Spor Spor Haberleri

Galatasaray Riekerink ile Devam Ediyor!

Geride kalan sezonda 4 teknik patronla çalışan Galatasaray Kulübü, teknik direktör konusundaki son kararını verdi ve Jan Olde Riekerink’in sözleşmesini bir yıllığına uzattı.

Sarı-kırmızılı kulüpten KAP’a yapılan açıklamada Riekerink’in sözleşmesinin bir yıllığına yenilendiği duyuruldu.

Jan Olde Riekerink, Galatasaray’dan 1 yıl için 900 bin Euro net ücret ve başarı primleri alacak.

Post Ratings:
Like
Like x 2

Yazar hakkında

sürgünüm

8 Yorum

  • Hakkımızda hayırlısı. Bu köylüye güvenmiyorum ama Fatih Terim gelmeyecekse en azından ligde geçen yıl tecrübe edinmiş takımı az çok tanımış Riekerink'in kalması belki de iyi olur. Maaşı da çok değil. Bakalım neler olacak göreceğiz. 🙂

  • Yeter Allah aşkına yeter [emoji35] Galatasaraydan bahsediyoruz ya öyle önüne gelenin deneme tahtası gibi kullanılmasına izin verilmemeli.

  • Saçma sapan hocalar geleceğine ,geçen sene oyun içinde gösterdiği taktiklerle gelecek için ümit vadeden hocanın gelmesi iyi oldu.

  • Duyumcuları ne zaman linç ediyoruz? :A Hani la Terim ? Neyse buna da şükür en azından ligi tanıyor(!) :A

  • Ben umutluyum bu adamdan ya. Şans verilmesine sevindim. İlk başlarda kötü kadro seçimleri falan yapıyordu ama o zaman takımı tanımadığı için normaldi. Sonradan takımı tanıdıkça iyi toparladı. Son birkaç maç bu berbat geçen sezona göre gayet iyi oynadı takım üstüne de Türkiye kupasını kazandı. İyi bir hazırlık dönemi ve doğru transferlerle başarılı olma şansı var.

Bir yorum bırakın