3 Kasım 2013 Pazar Reyting Sonuçları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
Küçük Gelin, Karagül'den daha mı kaliteli hayır tabiki. Ama aynı sbt anlıklarında Karagül 11.88 görürken Tns de düşüyor ilginç. :)
Çünkü TNS ve SBT denekleri farklı tabii ki farklılık göstercek aynı olsa neden onun adı SBT olsun? :) Ayrıca Total Grubu kaliteden çok samimiyete bakar. :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,691
Puanı
1,061
reyting sistemine güven demişken güvenen var mı ki sisteme :F
kg neredeyse 9.5 reyting almış yani karadayı reytinginde bir dizi ama etrafınıza bakın da bir söyleyin karadayı kadar izleyicisini bulabilecek misiniz bu dizinin :)
yalan dünyanın ab si karagül e geçiliyor ne ka komik :F nereye gitti acaba bu reytingler geçen sene olsa anlaşılırdı dizi monoton bir hal almıştı ilk bölümlerinde şimdi o da yok
yeni diziler klişe diye tutmuyor diyeler var acunun işi çok mu yeni her yerden yeni yetenek mi fışkırıyor da adam zirvede :) ya da vadide yeni bir oaly mı var sürekli asezonluk ölmek için giren kötü insanlar :) karadayı da eski ay yapım dizilerinden copy paste bölümler yapıyor çok yeni bir şey gerçekten :) my de sülümanın 4.kardeşi de hürremle savaşı başlattı maşallah diyelim :F
Ben güvenmiyorum. Bugün Güneşi Beklerken bu oranları almış dahi olsa güvenim 0. Ama el mahkum.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,691
Puanı
1,061
Çünkü TNS ve SBT denekleri farklı tabii ki farklılık göstercek aynı olsa neden onun adı SBT olsun? :) Ayrıca Total Grubu kaliteden çok samimiyete bakar. :)
Samimiyete mi o zaman Karagül daha samimi. Ben Küçük Geline de ilk bölüm bakmıştım. :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
reyting sistemine güven demişken güvenen var mı ki sisteme :F
kg neredeyse 9.5 reyting almış yani karadayı reytinginde bir dizi ama etrafınıza bakın da bir söyleyin karadayı kadar izleyicisini bulabilecek misiniz bu dizinin :)
yalan dünyanın ab si karagül e geçiliyor ne ka komik :F nereye gitti acaba bu reytingler geçen sene olsa anlaşılırdı dizi monoton bir hal almıştı ilk bölümlerinde şimdi o da yok
yeni diziler klişe diye tutmuyor diyeler var acunun işi çok mu yeni her yerden yeni yetenek mi fışkırıyor da adam zirvede :) ya da vadide yeni bir oaly mı var sürekli asezonluk ölmek için giren kötü insanlar :) karadayı da eski ay yapım dizilerinden copy paste bölümler yapıyor çok yeni bir şey gerçekten :) my de sülümanın 4.kardeşi de hürremle savaşı başlattı maşallah diyelim :F
+4555. :) Doksanlar'ı unutmuşsun panpa. :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
@mrt-06 Ben TNS komple yalan demiyorum. İlk defa güvenimi sarsıyor.

Allah aşkına sen söyle. Yalan Dünyanın bu bölümleri 5 reytingi hakediyor mu? Geçen sene en sıkıcı bölümler bile 6 aldı.. ortalaması 8in üzerindeydi. Onu pas geçtim daha 2 hafta öncesine kadar 4 alan Karagüle, Fatih Harbiyeye geçilir oldu. 2 alan Şefket Tepe aniden 4e fırladı. Madem ABlerde fırlama var Yalan Dünya ağır AB olduğu halde nasıl düşüyor?

Karagül ve Fatih Harbiyenin ABde Yalan Dünyayı geçmesi Yalan Dünyanın 2 hafta içinde totalinin aniden 8e fırlayıp Karagülü geçmesi gibi bir şey.

Şimdi soruma cevap istiyorum. Yalan Dünya 2 haftaya totalde Karagülü geçip 9 alsa sana da garip gelmez mi? Çünkü YD totalde diğer diziler ABde zayıf.

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,691
Puanı
1,061

Allah aşkına sen söyle. Yalan Dünyanın bu bölümleri 5 reytingi hakediyor mu? Geçen sene en sıkıcı bölümler bile 6 aldı.. ortalaması 8in üzerindeydi. Onu pas geçtim daha 2 hafta öncesine kadar 4 alan Karagüle, Fatih Harbiyeye geçilir oldu. 2 alan Şefket Tepe aniden 4e fırladı. Madem ABlerde fırlama var Yalan Dünya ağır AB olduğu halde nasıl düşüyor?

Karagül ve Fatih Harbiyenin ABde Yalan Dünyayı geçmesi Yalan Dünyanın 2 hafta içinde totalinin aniden 8e fırlayıp Karagülü geçmesi gibi bir şey.

Şimdi soruma cevap istiyorum. Yalan Dünya 2 haftaya totalde Karagülü geçip 9 alsa sana da garip gelmez mi? Çünkü YD totalde diğer diziler ABde zayıf.

Haklısın katılıyorum sana artık. :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061

Ama sen dememiş miydin zamanın da FOX'ta ki Yer Gök Aşk , Lale Devri bile 6 , 7 Reyting'e yükseldi diye şimdi Karagül ve Fatih Harbiye neden yükselemesin senin önce ki dediklerinde ağır Total dizisiydi üstelik AB'de artabilir demiştin.

Karagül daha 15. bölümde mi ne zamanla AB izleyicisi artık sıkılır şimdi ilginç geldiği için yükselmiş olamaz mı tıpkı Yer Gök Aşk ve Lale Devri'nde olduğu gibi.

Doksanlar'ın yükselmesi tamamen dizi ile ilgili mesela geçen sene Yalan Dünya 5 gibi bir oranda takılmıştı biranda 8 Reyting'lere fırladı o zaman ben de Yalan Dünya şike yaptı desem senin mantığına göre doğru oluyor Revan. :) :)

ben onu destere için demiştim (b)
Cık o sana demiş sözlükte xemrexxx bölümüne bak ilk sayfada. :) :)

@denizz19 bir kerede bana katıl. :F Seni Kendal'ın eline verecem artık. :T:

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Ama sen dememiş miydin zamanın da FOX'ta ki Yer Gök Aşk , Lale Devri bile 6 , 7 Reyting'e yükseldi diye şimdi Karagül ve Fatih Harbiye neden yükselemesin senin önce ki dediklerinde ağır Total dizisiydi üstelik AB'de artabilir demiştin.

Karagül daha 15. bölümde mi ne zamanla AB izleyicisi artık sıkılır şimdi ilginç geldiği için yükselmiş olamaz mı tıpkı Yer Gök Aşk ve Lale Devri'nde olduğu gibi.

Doksanlar'ın yükselmesi tamamen dizi ile ilgili mesela geçen sene Yalan Dünya 5 gibi bir oranda takılmıştı biranda 8 Reyting'lere fırladı o zaman ben de Yalan Dünya şike yaptı desem senin mantığına göre doğru oluyor Revan. :) :)
O diziler sezon finalleri ile boşlukta almıştı o oranları.

Yalan Dünya geçen sene 6 reytingden 8e fırladı Pazartesi bunun da nedeni BBEBdi. Bunun üstüne bir de bölüm sonunda Vasfiye gelince tekrar yükselişe geçti. Bu sefer Totalde 4+ ABde de 7-8 aldı. Bunun iki nedeni vardı. BBEB ve Vasfiye.

Doksanlar için bir tek neden yok. Geçen hafta 3 alan dizi 6ya fırlıyor aniden. Senaryo 1 haftada fark edilemez. Öyleyse Gülse de senaryonu değiştirdi. Ailelerarası savaş yaptı. Bu durumda 10 almalıydı.

YGA falan boşlukta yüksek almışlardı. Ben YD ile karşılaşıp onu geçebilir demedim.

3 sezonluk Şefkat Tepe de aniden 4e fırladı. Yakında o da geçer YD'nı.

Tesadüfe gel gör ki hepsinin aynı anda heyecanlı bölümü olmuş, hepsi yükselmiş.

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
Kucuk Gelin'i gerçekten tebrik ederim, basarili bir drama :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,691
Puanı
1,061

Cık o sana demiş sözlükte xemrexxx bölümüne bak ilk sayfada. :) :)

@denizz19 bir kerede bana katıl. :F Seni Kendal'ın eline verecem artık. :T:
:D Atacan ama Karagül daha iyisini hakediyordu bu hafta ama düştü. :D

tabutçu

Favori Üye
Reaksiyon puanı
54
Puanı
129
şefkat tepe ab de
12 ekim 3.72
19 ekim 3.82
26 ekim 2.36 almış bu hafta da 4 geçen hafta düşmeside arka sokakaklarda ölüm vardı o yüzden.....

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
küçük gelinin totalde aldığı reytingten ziyade ab grubunda aldığı oranlar şaşırtıcı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...