Yakamoz-Asi 40.000'ler Kulübünde!

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,602
Puanı
1,061
Forumumuzun gözü pek, inadı inat, seveni çok, üzeni de çok üyesi o canımın candan ötesi benim canım has arkadaşım Yakamoz-Asi ölürüm lan sana :F

Seni çok seviyorum bunu biliyorsun değil mi sürekli yazdırma işte utandırıyorsun beni :A Nasıl da kilitlettim konunu ama çok fenayım sanki ama alışıksın :F

Evet sen bir gün foruma geldiğinde konuşmaya başladık seninle sen neymişsin dedim pek sevdiğimde söylemezdi o günlerde biraz gıcık gibiydin sanki hoş şimdi de pek sevmem ama atsan atılmazsın satsan hiç satılmazsın :A

Bugün 40 bin mi olmuşsun sen oyyy yavrum kıyamam sana beni hiçbir zaman geçemeyeceksin inşallah hep gerimde kalırsın inşallah amin :D

Seni seven kottirik kardeşin Deniz'i unutma bak gecenin bir yarısı sana özel bu anı yaşatıyorum değerimi bil :F Seni kocaman sevgilerle uğurluyor başarılarının daim olmasını diliyor ve tez zamanda cevabını bekliyorum. See you later :F

40 bin kulübün hayırlara vesile olsun :A Bu da hediyen. :D

248314.jpg

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,196
Puanı
1,061
Kendi konumu kendim açtım, konu benim içerik benim. :D Adam gecenin bir yarısı konumu sildirtti. Ama silerken içimden geçmedi değil ne yumurtlayacak diye merak da ettim. Tam tahmin ettiğim gibi çıktı. :D

Teşekkür ederim dostum güzel konu için. :D @denizz19

Son düzenleme:

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,602
Puanı
1,061
Kendi konumu kendim açtım, konu benim içerik benim. :D Adam geçenin bir yarısı konumu sildirtti. Ama silerken içimden geçmedi değil ne yumurtlayacak diye merak da ettim. Tam tahmin ettiğim gibi çıktı. :D

Teşekkür ederim dostum güzel konu için. :D @denizz19
Çok sade bir teşekkür oldu bu beğenmedim neyse whatsapp^tan daha güzelini yazarsın :A Ama harika bir adamım ya insanları heyecanlandırabiliyorum :F Sileceksin tabi egoistmisin sen bırakta biz açalım :A

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Tebrikler Ömer'im nice güzel mesajlara forumda ayrı bir yerin var benim için seviliyosun :)

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,196
Puanı
1,061
Tebrik ederim yakamoz-asi:):)
Eyvallah. :)
Tebrikler aga :) nice 40 binlere.
Teşekkürler Abdullah. :)
Eyvallah Yiğit. :)
Tebrikler Ömer'im nice güzel mesajlara forumda ayrı bir yerin var benim için seviliyosun :)
Eyvallah Akın'ım, duygular karşılıklı. :)
Teşekkür ederim abi. :)
Terikler, nice nice kulüplere :)
Eyvallah Mustafa. :)