Geçen Haftanın En Çok İzlenen 10 Dizisi !

Muhteşem Yüzyıl seneye iyi oranlarına kavuşur güzel sahnelerle.

Seneye intikam myyi geçerrr ...

- - - Ekleme - - -

Bu arada tüm dizilere tebriklerrr

Muhteşem Yüzyıl'ın gelecek sezon senaryosu düzelirse reytingleri rayına oturtur.
Evet fakat hürremin kim olacağı mühim ve intikam seneye daha heyecanlı olacak abde birirlerini takip ederler gibi..hem seney yeni diziler gelcek bence fatih dizisi muhteşemi geçer genel sıralamada malesef muhteşem düşüş yaşar...

Evet fakat hürremin kim olacağı mühim ve intikam seneye daha heyecanlı olacak abde birirlerini takip ederler gibi..hem seney yeni diziler gelcek bence fatih dizisi muhteşemi geçer genel sıralamada malesef muhteşem düşüş yaşar...
Bel bağladığımız çok dizi hayal kırıklığı yarattı bu zamana kadar dereleri görmeden paçaları sıvamayalım. Fatih dizisinin tutup tutmayacağı kesin değil henüz. Muhteşem Yüzyıl benim kanaatimce yeni sezonda yükselecektir. :)

Her haftalık reyting paylaşımında yapılan yorum:

"Muhteşem Yüzyıl bu sene final yapmalı bir daha ki sezon 4 raytinge düşer" :d

karadayıya tebrikler :)
intikam sezon finali ile ab de iyi gitmiş totali artırmalı
karagül totali iyi ab yi biraz artrmalı
my nin hala reytringten biteceğini düşünenlerdekji espri yeteneği cemyılmaz da yok :F

Karagül totalde 4. olarak dikkat çekmiş.

Tatar Ramazan ilk 10'da yine.

Yalan Dünya güçlü olduğu A/B grubunda eskiye göre geride kalmış.

Muhteşem Yüzyıl ilk defa ilk 3 dışında sanırım

Merhamet A/B'de 5. olarak en iyi derecesini elde etmiş.

Yayınlanan 35 bölümün 34'ü ile haftanın en çok izleneni olan Kurtlar Vadisi Pusu'ya tebrikler :U

Bel bağladığımız çok dizi hayal kırıklığı yarattı bu zamana kadar dereleri görmeden paçaları sıvamayalım. Fatih dizisinin tutup tutmayacağı kesin değil henüz. Muhteşem Yüzyıl benim kanaatimce yeni sezonda yükselecektir. :)
Haklı olabilirsin ama beim kanaatim fatih tutar muhteşemde tükselebilir ama esisi gibi olmaz ama gerçi bellide olmaz yeni oyuncular gelcek kendimle çeliştim kafam karıştıı :):)

@mrt-06 ve @xemrexxx maalesef Vadi'nin son birkaç bölümünü hatta baya bölümünü tam seyredemedim ama tabii hem Vadi hem MY izleyicisiyim :X

- - - Ekleme - - -

MY dördüncü olmuş ya la :T

Muhteşem Yüzyıl bitti artık.:)
Doksanlar zorlar MY'yi :)

(mobil)

bu yıl final yapmamalarının bedelini seneye ağır ödeyecekler doksanlar çarşambaya gelirse fark atar bence :D

Seneye daha çok düşecek.Yayından bile kaldırılabilir.:D

bana da öyle geliyo sezon sonunu getireceklerine inanmıyorum :D
merhaba :)

Seneye intikam myyi geçerrr ...

- - - Ekleme - - -

Bu arada tüm dizilere tebriklerrr
sana da merhaba :)

Muhteşem Yüzyıl seneye iyi oranlarına kavuşur güzel sahnelerle.
aynştayn 😱