güncel haberler

Gaziantep’te Patlama!

Yazan Yiğitt

Türkiye güne yine kötü haberle uyandı!

Önce Kilis’ten düşen mermiler, ardından Nusaybin’den gelen 3 şehit haberi, şimdi de Gaziantep’te bombalı araçla patlama. Gaziantep Emniyet Müdürlüğü’nün önünde yaklaşık yarım saat önce bombalı araç patlatıldı. Araç patlar patlamaz ise silah sesleri yükseldi ve olay yerinde büyük panik yaşandı. Vali’nin açıklamasına göre 1 polis şehit oldu, 9’u polis 13 kişi de yaralandı.

Detaylar geliyor…

Post Ratings:
Like
Like x 2

Yazar hakkında

Yiğitt

[center]

[/center]

12 Yorum

  • Ölen polis için Allah rahmet eylesin demekten başka çare yok ne yazık ki. Duracağı da yok zaten bu saldırıların. Ailesine baş sağlığı diliyorum. Büyük geçmiş olsun yaralananlara da.

  • Bıktık artık terörden, patlamalardan. 🙁 Çarşamba günü Bursa, bugün Gaziantep. Haftada 2-3 patlamaya alışmak istemiyorum, Allah kahretsin. 🙁

    Şehidimize Allah rahmet eylesin, yaralılara da acil şifa diliyorum.

  • IŞİD üstlenmiş. Terörün her türlüsüne lanet olsun. Bu ayın başından beri hem PKK'ya hem IŞİD'e karşı yapılan hava harekatı hız kazandı. Bundan dolayı rahat durmuyorlar, köşeye sıkıştılar bunlar son çırpınışları. Özellikle PKK yeniden çözüm diye ağlıyor. Ama geçti artık. Artık çözüm değil ölüm var sizin gibi hainlere.

  • Allah rahmet eylesin tüm şehitlerimize. Bu konu hakkında konuşulacak çok şey var ama artık konuşmaya mecal kalmadı. Gerçekten çok sinir bozucu bir hal almaya başladı. Nefret ve lanet olsun bu teröre ve terör yandaşlarına. Bunların kökünü kurutana kadar her türlü sertliğin gösterilmesi gerekir. Artık durmak yok, terörü bitirene kadar katliam yapın, yok olsun şu lanet hainler.

Bir yorum bırakın