En Son İzlediğiniz Film? 🎞

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan şirin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Requiem for a Dream

Ben sevmedim filmi. Etkilemek istemişler ama beni etkileyemedi. Bazı yerlerinde sıkıldım.

Müzikleri harikaydı. Dünyanın en iyi film müziklerinden birisine sahip kesinlikle.

Çekimi farklıydı ama ben bu farklılığı da sevmedim.

Seksin ve çıplaklığın ön planda olduğu bir filmdi yine. Mümkünse tek izleyin. :D

Normalde 5 verirdim ama bu müzikler için 6/10

Dediğin türdeki sahneleri hiç hatırlamıyordum o filmde. O kadar film izliyoruz sonra onları unutup bir daha izlemek zorunda olmak hem kötü hem de iyi aslnda bir yönden, her zaman izleyebilecek iyi film kalmış oluyor geride. :):)
Harbiden hatırlamıyormusun yoksa hatırlamak istemiyormusun? Bence filmin en unutulmaz sahnesiydi:X
@OzaN bayağı mastürbasyon sahneleri vardı, hatta bir keresinde son anda eliyle kapatmıştı şeyini. :D İzle tekrardan, pişman olmazsın. :A
Spoilere mi alsaydın ne? :X

- - - Ekleme - - -

Örümcek Adam Amazing

Öyle ahım şahım bi film değildi.Bana hitap etmedi.Daha karanlık bi film beklerdim.Her oyuncu değişince neden filmi başa sarıyorlar??? Çok gereksiz bi hamle oluyor bence. 6.6 veririmdim İMDB'ye ama yuvarlak hesap ile oylama yaptiğimizdan 7:(

Silence of the Lambs

Daha yeni izledim @gundix123 2 gün önce. :D Cidden çok güzelmiş 😎

Requiem for a Dream

Ben sevmedim filmi. Etkilemek istemişler ama beni etkileyemedi. Bazı yerlerinde sıkıldım.

Müzikleri harikaydı. Dünyanın en iyi film müziklerinden birisine sahip kesinlikle.

Çekimi farklıydı, ama ben bu farklılığı da sevmedim.

Seksin ve çıplaklığın ön planda olduğu bir filmdi yine. Mümkünse tek izleyin. :D

Normalde 5 verirdim ama bu müzikler için; 6/10

Jennifer Connelly sever olmama rağmen ben de katılıyorum yorumuna. IMDb TOP 250'deki en overrated filmlerden biri. :(

berkann post: 1421154' Alıntı:
Oldboy

İlerleyen aylarda Amerikan versiyonu vizyona girmeden Kore versiyonunu izlemek istedim.

İntikam alma nedeni gereksizdi. Hem kendisi suçlu hem de güçlü. Ama zaten filmde kaya ve kum tanesi örnekleri veriliyor. O sebepten bunu es geçebiliriz.

Dövüş sahnelerini sevmedim. İyiydi ama bana nedense çok yapmacık geliyor bir adamın 20-30 kişiyi öldürmesi. Ve bazı figüranlar rol yaptıklarını çok belli etmişlerdi.

İntikam şekli gerçekten de çok iyiydi.

Müzikleri hoştu.

Filmde bazı aşırıya kaçmalar ve fantastik olaylar gözüme battı.

Filmin sonu kesinlikle öyle olmamalıydı bence. Her şey o çatı katında bitmeliydi bana kalırsa.
Adamın kız kardeşiyle ilişkiye girmesi ve bundan pişmanlık duymamaları çok garip ve bence iğrençti. Daha sonra kendilerini camdan izleyen adam yüzünden kız kardeşinin karnının şişip hamile kaldığını söylemesi komikti.

Hipnoz olayı olmamıştı.

Puanım: 7.8/10

Çok detaylı hatırlamıyorum her şeyi izleyeli çok oldu ama senaryo çok zekiceydi beni etkilemişti. Ama filmde bazı kısımlarda epey sıkılmıştım diye de hatırlıyorum. :(

OzaN post: 1421538' Alıntı:

Çok detaylı hatırlamıyorum her şeyi izleyeli çok oldu ama senaryo çok zekiceydi beni etkilemişti. Ama filmde bazı kısımlarda epey sıkılmıştım diye de hatırlıyorum. :(

Senaryodaki bazı saçmalıkları saymazsak zekice olduğuna katılıyorum. Yani en azından sonuyla şaşırtıyor. Fakat dediğin gibi ben de sıkılmıştım ara ara. :)