Klasik Dexter 8. Sezon (Final Sezonu) Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,918
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Dexter sevenler için aylardır merakla beklenen an sonunda geldi. Dizinin son sezonu Amerika'da bu sabaha karşı yayınlandı.

Dizinin 8. sezonuyla ilgili yorumları bu başlık altından yapalım. Sayıca forumda ne yazık ki çok fazla izleyen olmadığı için her bölüm ayrı konu açmayıp tek başlıktan devam edelim...

christmas.png

Son düzenleme:
Yarısını izledim yarısını da birazdan izleyeceğim.

Sınavlar yüzünden Dexter'i bile bölerek izlemek zorunda kalıyorum... :(

Harika bir sezon açılışı oldu. Epey özlemişiz. Bu sezon hem Dexter'in hem Debra'nın psikolojisi çok fena halde gibi gözüküyor. Daha ilk bölümden aksiyon başladı yavaş yavaş.

Bu arada bir sonraki bölümü Michael C. Hall yönetecekmiş. Bu, onun ilk yönetmenlik deneyimi olacakmış. :)

Bekliyoruz sonraki bölümleri ama son sezon olduğu için biraz hüzünlü bir bekleyiş olduğu da bariz. :(

Süper başladı bu sezon inşallah böyle devam eder. Yalnız Debra hayatının oyunculuğunu gösterdi bu bölümde süperdi oyunculuğu :D

Yaşlı kadın Dexter'e bela olacak heralde :D Hannah Mckay niye yok diyordumki, 2.bölümde varmış :D

Süper başladı bu sezon inşallah böyle devam eder. Yalnız Debra hayatının oyunculuğunu gösterdi bu bölümde süperdi oyunculuğu :D

Yaşlı kadın Dexter'e bela olacak heralde :D Hannah Mckay niye yok diyordumki, 2.bölümde varmış :D

Aynen Debra yine coştu oyunculuk anlamında. Geçen sezon da zaten süperdi. Bari Emmy vs ödüllerden birinde adaylık kazansa ilk kez. :(

Yok bence bela olmaz tam tersi yardımcı olacak gibi. :):) Hannah Mckay'i görmedim fragmanda gelsin tabii bekleriz. :D

@Forumdash unuttun mu ne yaptın :D

Aynen Debra yine coştu oyunculuk anlamında. Geçen sezon da zaten süperdi. Bari Emmy vs ödüllerden birinde adaylık kazansa ilk kez. :(

Yok bence bela olmaz tam tersi yardımcı olacak gibi. :):) Hannah Mckay'i görmedim fragmanda gelsin tabii bekleriz. :D

@Forumdash unuttun mu ne yaptın :D

Dizimag'da bölüm bitince peşinden fragmanı gösterdi orda gördüm, inşallah gelir :D

Yeni dizisi filan varmı bilirsin sen :D

2.bölümde iyi olmuş beğendim.

1.bölümde dediğimi tekrar diyorum yaşlı kadın Dexter reyize bela olacak :D

Debra bu sezon bi güzelleşmiş gibi sanki :D

2. bölümü izlemeyi unuttuğumdan anca bugün izleyebildim. :D

Yine harikaydı bence. Bu sezon en iyi sezonlardan biri oluyor gibi ilk iki bölümden bu kadar fazla olaya girildiğini hiç hatırlamıyorum. (Belki geçen sezon biraz.)

10'luk bölümdü bence...

Hani Hannah Mckay @cevaa :D

ben daha yeni başladım sayılır diziye 4.sezonun 7. bölümündeyim ve şu an dexterı izliyorum

2. bölümü izlemeyi unuttuğumdan anca bugün izleyebildim. :D

Yine harikaydı bence. Bu sezon en iyi sezonlardan biri oluyor gibi ilk iki bölümden bu kadar fazla olaya girildiğini hiç hatırlamıyorum. (Belki geçen sezon biraz.)

10'luk bölümdü bence...

Hani Hannah Mckay @cevaa :D

İlk bölümün sonunda fragmanı gösterirken onuda göstermişti, bende 2.bölümde geliyor sanmıştım ama geçen sezondan bi sahneyi göstermiş :D

Onun gelmesine daha var gibi hiç onunla ilgili bir şeyler dönmüyor. 6-7 bölüm sonra gelebilir. :)

İnşallah gelir, bi programda gördüm. Michael C. Hall reyiz ve Yvonne adsfsadfsd konuktu :D Orda diyordu büyük bi ihtimal 8.sezonda oynayacağım diyordu :D