17 Kasım 2013 Pazar Reyting Sonuçları

Aynen. :) Daha 2 hafta önce 6 almıştı totalde. Tns'de daha yüksek çıktığını düşünürsek güzel bir artış olacak gibi. :) 6'yı geçer bence de. :)

Ya ben aslında 6.50 gibi bir oran bile bekliyor olabilirim geçen haftaya oranla belirgin bir yükseliş var...ama daha yüksek gelirse şaşırmam...

23:15 - 23:30 #sbt #reyting'leri 1) FOX: 4.13 2) STAR: 4.1 3) SMNYL TV: 3.78 4) KANALD: 2.78 5) ATV: 2.27

23:30 - 23:45 #sbt #reyting'leri 1) FOX: 3.72 2) KANALD: 3.22 3) SMNYL TV: 3.19 4) STAR: 2.9 5) KANAL7: 2.86

Kanal D'deki film iyi gitmekte. :) Bülent'in konuklar iyi ama listeye giremiyor. :)

e="Bully, post: 1554480, member: 87619"]Kanal D'deki film iyi gitmekte. :) Bülent'in konuklar iyi ama listeye giremiyor. :)[/quote]
Bengu Iyi sadece digerinin devri bitti.

e="Bully, post: 1554480, member: 87619"]Kanal D'deki film iyi gitmekte. :) Bülent'in konuklar iyi ama listeye giremiyor. :)
Bengu Iyi sadece digerinin devri bitti.[/quote]
Ben öyle düşünmüyorum. :) Ceceli en rağbet gören şarkıcılardan. Her sene ödülleri topluyor. Şarkıları dinlenme rakorları kırıyor. Daha ne yapsın ki? :)

Bengu Iyi sadece digerinin devri bitti.
Ben öyle düşünmüyorum. :) Ceceli en rağbet gören şarkıcılardan. Her sene ödülleri topluyor. Şarkıları dinlenme rakorları kırıyor. Daha ne yapsın ki? :)[/quote]
Yok basarili zaten ona lafim yok ama sarkilari kendini tekrarliyor.

Ben öyle düşünmüyorum. :) Ceceli en rağbet gören şarkıcılardan. Her sene ödülleri topluyor. Şarkıları dinlenme rakorları kırıyor. Daha ne yapsın ki? :)
Yok basarili zaten ona lafim yok ama sarkilari kendini tekrarliyor.[/quote]
Öyle olsa bile sesinin güzelliği bu durumu kapatıyor. :D

Büloş iyi gidiyor ha. :D Kanal D'deki film önceki anlık 4 almış. Reklamda da listeden kopmamış tebrikler. :)