NBC Dracula 1. Sezon Yorumları

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
dipperippo hipperrippoo yeeaaahhhhh çok iyi bir bölümdü:oley::oley::oley:@mrt-06 @Forumdash @sokak sanati

buradan sonrası spoiler içermektedir

forumdaşın beklediği sahneler gelmiş :F harker acıların çocuğu resmen :F katie nin rolü çok iyiydi bbölümün başlarında <3 ama jenerikte adı en son yazıyor :bağır:
Daha 2'yi izlemedim. :T:

Yalnız dizi çok düşük Reyting ile başlamış. :T :T

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,173
Puanı
1,061
Daha 2'yi izlemedim. :T:

Yalnız dizi çok düşük Reyting ile başlamış. :T :T
umarım iptal olmaz:(

Bölüm iyi sayılırdı.Bıktırmadan izlediğime göre güzeldide.:D

Grayson ile jayne müthiştiler.:DBiraz seksi bir bölümdü.:A
Gay sahnesinede çok şaşırdım.:eek:

Dizideki görselliğe ise laf söyleyemiyorum zaten.Çok süper bir görüntü var dizide.:D

Katie kim la.:DŞu kurdele bağlayan kadınmı.:D
merlindeki kız nasıl bilmezsin:bağır:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Dracula S01 B02 izledim;

Dizi bence hem müzikleri olsun hem produksiyon olsun HBO 'a kafa tutar:X @xemrexxx Keşke bunu HBO alsaydı True Blood bitiyor zaten. Broadwalk Empire dizisi gibi dönem içerikli bi dizi hemde vampir bir dizi:X İkisi bir arada çifte kavrulmuş olurdu hem kanal hemde dizi için:X Neyse bölüm orta iyiydi, üzeinde yorumlanacak bişeyler yok olsa bile tek dikkatimi çeken olay güneş işiğina karşi nasıl korunacak.İlk bölümden beridir merak ediyorum Haa birde görücüler miydi neydi onlarında olaya dahil olması iyiydi:X

2.bölüm reytingi Hannibal'ın reytnginden biraz kötü olsada Hannibal (final) 1.98m izlyeyiciyle 2.sezonu aldıysa Dracula'da 3.milyonluk izleyiciyi elinde tutarsa hayda hayda alır:X Dua edin de reytingi daha fazla düşmesin:F İptal ederse HBO alsın diye dua edin bu sefer:F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,173
Puanı
1,061
Dracula S01 B02 izledim;

Dizi bence hem müzikleri olsun hem produksiyon olsun HBO 'a kafa tutar:X @xemrexxx Keşke bunu HBO alsaydı True Blood bitiyor zaten. Broadwalk Empire dizisi gibi dönem içerikli bi dizi hemde vampir bir dizi:X İkisi bir arada çifte kavrulmuş olurdu hem kanal hemde dizi için:X Neyse bölüm orta iyiydi, üzeinde yorumlanacak bişeyler yok olsa bile tek dikkatimi çeken olay güneş işiğina karşi nasıl korunacak.İlk bölümden beridir merak ediyorum Haa birde görücüler miydi neydi onlarında olaya dahil olması iyiydi:X

2.bölüm reytingi Hannibal'ın reytnginden biraz kötü olsada Hannibal (final) 1.98m izlyeyiciyle 2.sezonu aldıysa Dracula'da 3.milyonluk izleyiciyi elinde tutarsa hayda hayda alır:X Dua edin de reytingi daha fazla düşmesin:F İptal ederse HBO alsın diye dua edin bu sefer:F
internette devam etsinler bıraksınlar tv yi:J

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Dizinin ilk iki bölümünü izledim. Hoşuma gitti devam edeceğim. :)

Adam boyna dalıyor, dalış o dalış. :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,173
Puanı
1,061
3.bölümü izledim dizinin reytingi 1 e düşmüş :( @mrt-06 @Forumdash 2.sezonu göremici gibi :(

spoi içerir

vampirlerini yerini bulan panpalara üzüldüm sonları kötü oldu :)
dracula-güneş sorununa çözüm bulamayacakalr gibi :(
dizinin dracula-esas kızharker arasında bi aşka doğru gittiğini düşünüyorlar umnarım konu oraya odaklanmaz
katie nin karakteri çok cezbedici olmuş bu bölüm:J

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,173
Puanı
1,061
moralim bozuldu şimdi...
afbcdn_sphotos_d_a.akamaihd.net_hphotos_ak_ash4_1001596_430864920358380_456947142_n.jpg
ah şu kızın üzerine gitseler biraz :(

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Dracula'yı dün gece izledim. Dizi hakkkında pek bişey yorum yapımayacağim zira dizi cinsellik üzerine kurulmuş gibi bişey:T: Hikaye anlamında beni sürükleyen bişey yok.En azından TVD senaryosu kadar sağlam değil:X Dracula bildiğin LGBT'ye destekli bi dizi gibi:F Ama kostumler dekor filan güzel:X Herneyse heycan yapsin dizi sonra yorumlarim.

Cuma günü ABD'de en yuksek reyting 1.8 - 2.0 reyting arasında değşiyor. Reytinge göre iptal kararı veriyorlarsa verdiğim oranlara göre iyi reytng alıyor. Yok izleyici elinde tutma (milyonlara) göre karar veriliyorsa kötü:( Jonathan Mayers gibi bi isim için CNBC bi sezon daha verir.Adamın oyunculugu kablolu kanallar için :F:F @xemrexxx @Harunnn60

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
3.bölümü izledim dizinin reytingi 1 e düşmüş :( @mrt-06 @Forumdash 2.sezonu göremici gibi :(

spoi içerir

vampirlerini yerini bulan panpalara üzüldüm sonları kötü oldu :)
dracula-güneş sorununa çözüm bulamayacakalr gibi :(
dizinin dracula-esas kızharker arasında bi aşka doğru gittiğini düşünüyorlar umnarım konu oraya odaklanmaz
katie nin karakteri çok cezbedici olmuş bu bölüm:J
Ben demiştim ilk hafta fazla bağlanmayın diye, :X Bitme ihtimali yüksek gibi daha erkenden yani. :( :( Ama devam eder umarım ben 2'yi bitirdim. :D :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,173
Puanı
1,061
Dracula'yı dün gece izledim. Dizi hakkkında pek bişey yorum yapımayacağim zira dizi cinsellik üzerine kurulmuş gibi bişey:T: Hikaye anlamında beni sürükleyen bişey yok.En azından TVD senaryosu kadar sağlam değil:X Dracula bildiğin LGBT'ye destekli bi dizi gibi:F Ama kostumler dekor filan güzel:X Herneyse heycan yapsin dizi sonra yorumlarim.

Cuma günü ABD'de en yuksek reyting 1.8 - 2.0 reyting arasında değşiyor. Reytinge göre iptal kararı veriyorlarsa verdiğim oranlara göre iyi reytng alıyor. Yok izleyici elinde tutma (milyonlara) göre karar veriliyorsa kötü:( Jonathan Mayers gibi bi isim için CNBC bi sezon daha verir.Adamın oyunculugu kablolu kanallar için :F:F @xemrexxx @Harunnn60
lgbt desteği nereden çıktı :F
cnbc mi nbc olmasın :F

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
nedense yabancı dizilere başlıyorum sonra devam etmiyorum :( sadece 1-2 bölüm falan izliyorum :D bu dizinin de sadece ilk bölümünü izledim devam edicem mi bilmiyom :bilmem:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059

ilk cümlenin hatrına diziye başlamayı düşünüyorum:)