4 Mart 2013 Pazartesi Reyting Sonuçları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bazinga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Tabloda göründüğü gibi Normalde BBEB Cumartesi anlıklarda 8-9-10-11 alıyordu. Bugün 6-7 ile başladı. Demekki Zor bir gün. Bu yüzden Yalan Dünya Cumartesi olursa Totalde 5, A/B`de 8`i geçer.
Revan elbette ki zor bir gün.Ama bence yine gayet iyi gidiyor. :)

21:00 - 21:15 ortalama #sbt #reyting 'leri; 1) STAR: 11 , 2) ATV: 5.46 , 3) KANALD: 4.14 , 4) TRT1: 3.61 , 5) FOX: 3.43

TNSde BBEB 6 alir herhalde bu gidis. Karadayi cok iyi basladi.

Şuda bi gerçek karadayının büyük bi rakibi yok yani şu anlamda diyorum , aslında çok zorlu rakipleri varmış gibi duruyo ama tam tersi karadayı dram ve bugun sadece dramda o ve yga var ama yga saymıyorum bile.. Yst isterse 15 alsın, karadayı yine yükselir ama yst dram olsaydı karadayı şuanda 7-8 alırdı anca, benim fikrim böyle.

Senaryo`nun bozulduğu yok. Zor bir güne gitti diye herkes senaryo bozuldu dedi. Senaryo aynı, süresi kısaldı.

Ben ve dizinin sadık izleyiciler artık eski tadı alamıyoruz maalesef.

Bana şu an sorsalar Türkiye'nin en başarılı komedi dizisi hangisi diye teredüttsüz "Yalan Dünya" derim hala ama 1.sezon tadı yok maalesef ben de artık.. Peki sana göre 1.sezon daha başarılı değilmiydi Revan?

21:15 - 21:30 ortalama <s style="text-decoration: none; color: rgb(102, 181, 210);">#</s>sbt <s style="text-decoration: none; color: rgb(102, 181, 210);">#</s>reyting 'leri; 1) STAR: 9.96 , 2) ATV: 9.56 , 3) KANALD: 5.33 , 4) FOX: 3.57 , 5) TRT1: 3.36

- - - Ekleme - - -

Ben ve dizinin sadık izleyiciler artık eski tadı alamıyoruz maalesef.

Bana şu an sorsalar Türkiye'nin en başarılı komedi dizisi hangisi diye teredüttsüz "Yalan Dünya" derim hala ama 1.sezon tadı yok maalesef ben de artık.. Peki sana göre 1.sezon daha başarılı değilmiydi Revan?
Orası ayrı. 1. sezon bence de iyiydi. Ama bu sezonun ilk bölümleri geçen sezonun son bölümlerinden iyiydi.

Gülse Birsel`in olur böyle dönemleri. Bu sezon böyle idare etsin de gelecek sezon değişiklik yapıp tekrar 10`a çıkarır reytingleri. :D

Forum İstatistikleri

Konular
171,728
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94