9 Aralık 2013 Pazartesi Reyting Sonuçları

A.Ş.K. 2 reytinglerde dolaşmış çok kötü. :( Bu durumda yakında kaldırılacak dizim. :( A.Ş.K. yerine Vicdan'ı koydular. O da düşecek. A.Ş.K. kadar bile alamayabilir. A.Ş.K. en azından 4 görüyordu anlıklarda Çarşamba ne kadar yeterli olmasa da.. Kanal D Pazartesileri Kayıp'tan, Çarşamba Merhamet'ten medet umar hale geldi. Rıza babanın acilen Pazartesi'ye gelmesi lazım. :X

yeni senaristler aşkı daha sıkıcı yapmış sanırım uyuya kalmışım ne oşldu biri anlatsın ))))

Azra sinirliydi orada. Yani onu o sinirler orada bırakıp bırakmama konusunda kararsızdı. Sahilde de dolaşmadı. :X Uzaklaşmak için yürüdü biraz ama sonra vicdanı el vermedi ve geri döndü. 😉

Onun bende farkındayım ama bu dizi ayrı. Hakan Kurtaş ve Kaan Urgancıoğlu haricinde pek bir sıkıntısı yok. :)
Digeri kim bilmiyorum ama hakan kurtas hazal kayadan 10 kat daha iyi oyuncu :D hazal kaya mimik fakiri ya surekli ayni surat ifadesi bitek aski memnuda begeniyodum onda da kendini oynuyodu zaten :D

Digeri kim bilmiyorum ama hakan kurtas hazal kayadan 10 kat daha iyi oyuncu :D hazal kaya mimik fakiri ya surekli ayni surat ifadesi bitek aski memnuda begeniyodum onda da kendini oynuyodu zaten :D
Bu senin düşüncen tabi ki. Ben çok iyi bir oyuncu olduğunu düşünüyorum. Çok doğal geliyor bana oyunculuğu ve çok profosyönel bir şekilde rolünün hakkını veriyor bence. :)

A.Ş.K. 2 reytinglerde dolaşmış çok kötü. :( Bu durumda yakında kaldırılacak dizim. :( A.Ş.K. yerine Vicdan'ı koydular. O da düşecek. A.Ş.K. kadar bile alamayabilir. A.Ş.K. en azından 4 görüyordu anlıklarda Çarşamba ne kadar yeterli olmasa da.. Kanal D Pazartesileri Kayıp'tan, Çarşamba Merhamet'ten medet umar hale geldi. Rıza babanın acilen Pazartesi'ye gelmesi lazım. :X
Pazartesi dizi tutmuyo Karadayı var :D