Yıldızlar Yarışıyor 6.Sezon | Yeni Sezon

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@eskici @Harunnn60 @Billy Kane @EFE UYSAL @cookies @Forumdash @MasacRE- @Yakamoz-Asi @Maskeli Fedai

@sürgünüm bu arkadasin icin bir ilk yapta arada oylamara katil benim icin :A ilk ve son kez bir yarismada yarisacagim. puan dilemiyorum cunku zaten benim adayima beni sevmeyenler bile iyi puan verir :A
@Doğu @destere
@MEnes eminim benim yarismacima iyi puanlar verirsiniz. Harika bir isim sectim :D @denizz19 bile cekindigine göre dogru yoldayim :A

ilk elenen @vadikızı olur zaten, benim merak ettigim acaba ikinci hafta kimin ayagini kaydiracam :A
@Bully sende erken elenenlerden olursun :p yarismacini bilmiyorum bile ama sen okul baslayinca olma zaten yarismada sadece Juri olarak devam et:D
@sokak sanati sana birsey demiyorum. sendeki hirs kimsede yok :D ilerilere gidersin kesin
@Aserat sende yarismaci olarak katil. olmazsa juri olarak muhakakak olmalisin.
@xemrexxx @mrt-06
@Çiğdem- juride muhakkak olmalisin. Iyi bir juriyi kaybetmek istemiyorsan senide bekliyoruz :A
Emrahla yarisacagim kisim sakaydi tabikide ama baska bir isim vardi gayette iyi, o oyuncunun farkli rollerini size tanitacaktim ve hedef 1-2 hafta ilerlemekti. hic cabalamayacaktimda yarisma icin ama simdi bu yarista bende olacagim :D
gümbür gümbür geliyorum :Z
en az 4-5 hafta birilerinin hayallerini yikayim sonrasina bakarim :A
Hmm demek yarışacaksın. Kimle olduğu şuan gizemini korumakta sanırım. :A A Neyse bi öğrenelim kalite anlayışıma göre düşünürüz bir şeyler. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Hazır patlama yaşıyorken itirafını da gönder bari. :A
suan o modda degilim ama kafamda sekillendi, resimli delillerlede gelebilirim :D genis capli arastirmalara ihtiyacim var :F

Hmm demek yarışacaksın. Kimle olduğu şuan gizemini korumakta sanırım. :A A Neyse bi öğrenelim kalite anlayışıma göre düşünürüz bir şeyler. :A
kaliteli biri merak etme :A
okadar eminim yani .
Begenmezsen zevksizsin derim o ayri :F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Nur Fettahoğlu. :D

Özelden yazmamıştım MS'de laf arasında söylemiştim o yüzden bulamamışsındır. :A

Yutmuş derken :A
bilgisayarim tuhaf. yazilar birbirine karisiyor arada siliniyor bir sekilde, bende o eyleme yutmus diyorum :A
bugun bilgisayardan gireyim dedim ama bir iskence. etiketler oldu ama az önce, fakat sizin etiketlerinizi ayarlamak o yaziyi yazmaktan 5 kat ugrastirdi :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
bilgisayarim tuhaf. yazilar birbirine karisiyor arada siliniyor bir sekilde, bende o eyleme yutmus diyorum :A
bugun bilgisayardan gireyim dedim ama bir iskence. etiketler oldu ama az önce, fakat sizin etiketlerinizi ayarlamak o yaziyi yazmaktan 5 kat ugrastirdi :A
Bilgisayarını merak ettim marka model işlemcisi nedir. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Bilgisayarını merak ettim marka model işlemcisi nedir. :A
haha .
emektar ama olsun okadar .
bütün universite suremde benim en buyuk destekcimdi :D az raporlar tezler yazmadim. 4 sene boyunca her ay 4 sayfalik yazi ve egitim bitincede 40 sayfalik mezuniyet tezi yazdim ben. kafayi yemesi normal :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@eskici @Harunnn60 @Billy Kane @EFE UYSAL @cookies @Forumdash @MasacRE- @Yakamoz-Asi @Maskeli Fedai

@sürgünüm bu arkadasin icin bir ilk yapta arada oylamara katil benim icin :A ilk ve son kez bir yarismada yarisacagim. puan dilemiyorum cunku zaten benim adayima beni sevmeyenler bile iyi puan verir :A
@Doğu @destere
@MEnes eminim benim yarismacima iyi puanlar verirsiniz. Harika bir isim sectim :D @denizz19 bile cekindigine göre dogru yoldayim :A

ilk elenen @vadikızı olur zaten, benim merak ettigim acaba ikinci hafta kimin ayagini kaydiracam :A
@Bully sende erken elenenlerden olursun :p yarismacini bilmiyorum bile ama sen okul baslayinca olma zaten yarismada sadece Juri olarak devam et:D
@sokak sanati sana birsey demiyorum. sendeki hirs kimsede yok :D ilerilere gidersin kesin
@xemrexxx @mrt-06
@Çiğdem- juride muhakkak olmalisin. Iyi bir juriyi kaybetmek istemiyorsan senide bekliyoruz :A
Emrahla yarisacagim kisim sakaydi tabikide ama baska bir isim vardi gayette iyi, o oyuncunun farkli rollerini size tanitacaktim ve hedef 1-2 hafta ilerlemekti. hic cabalamayacaktimda yarisma icin ama simdi bu yarista bende olacagim :D

eğer emrahla geliyorsan kesinlikle benden iyi puan alamazsın:) hatta nefret ettiğin ilk beş kişiyi say deseler bunlardan biride emrahtır? keşke böyle bir hata yapmasan diyorum ama yapacaksın nasıl olsa :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
eğer emrahla geliyorsan kesinlikle benden iyi puan alamazsın:) hatta nefret ettiğin ilk beş kişiyi say deseler bunlardan biride emrahtır? keşke böyle bir hata yapmasan diyorum ama yapacaksın nasıl olsa :)

Yok ya ben Olgun Simsekle gelecektim ama baska bir efsaneyle katildim.
Birazdan görurusun bildirimlerde :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yok ya ben Olgun Simsekle gelecektim ama baska bir efsaneyle katildim.
Birazdan görurusun bildirimlerde :A
olgun şimşek harika olurdu onu kapalıçarşıdan dolayı severim gerçi kapalıçarşıyı asıl sevmemi sağlayan diğer iki kızdıda neyse olgun şimşekte iyiydi yani :)

yader

Üye
Reaksiyon puanı
129
Puanı
45

@Doğu @destere

@xemrexxx @mrt-06
hani benim etiket :(