7 Kasım 2013 Perşembe Reyting Sonuçları

intikam revenge den bayağı kopmuş :)

koptu gidiyor zaptedene aşkolsun:)

konu farklı bir boyuta gidiyor bir göz attım yine olaylar olaylar..

Orjinalden Kopunca reytinglerden de kopmuş.:D

Zaten anladım fragmanlarından çok değişmiş dizi.:D

intikam bu hafta anlıklara giremeyerek yine izlenmeme rekoru kıracak sanırım )) vay be geçen sene burası çoşardı ))

intikam bu hafta anlıklara giremeyerek yine izlenmeme rekoru kıracak sanırım )) vay be geçen sene burası çoşardı ))

beyazsoy niye böyle, çok üzülüyorum.. Onca emek.. Beren Saat'ten bahsediyoruz.. D Yapım.. Kanal D.. Nuran Evren Şit..

sbt de gözükmüyor tns de 15 reyting garanti :)

sbt de anlıklara giren diziiler ka reyting alıyor ertesi sabah sbt nin bu intikam düşmanlığını nasıl yorumluyorsn beyazsoy?

yarın rekor bekliyoruz emre 15 in altını kabul etmeyiz üstüne ne kadar çıkarsa kardır:)

15 in üstü çıkmazsa zaten sen tns nin üstüne çıkarsın :)

geçen sene ilk tns geldiğinde diyordum sbt saçmalığı sona erer ama sonuç değişmiyor tns nin sbt den farkı yok hatta sbt ilk başta tns ciddi ölçüm yapıyor diye tns ye kendini uydurmaya çalıştı ayar yaptı sonra baktı tns zaten foka batmış kendi istikrarını korudu :)

geçen sene ilk tns geldiğinde diyordum sbt saçmalığı sona erer ama sonuç değişmiyor tns nin sbt den farkı yok hatta sbt ilk başta tns ciddi ölçüm yapıyor diye tns ye kendini uydurmaya çalıştı ayar yaptı sonra baktı tns zaten foka batmış kendi istikrarını korudu :)
bence de :F zerrin iffet in olduğu bir dizi nasıl 3.5 reyting alamaz :(

beyazsoy niye böyle, çok üzülüyorum.. Onca emek.. Beren Saat'ten bahsediyoruz.. D Yapım.. Kanal D.. Nuran Evren Şit..
senaristler bir diziyi kolay kolay yukarı çekemez dizide önemli olan çatıdır. çatıiyi kurulmamışsa senarist hiç bir şey yapamaz.. beren herkesi öldürüp paketliyor niye babasının intikamını o aileden almadı bu kadar uzadı asıl sorun bu. i üstüne berenin berbat oyunculuğu eklenince ve birinsaları diziden soguttu. daha öncede yazdım dünyanın en iyi senaristi gelse bu diziyi kurtaramaz