17 Kasım 2013 Pazar Reyting Sonuçları

Ejderha şey nasıl gidecek. :X

@EveN GB varkn en nerelerde takılıyorsun. :bağır:
Güneşi Beklerkeni 5-6 bölümdür kaçırıyorum. Gelecek hafta da yetişemezsem Ocağa saklıyorum hepsini izlerim. Ama gelecek hafta yetişmeyi planlıyorum.

SBSV`e göz attım tv`de açıktı ben yazı yazıyorum. :X

Güneşi Beklerkeni 5-6 bölümdür kaçırıyorum. Gelecek hafta da yetişemezsem Ocağa saklıyorum hepsini izlerim. Ama gelecek hafta yetişmeyi planlıyorum.

SBSV`e göz attım tv`de açıktı ben yazı yazıyorum. :X
Vışş yetişirsin umarım pek bi şey olmadı zaten. :D :D

20:00 - 20:15 #sbt #reyting'leri 1) SMNYL TV: 5.08 2) STAR: 4.75 3) FOX: 4.08 4) KANALD: 3.18 5) SHOW: 2.59

Kanal D'nin ab'deki grubu Güneşi Beklerken reytingleri yine süpürmeye geliyor! İlk anlıkta 3.18 alarak müthiş bir başlangıç yapmış! Yarın Acun'u geçip ab'de zirvede yer alacaktır!

Kanal D'nin ab'deki grubu Güneşi Beklerken reytingleri yine süpürmeye geliyor! İlk anlıkta 3.18 alarak müthiş bir başlangıç yapmış! Yarın Acun'u geçip ab'de zirvede yer alacaktır!
Ben zannetmiyorum pek AB artık olmuş Feodalite Toplum grubu reytingler tahminen paylaştırılır Küçük gelin Acunla ve Güneşi beklerkenle 3 de çünkü AKP nin korumasında Bir yerden kırar TNS nerden Postadan kırar posta Geziye destek verdi diye