yalan Dünya ile benzer kitleli. Uzadıkça aksine ona yarıyor. Onların da reytinglerinden faydalanıyor. :)

Ben felaket demiyorum daha dün bir sürü övgü yağdırdım. 3. sezonu kötüydü.

Tamam. :noworry:
Bencede tamam de, çünkü gitmek istediğin yol çıkmaz sokak.

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
ben reytingle ölçmüyorum olayı ama yine de öbgz kadar iyi demek komik oluyor :)
Öbgzk'de her karakterin bi hikayesi vardı ve yine her karakterin hikayesi izleyiciyi heycanlandırabiliyodu. Karadayıda bir haksız hapis davasıdır gidiyor. Başka kayda değer bi şey mi var yoksa biz mi göremiyoruz??? :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,059
Puanı
1,061
ay yapım bir yaprak dökümü'nde uzattı,başka yok.
kg komple uzatma bir diziydi 15 bölüm ferhatı vuran açığa çıksın 15 bölüm güney suçu itiraf etsin 15 bölüm zeynep gitsin cemre gelsin diye uzatıp durdular :) son zamanlarda çok seviyor uzatmayı ay yapım :)

Öbgzk'de her karakterin bi hikayesi vardı ve yine her karakterin hikayesi izleyiciyi heycanlandırabiliyodu. Karadayıda bir haksız hapis davasıdır gidiyor. Başka kayda değer bi şey mi var yoksa biz mi göremiyoruz??? :)
bence de onu diyorum zaten elindeki oyuncuların-karakterlerin hepsini başrol gibi kullanabiliyorsan o dizi unutulmaz olur anca :)

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
ben reytingle ölçmüyorum olayı ama yine de öbgz kadar iyi demek komik oluyor :)
İzledin mi Karadayıyı Emre? Sen sadece senaristlere bakıyorsun.

Ben izledim emin ol Karagüle ve ya Lale Devrine benzeseydi ben de sürekli yerden yere vurardım. Dizi kendine bağlıyor insanı. Yalan Dünya ile rakipken bile ben çok seviyordum Karadayıyı.

Ben diğer diziler Yalan Dünyaya rakip diye eleştirmiyorum. Örneğin Karagülü. Geçen seneden beri aynı şeyleri diyorum.

Çoğu kişi olaya mantıksız boyuttan bakıyor. Aynı gün diye diğer diziler çöp olmalı, pis olmalı. Medcezir de Yalan Dünya ile aynı gün ama netten seyrediyorum. Ne yani rakip diye dizinin kaliteli olmasına göz mü kapayayım?

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,059
Puanı
1,061

Ben izledim emin ol Karagüle ve ya Lale Devrine benzeseydi ben de sürekli yerden yere vurardım. Dizi kendine bağlıyor insanı. Yalan Dünya ile rakipken bile ben çok seviyordum Yalan Dünyayı.

Ben diğer diziler Yalan Dünyaya rakip diye eleştirmiyorum. Örneğin Karagülü. Geçen seneden beri aynı şeyleri diyorum.

Çoğu kişi olaya mantıksız boyuttan bakıyor. Aynı gün diye diğer diziler çöp olmalı, pis olmalı. Medcezir de Yalan Dünya ile aynı gün ama netten seyrediyorum. Ne yani rakip diye dizinin kaliteli olmasına göz mü kapayayım?
birkaç bölümüne baktım zaten senaryosunu biliyoruz forumumuzdaçokça konuşuluyor :) oyuncuları da biliyoruz :) karadayı geçen seneki kuzeyin içine total atılmış hali uzatmaları oynuyor senaryo adına :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
kg komple uzatma bir diziydi 15 bölüm ferhatı vuran açığa çıksın 15 bölüm güney suçu itiraf etsin 15 bölüm zeynep gitsin cemre gelsin diye uzatıp durdular :) son zamanlarda çok seviyor uzatmayı ay yapım :)

bence de onu diyorum zaten elindeki oyuncuların-karakterlerin hepsini başrol gibi kullanabiliyorsan o dizi unutulmaz olur anca :)
panpa kuzey güney senarist beceriksizliğiydi,diziyi uzatmayla bi alakası yok.

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049

Birde bunu ff ci karadayıcılara anlatabilsek. :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059

Ben izledim emin ol Karagüle ve ya Lale Devrine benzeseydi ben de sürekli yerden yere vurardım. Dizi kendine bağlıyor insanı. Yalan Dünya ile rakipken bile ben çok seviyordum Karadayıyı.

+1

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049

Kim kalitesiz dedi ? Sadece kendimce feride ve kenanın zihnimde ki yansımalarını söyledim. Maşallah sen aldım konuyu nerelere çektin nerelere...

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
birkaç bölümüne baktım zaten senaryosunu biliyoruz forumumuzdaçokça konuşuluyor :) oyuncuları da biliyoruz :) karadayı geçen seneki kuzeyin içine total atılmış hali uzatmaları oynuyor senaryo adına :)
Valla İntikama benzer bir senaryosu var. Birinin babası ölmüş İntikam alıyor, diğerinin de babası haksız yere hapisde onu kurtarıp ona bunu yapanlardan İntikam almaya çalışıyor.

Senaryosun bana hiç de klişe gelmiyor. Oldukça orjinal. Senin izlediğin dizilere de benzer kitleli. Nasıl kopdun diziden anlamadım. Müzikleri bile tek kelimeyle diziyi izlemek için "yeter".

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,822
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
yanlız o ses genelde yarısı düşük giden bir işti canlı yayınlara geçince çok düşüyordu (b) zaten yd kasım ayında geçti yani o ses in canlı yayınlara yakın kısmında yükselmesi o ka uzun sürmemiştir :)
O Ses için geçen sene düşecek dedik ama hiç ciddi oranda düşmedi. O Ses sonlarında bile, Yetenek Sizsiniz'den de Survivor'dan da daha yüksek almış Pazartesi. :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,059
Puanı
1,061
Valla İntikama benzer bir senaryosu var. Birinin babası ölmüş İntikam alıyor, diğerinin de babası haksız yere hapisde onu kurtarıp ona bunu yapanlardan İntikam almaya çalışıyor.

Senaryosun bana hiç de klişe gelmiyor. Oldukça orjinal. Senin izlediğin dizilere de benzer kitleli. Nasıl kopdun diziden anlamadım. Müzikleri bile tek kelimeyle diziyi izlemek için "yeter".
aynı senaryodan bir dizi yeter bana fazlasına gerek yok :X

O Ses için geçen sene düşecek dedik ama hiç ciddi oranda düşmedi. O Ses sonlarında bile, Yetenek Sizsiniz'den de Survivor'dan da daha yüksek almış Pazartesi. :)
forumumuzda genel kanı o yönde :F