Yabancı Dizi Haberleri

It’s Always Sunny in Philadelphia 14. Sezon Onayını Aldı!

Yazan OzaN

Yayın hayatına FX’te başlayan ve daha sonra kanalın yan kuruluşu olan FXX’e paslanan It’s Always Sunny in Philadelphia için sevenlerine iyi bir haber geldi.

Geçtiğimiz günlerde 11. sezonunu tamamlayan ve 12. sezon onayını daha önceden almış olan dizi için erkenden iki sezon onayı daha geldi. Böylece dizinin 14. sezonu görmesi yani 3 sezon daha devam etmesi kesinleşmiş oldu.

14. sezon onayı It’s Always Sunny in Philadelphia için ayrıca rekor anlamına geliyor. 1952 yapımı olan The Adventures of Ozzie & Harriet dizisi 14 sezon sürmüştü ve bugüne kadar en çok sezon sayısına sahip komedi dizisi o idi. It’s Always Sunny in Philadelphia böylece bu rekora ortak olmayı garantilemiş oldu. Rekoru tek başına sahiplenip sahiplenmeyeceğini ise zaman gösterecek. Fakat görünen o ki dizi ekibinin diziyi bitirmek gibi bir niyetleri yok.

Yazar hakkında

OzaN

Fav10.net kurucusu. Bilgisayar mühendisi ve izleryazar. Sinema ve yabancı diziler izler, izledikleri hakkında yazar.

https://twitter.com/izleryazar

1 Yorum

  • @cevaa bu arada yeni gördüm Charlie'nin garson kız gerçek hayatta eşiymiş. Belki bilmiyorsundur sen de. 😀 (Belki daha önceden görmüşümdür de unutmuşumdur, o da mümkün. :D)

Bir yorum bırakın