Yasemin Allen ‘Strike Back’ Dizisinde!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,938
Puanı
1,061
E2C4B388-5AC3-4DD0-895E-94F166869337.jpeg

HBO’nun kardeş kanalı Cinemax’te ekrana gelen Strike Back dizisine sürpriz isim!

Daha önce ‘Hayat Devam Ediyor’, ‘Merhamet’, ‘Şeref Meselesi’ ve son olarak ‘Fi’de rol alan İngiltere doğumlu Yasemin Allen, çekimleri geçtiğimiz günlerde Malezya’da başlayan 6. sezonun kadrosuna kime sadık olduğu belli olmayan, hilekar bir Rus ajanı olarak tanımlanan Katrina Zarkova karakteriyle dahil oldu.

10 bölümden oluşacak olan 6. sezonun 2019’da ekrana gelmesi bekleniyor.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bende diyorum uzun zamandır sesi soluğu çıkmıyor nerde bu kız diye valla helal olsun. Dünya starı olacak bir yetenek var kızda. Tebrikler.:X

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Ekli dosyayı görüntüle 59669

HBO’nun kardeş kanalı Cinemax’te ekrana gelen Strike Back dizisine sürpriz isim!

Daha önce ‘Hayat Devam Ediyor’, ‘Merhamet’, ‘Şeref Meselesi’ ve son olarak ‘Fi’de rol alan İngiltere doğumlu Yasemin Allen, çekimleri geçtiğimiz günlerde Malezya’da başlayan 6. sezonun kadrosuna kime sadık olduğu belli olmayan, hilekar bir Rus ajanı olarak tanımlanan Katrina Zarkova karakteriyle dahil oldu.

10 bölümden oluşacak olan 6. sezonun 2019’da ekrana gelmesi bekleniyor.

Ekli dosyayı görüntüle 59670

Kudurun @Çiğdem- @Yiğitt @Dosi @Thequeer @vadikızı @Ahmed @serhatt :A

Şu kizdan daha az ücret istedi diye Bensu soralı içerde ye alan @Forumdash in suratına da bir tü tü tü :A
Daha yenimi konusunu açıyorsun Aserat :A
Ben uzun süre önce bu dizi için bacağındaki morlukların haber konusunu magazin kısmında açmıştım :A:A
Demek o dizi bu diziymiş :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,938
Puanı
1,061
Daha yenimi konusunu açıyorsun Aserat :A
Ben uzun süre önce bu dizi için bacağındaki morlukların haber konusunu magazin kısmında açmıştım :A:A
Demek o dizi bu diziymiş :A
Haberleri o kadar yakın takip edemiyorum kusura bakmazsın artık. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Haberleri o kadar yakın takip edemiyorum kusura bakmazsın artık. :A
aaa yok canım haberler farklı zaten, o manada demedim :A
Ben sadece Malezya'da oynadığı bir dizide dövüşürken bacaklarını morartı tarzı bir konu açmıştım :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Kudurun @Çiğdem- @Yiğitt @Dosi @Thequeer @vadikızı @Ahmed @serhatt :A

Şu kizdan daha az ücret istedi diye Bensu soralı içerde ye alan @Forumdash in suratına da bir tü tü tü :A
Fi'de gördük :A En uzun izlediğim dizisi olacak:A
Gitsen ve bir daha gelmesin hiçççç:A İngilizcesi vardı bu kızın. Ruslardan güzel ingilizce konuştugu için seçilmiştir:A Bi dedizideki sarişin oğlanla halvete girdi mi tamamdır:A Höllüwüdün yolları taştan şarkısını söyler göbek atar:A