7 Aralık 2013 Cumartesi Reyting Sonuçları

hadi alışveriş biryere kadar bu sefer tilki suratlı damat imza yetkisini alacaktı nerdeyse :))
kızın tüm mal varlığının dibine darı ekecekti de allah razı olsun ata amcamızdan engel oldu:)

zaten feridenin aşufte annesi kızına anlatırken şöyle diyor: ayşeni kandırmak çocuk oyuncağı asıl atayı halletmek lazım :)
Müftade'yi anlamıyorum zaten :T: Nasıl destekledi kızını o konuda. Neyse ki ertesi sabah damadttan bi halt olmayacıgını o da itiraf etti:A

eser ne ka harika olsa da yapım aşaması kötüyse cacık olmaz bknz: al yazmalım,dila hanım :)

al yazmalım oyuncuların ve uyarlamanın kurbanı oldu motosikletli ilyas karakteri yaratmak hangi dümbeleğin fikriydi acaba ?:))
birde asiye denen maykıl ceksın kılıklı kız elele dizinin içine ettiler

dila ise zaten ilk bölümü dışında romanla alakasız bir şey:))

Lale Devri yeni bölümüyle 23:30'da FOX'ta başlayacak. :)

@Forumdash Özeti daha da uzatmaya gerek yok. Böyle gayet iyi. :)

al yazmalım oyuncuların ve uyarlamanın kurbanı oldu motosikletli ilyas karakteri yaratmak hangi dümbeleğin fikriydi acaba ?:))
birde asiye denen maykıl ceksın kılıklı kız elele dizinin içine ettiler

dila ise zaten ilk bölümü dışında romanla alakasız bir şey:))
ee işte demek ki hamur iyi olsa da yoğuran kötü olunca böyle oliyi :X

Ne yaptı sana Bugünün Saraylısı? Böyle hesapların peşinde değildin. :F
Sadece o yapmadi:F Boşluktayım şu an. AKY'de yaptı:A Bugunun Saraylısı geç biterse Okan başlayana kadar daha az boş duracaktim:F O zaman AKY'yi bi güne atsin FOX :F:F (bak o kadar karişik durum)

Lale Devri'nin (yeni bölüm) ilk anlığını merakla bekliyorum. Yani 23:30 - 23:45 anlığını. :)

Bugünün Saraylısı yarın reytinglerini yükseltemezse yayından kalkar diyeceğim ama o zaman da atv'nin elinde Cumartesi için yayınlanacak bir şey kalmaz..

Bugünün Saraylısı yarın reytinglerini yükseltemezse yayından kalkar diyeceğim ama o zaman da atv'nin elinde Cumartesi için yayınlanacak bir şey kalmaz..

Sende hemen diziyi yayından kaldırdın? :D Dizinin reytingleri gayet iyi. atv'den giderse dizi FOX var. FOX alır olur biter.
FOX'un yapmadığı şey mi sanki? :)