Yeni Sezonda Hangi Dizileri Ekranlarda Göreceğiz? | 2013-2014 Sezonun Yeni Dizileri

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Kanal D diğerlerine göre daha iddialı gibi geldi bana. Daha sonra Star ve Atv.

Sırlar Kanıt tarzı bir dizi olacak sanırım ama bence Kanıt kadar güzel olmaz.
Çalıkuşu 2. Veda hayal kırıklığını yaşatabilir. Bence bunu yaşatma ihtimali daha çok.
Yani bence Kanal D'nin en iddialı dizleri Fetih ve Yaban Çiçeği.

Doksanlar tutar büyük ihtimalle ve izlemeyi de düşünüyorum.

Feyruz iptal olur. :D

41 çok ilginç olabilir. Pt-2 dizisi olarak düşünüyordum ben hep bu diziyi. Gelecek sezon Cuma pt-2 olabilir bence.
Sapranos nasıl bir dizi bilemeyeceğim. O yüzden yorum yapmıyorum.

Babam Sınıfta Kaldı tutabilir. Fox'un en iddialı dizisi.
Çocuklar Duymasın'ın eskisi gibi izlenileceğini düşünmüyorum ve yayından kaldırılır bence.

Not olarak; Kıvanç Tatlıtuğ'u Star kapmalı 1.liğini korumak istiyorsa.

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Eline sağlık Furkan. :)

Yalnız Furkan "41" dizisi Show TV'de ekrana gelecek ama Star başlığı altına yazmışsın. :) :)

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Tuba Büyüküstün ve Murat Yıldırım'ın dizilerini bekliyorum umarım ikiside sağlam işlerle dönerler hatta bir mucize olsada beraber dönseler :D

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Hazal Kaya bu diziyi kabul etmemiş bence yüksek ihtimal Çalıkuşu'nda oynayacak :)
İkiside aynı yapım şirketinin dizileri sonuçta ama bence "Feyruz" dizisi tam Hazal Kaya'lık bir dizi. Neyse ben yinede merakla bekliyorum onun oynayacağı diziyi. Şimdiden bol reytingler Hazal'ıma. :)

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Çalıkuşu için Tims'in Hazal Kaya ve Özgür Çevik'le anlaştığı dedikoduları hızla yayılmaya başladı :)

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
oyunculuk çaısından çağataydan iyi niye şaşırdın :D
Çağatay Ulusoy'un kat emesi gerek bir sürü yol var hala. Oyunculuk demek deneyim demek çünkü ama o gerçekten mesleği için çok çabalayan birisi. Adını Feriha Koydum'u izlemediğin için bilemezsin ama neredeyse her bölüm kendine bir şey kattığı hissedilir derecedeydi. Emir'in Yolu dizisinde üstüne belli ki koymuş baya bir şey daha da başarılıydı "Çağatay Ulusoy". Yeni dizisinde de eminim bu boş kaldığı vakitte aldığı oyunculuk dersinin etkisiyle çok çok başarılı canlandıracaktır. :)

Özgür Çevik'in ben drama dizisine yüzünü yakıştıramıyorum nedense Yabancı Damat ve Balkan Düğünü gibi dizilerden sonra. Dramda iyi bir performans sergileyemiyor hiç Evlerden Biri'nde gördük ne kadar iyi (!) oynadığını zaten...

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061

Çağatay Ulusoy'un kat emesi gerek bir sürü yol var hala. Oyunculuk demek deneyim demek çünkü ama o gerçekten mesleği için çok çabalayan birisi. Adını Feriha Koydum'u izlemediğin için bilemezsin ama neredeyse her bölüm kendine bir şey kattığı hissedilir derecedeydi. Emir'in Yolu dizisinde üstüne belli ki koymuş baya bir şey daha da başarılıydı "Çağatay Ulusoy". Yeni dizisinde de eminim bu boş kaldığı vakitte aldığı oyunculuk dersinin etkisiyle çok çok başarılı canlandıracaktır. :)

Özgür Çevik'in ben drama dizisine yüzünü yakıştıramıyorum nedense Yabancı Damat ve Balkan Düğünü gibi dizilerden sonra. Dramda iyi bir performans sergileyemiyor hiç Evlerden Biri'nde gördük ne kadar iyi (!) oynadığını zaten...

afk yi izlemediğimi nereden çıkardın :F
evet katetmesi gerekn çok yol var çağatayın o yüzden oyunculuk adına yeni işinde bir şey beklemiyorum kıvanç bile gümüş-menekşe ile halil-aşk ı memnu tipiyle 3 dizi idare etti çağatayın 2.dizisi olacak
özgür çevik şu an çağataydan daha iyi yabancı damat ta iyiydi bana göre balkan düğünü akasya durağı gibiydi ondaki oyunculuğu iyi olsa bile iyi oyuncxu denemez ona bakarak evlerden biri ni izlemedim ama konusu çok klasikti üstüne star gibi tutturamayan bir kanalda çıkınca bitti dizi

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
afk yi izlemediğimi nereden çıkardın :F
evet katetmesi gerekn çok yol var çağatayın o yüzden oyunculuk adına yeni işinde bir şey beklemiyorum kıvanç bile gümüş-menekşe ile halil-aşk ı memnu tipiyle 3 dizi idare etti çağatayın 2.dizisi olacak
özgür çevik şu an çağataydan daha iyi yabancı damat ta iyiydi bana göre balkan düğünü akasya durağı gibiydi ondaki oyunculuğu iyi olsa bile iyi oyuncxu denemez ona bakarak evlerden biri ni izlemedim ama konusu çok klasikti üstüne star gibi tutturamayan bir kanalda çıkınca bitti dizi
Bu senin görüşün, saygı duyarım Emre. :)

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
çalikuşu - tutar
fetih - tutar
güzel ve çirkin - tutar
satilik aşk - tutar
sirlar - tutmaz
yaban çiçeği - tutmaz