Klasik Dexter 8. Sezon (Final Sezonu) Yorumları

arkadaşlar dizinin en güzel sezonu kaçıncı szonu ben şu an 4.sezondayım ve bana göre en ii sezon 2. sezondo en kötü sezonda 3. sezondu çok sıkıcı bir sezon olmuştu 3. sezon

ewet 4. sezon çok ii 2 günde 7 bölüm bitirdim de 3. sezon çok sıkıcıydı hatta bir ara diziyi bırakma kararı ble almıştım

O sezon da iyiydi bence ama diğer sezonlara göre biraz daha zayıf. En vasat bence tek vasat sezonu ise 6. sezon. Ama sonu çok iyi bitiyor. :)

8x3'ü bitirdim şimdi.

Çok iyi bölümdü yine. Debra iyice dağıldı kötü bişey yapmaz umarım. Dexter'de vicdanıyla hesaplaşmaya başladı onun sonuda iyi değil :(

8x3'ü bitirdim şimdi.

Çok iyi bölümdü yine. Debra iyice dağıldı kötü bişey yapmaz umarım. Dexter'de vicdanıyla hesaplaşmaya başladı onun sonuda iyi değil :(
Yine sağlam bölümdü gerçekten.

Debra yakacak gibi Dexter'ı ama sanırım Vogel onu sakinleştirmeyi başaracak.

Bu aralar Quinn çok iyi Dexter'a karşı ama inşallah böyle sürer hep. :)

8x4'ü izledim.

Bu bölümde süperdi, Vogel'e gıcık olmaya başladım Dexter reyiz masaya yatırcak heralde :D Debra iyice delirdi, hem adamı öldürmeye çalışıyo sonrada kurtarıyor :D Bakalım 5.bölümde Dexter reyiz ne yapacak Deb'e :D

Nihayet izleyebildim 8x4'ü

Sonu çok şaşırtıcı oldu. Debra tam düzeldi, her şey yoluna giriyor derken sonunda çok fena ters köşe yapıp en sonunda bir daha ters köşe yaptı. :(

8x5'i izledim.

Ortalama bir bölümdü bence, bu bölümden şunu anladım Vogel'e gıcık oluyorum o suratı görünce diziyi kapatasım geliyor :D Bunun dışında Dexter reyiz Debra'ya aşık oluyor heralde ilerleyen bölümlerde çıkar bununla ilgili bişey :D 6.bölümü beklemeye başladım heyecanla Hannah McKay gelsede dizi canlansa biraz :D

8x5'i izledim.

Biraz durgun bir bölümdü gibi ama sonları epey iyiydi.

Dexter ile Debra'nın arasının düzelmesine sevindim.

Yates'in bu kadar kolay çözüme kavuşmasını hiç beklemiyordum.

Yeni bölüm fragmanına bakılırsa epey hareketli bir bölüm olacak ve yeni konulara geçilecek. :)

8x6'yı izledim.

5.bölüme göre daha haraketli bir bölümdü. Dexter çocuğu öldürmemekle hata yaptı, başına iş açabilir. Hannah'da geldi sonunda özlemiştik kendisini :D Fragmandan anlaşılan 7.bölüm baya haraketli geçicek, bekliyoruz merakla.

Ben de izledim 8x6'yı.

Temposu epey durağan olsa da iyi bölümdü. Çocukla ilgili olayların nasıl gelişeceğini merak ettim. Stajyerlikten falan bahsetti Dexter ama Quinn varken nasıl olacak şüpheli. :)

Batista'nın kararı şaşırttı ama Miller'a söylediği sahneyi neden göstermediler anlamadım. :( Quinn için kötü oldu ama yine de çok aşırı tepki göstermedi gibi.

Dexter'a ayarlanmaya çalışılan kadın şaşırttı. Madem sevgilisi vardı neden Dexter'a o kadar yakın davrandı anlamadım. :):)

Sonu ise şaşırtıcı oldu. Hannah McKay'i özlemişiz belki ama iyi bir dönüş olmadı. Debra'ya bir türlü rahat yok. Şimdi de o yüzden Dexter ile kavgalar etmeleri muhtemel. Dexter'dan onu öldürmesini isteyecektir muhtemelen yine. :)

8x7'yi izledim şimdi.

Hannah McKay'in gelmesiyle dizi heyecanlandı biraz, onun sahnelerinde yüzüne bakmaktan altyazıyı okuyamadım nerdeyse :D Konu olarakta değişti şuanda, Zach biraz deliye benziyor, kadınıda o öldürdü büyük ihtimal :( Gelecek bölümlerde Dexter hem Zach'le hemde Hannah'la uğraşacak gibi.

Hannah geldi her ne kadar Dexter belli etmesede yüzü güldü:X Debra Hanna'yı korkmaktan çok Dexter'a olan yakınlıgı yuzunden istemiyor.Debra'nin bana bu halleride Debra kıskançlıktan Dexter'ı masaya yatırır dedirtti:X (saçma mı bilemem ama dedirtti:))
Bu arada Küçük Harry'nin Hanna'nın adını duyunca Debra aynı türk usulu bi kıskançlık tribine girdi.Baba-Oğul aynı kadına hayranlar gibi bişeyler geveledi:X (görülmeye değer komik sahneydi)

Zach'in gelecekte bi DExter olmasını isterdim.En azındanDExter'ın spin-off'u yapılması için ama Zach'te o işiği alamadim.Zach ilk sinir krizinde adam öldürüyor.Dexter'ın komsunuda o öldürdü.

Bir gün gecikmeli de olsa izleyebildim ben de 8x7'yi.

Hannah'ın gelişiyle diziye hareket geldi, güzel bölümdü.
@Forumdash'ın bahsettiği Harrison'un Hannah'ı sorduğu ve Debra'nın "Both of you?" dediği sahne harikaydı, sesli güldürdü. :D

Hannah'ın evlendiği adamın Dexter'a daha çok bela olmasını bekliyordum bence bu şekil apar topar ölmesi pek hoş olmadı. :(

Dexter, Hannah'a halen aşık. Onu suçlamamak lazım bunun için. :D Fakat Debra bu işe karşı çıkacak tabii. Bakalım neler olacak bu konuda.

Cassie'nin öldürülmesine üzüldüm. Zach denen veletten adam olmaz tam galiba olacak derken sonunda sinir etti. Tez zamanda Dex öldürür umarım kendisini fakat korkarım tam tersi olabilir ve Zach'in yeni bir spin-off'u bu şekilde türetilebilir. (Dexter'ı öldürdükten sonra kim öyle bir karakteri severek izler orası soru işaret tabii.)

Bu arada Masuka'nın kızından beklemezdim, Masuka için zor durum. :(

Miller ise terfiyi aldı, ortalarda gözükmedi bu bölüm. Terfi yaramadı herhalde. :D

8x8'i izledim.

Sezonun en iyi bölümüydü diyebilirim. Baya olay işlendi bu bölümde. Zach Hannah'ı görünce vayy dedi orası iyiydi :D Zach'da öldü, bence Vogel öldürdü gıcık oluyodum zaten Dexter öldürür inşallah. Deb tekrar polisliğe dönüyor. Sonları iyiydi Dexterle Hannah işi pişirdi yine, ballı adam Dexter reyiz :D

S08 B08'e ait;

Yine çok güzel bir bölümdü hatta bu sezonun en iyisiydi diyorum(şimdilik):X Dexter Deb. Hanna Zach bu dörtlünün sahnesi muhteşemdi.Dexter arabayı suruyor Hanna yan ön koltukta Zach arkada çocuklari gibi annenneye akşam yemeğine gider gibiydiler:F Süper bi sahneydi.Dexter'ın bu bölümü diğer bölümlerine nazaran daha sıcak daha samimi bir bölümdü.

Taki Zach'in kafasının ortadan ikiye karpuz gibi kesildiğini görene kadar.Dizi güllük gülistanlık bir havada giderken son sahneyle soğuk duş etkisi yarattı. DR.Vogal yapmiş ihtimalinin artık üstündeyim.Ama geçen hafta Zach içinde Cassie'yi öldürdü demiştim.Sağ gösterip sol vuracaklarsa yine o zaman sustum ben arkadaş:A Bu arada Zach karakteri ilerde belki spin-off olabilir hayalimde gitti elimden:( Sevmiştim bu bölüm keratayı:X

Son düzenleme:
Nihayet günler sonra izleyebildim...

Geçen haftaki olay Behlül Morgan videosundan sonra dizi gerçekten de o yönde devam ediyor gibi. :D

Kendi formatından çıkıp aşk meşk işlerinin ağırlıklı olduğu bir dizi haline geldi bir anda. :D Zach nasıl oldu bilmiyorum ama bir anda sempatik biri gibi gözüktü bu bölüm. Öldürmeden önce sevdirelim dediler herhalde. :(

Hannah yani Yvonne Strahovski yine güzelliğiyle büyüledi. Dexter - Hannah - Debra - Zach ve Dexter - Hannah - Zach - Vogel'in birlikte olduğu yemek sahneleri iyiydi. (Tam bir mutlu aile tablosu gibiydi o sahne. :D)

Sonunda Dexter ve Hannah'ın malum sahnesi son derece cesurdu. Neredeyse Spartacus seviyesine ulaşacaktı dizinin o sahneleri. :D (Bence Dexter'da o sahneler o kadar açık olmamalıydı.)

En sondaki cinayet ve Cassie cinayetinin Zach'ten kaynaklanmaması şaşırttı. Vogel teoriniz mantıklı geldi ama neden öyle bir şey yapsın bilemedim. Bakalım ne çıkacak bu işin içinden...

Deb, Hannah konusunda doğru olanı yaparak sevindirdi. Polisliğe geri dönüş sinyali vermesi de sevindirici.

Harrison son bölümlerde çok sevimli ve diyalogları da komik. :D

En sondaki Dex'in bir anda pat diye çıkması falan bence başarısızdı.

Bu arada Miami çok güzel şehir ya. Bu bölümü izlerken bir kez daha farkettim. Bir şehirde her mekan mı şahane olur? :)
@Forumdash @cevaa