TVen Yürüyen Ölüler 9. Bölüm

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
gWlLl0.png

.TVen
En iyilerin kanalı
Previously on TVen's the Yürüyen Ölüler;
ozgur2113: Almila torunum.. Bu insanlar da kim?
Almila: Dedeciğim yolda karşılaştık gruplarına erzak aramaya çıkmışlar, bende bir gece evde misafir edebiliriz diye düşündüm bu saatten sonra yola devam etmek tehlikeli.
ozgur2113: Aferim kızım sana öğütlediğim nasihatları ne güzel de anlamışsın... (Gözünün içine bakarak gülümser. yatutarsa öne atılarak)
yatutarsa: Merhaba efendim ben grubun lideriyim... (Diğer üçü yatutarsa'ya şaşırarak bakar)
ozgur2113: Memnun oldum... (Tokalaşırlar)
Tokalaştıkları esnada yatutarsa birden irkilir adeta içini anlamsız bir kötülük kaplar, nedenini anlayamaz ancak ozgur2113'ün göründüğü gibi biri olmadığını hissetmiştir.
Evin üst balkonundan olanları izleyen baba ve oğulları sevinçten havalara uçarlar...
MasacRE-: Oha!
EFE UYSAL: Gelenleri görüyor musun baba?
S.G.A.T.: Görüyorum görüyorum babasının prensesi Almila bize sürpriz hazırlamış, canım kızım...
Yiğitt, yatutarsa, RüzgarGülü, pompy etrafı izleyerek çitflik evine girerler..

----
turkuazz: Ne oluyor Tanrı aşkına? (Koridora çıkar ve karşısında beyaz önlüğü kanlar içinde olan cookies'i görür) cookies?!
cookies: Efendim efendim kendimi zar zor kurtardım, yeni denekler bir doktorumuzu ve asistanını öldürdü Eda ve Metin... Ben saklanarak çıktım! Test odasını da açtılar zemin kat zombi kaynıyor! Kaybımız çok daha fazla anlayacağınız.
turkuazz: Nereye girdiler peki?
cookies: Bilmiyorum efendim ancak özellikle o sokak sanati denen mahluk adeta... adeta bir şeytanın vucüt bulmuş hali, gözünü kırpmadan Metin'e makası sapladı...
turkuazz: Onlar burdan çıkamayacak... Yıllardır emek verdiğimiz her şeyi mahvettiler! Tüm kapıları kapatın... O sokak sanati ve diğer kızı şempanzeye çevirmezsem bana da doktor turkuazz demesinler!

----
sokak sanati ve vadikızı hastanenin zemin katına çıkmışlardır. sokak sanati kapının kenarında gördüğü uzun demir parçasını eline alır ve sinsice bir plan düşünür.
vadikızı: Burada her şey İnglişce "EXIT", "UPSTAIRS"... (sokak sanati gülümseyerek sözünü keser)
sokak sanati: vadikızı sana bu zamana kadar çok kötülükler yaptım artık kendimi affettirmek istiyorum, sen buradan çıkacaksın! UPSTAIRS "çıkış" demek sen oraya koş merdivenlerden çık zemin kata ulaş, çıkış kapısını göreceksin. Immm adı da "BEXIT" tamam mı?
vadikızı: BEXIT... Tamam ama peki sen?
sokak sanati: Hadi koş, beni düşünme.. Ben kendi başımın çaresine bakarım. Üst kattan kimse gelmeden acele etmelisin! (vadikızı kapıya doğru koşar, sokak sanati da çıkışa koşarak elindeki demirle kapının kilidini zorlar)
sokak sanati: (Arkasına dönüp vadikızı'na bakar) Sen onlara yem olurken bende burdan çıkmış olacağım, gerçi ölümün benim elimden olsa daha mutlu olurdum ama neyse ayak bağı oluyordun bana. Bay bay vadikızı keşke "İngilişce" bilseydin hahahah...

____YÜRÜYEN ÖLÜLER 9. BÖLÜM (Sokak Canavarı)___
7Nm28r.png
Avlanmak için dışarı çıkan Dosi, mahzenin anahtarını da cebine koyarken yere düşürür, ancak Dosi anahtarı düşürdüğünün farkında olmadan evden çıkar. Yanına tasmalığı zombilerini de alan Dosi, Bully'e "Avlanmaya çıktım, geleceğim!" notunu bırakır.

(Kanepede uyuyan Bully gözlerini açar, karnı acıkmıştır ve mutfağa yönelir Dosi'nin bıraktığı notu okuyarak masanın üzerinde duran konserveyi açıp yemeye başlar yemek yediği esnade evin içinde dolanmaktadır)

Bully: Bu anahtar da ne böyle? (Yerdeki anahtarı fark ederek eline alır, dış kapıya sokmaya çalışır ancak girmez, daha sonra evin içindeki kapıya yönelir mahzen kapısına sokar; "Buranınmış!"
Kapı açılınca Bully aşağıdaki ziviri karanlıktan sesler geldiğini duyar, yandaki ışık düğmesine basarak korkar adımlarla aşağı doğru iner.
Bully: Bu zombiler de ne böyle? Burası... burası ne böyle!
Zombi (mrt-06): Hırrrr hırrrr!! (Elleriyle Bully'i tutmaya çalışır)
Bully: Bu da ne? (Bully zombiye yakınlaşır) At Ata Atacan! Sen.... Dosi! (Bağırarak çıkış merdivenlerie yönelir, kapının ağızında Dosi'yi görür.)
Dosi: Burayı görmemeliydin... Hayır!
Bully: Atacan'ı zincirleyip buraya kapadın, bana yalan söyledin. Onu sen öldürdün sen öldürdün demi! (Hızla yukarıya çıkar. Dosi iyice paniklemiştir ve Kaan yanına ulaştığında tüm gücüyle Kaan'ı merdivenlerden aşağı iter)
Kaan merdivenlerden yuvarlanarak kanlar içinde mahzenin içine düşer, kafasından ağır darbe alan Kaan bayılır.
Dosi: Sana buraya girme demiştim! (Elleri titremekte ve göz yaşları içindedir)

-----
Yiğitt, yatutarsa, RüzgarGülü, pompy üst kata çıkarlar; Yiğitt ve yatutarsa bir odada, RüzgarGülü ve pompy bir diğer odaya yerleşir. O sırada Özgür eşi Sedef'in yanına gider.

Sedef: Kim bunlar Özgür?
ozgur2113: Misafirlerimiz hayatım, torunumuz Almila bize... (Sözünü keser)
Sedef: Bunlar insan! (Hızlıca yanına yaklaşır) Ben sizin amacınızı biliyorum ama müsade etmem!
ozgur2113: Sakin ol. Sedef hayatım, bak artık hayvan kanlarından beslenmekten bitkin düştük. Gücümüz bitiyor biz vampiriz, insan kanına ihtiyacımız var!
Sedef: Güçlü olmak zorundasın sen bir dede olarak ailene örnek olacağına şu yaptığına bak...
ozgur2113: Getirdiğin hayvan kanlarıyla güçlü olamıyorum..
Sedef: Bak Özgür zamanında çok acılar çektim bir dizim yayınlanmadan yayından kaldırıldı?! Bir dizim sadece sadece 5 bölüm sürdü?! Bir dizim izlenmeme rekoru kırdı! Bir dizim finalsiz bitti! Ben bunlara rağmen bir kez olsun kendimi bırakmadım, hep güçlü kaldım!
ozgur2113: Herkes senin gibi olamıyor işte, üzgünüm. Bu diyeti bitiricez!
(Sedef Özgür'ün kolundan tutar ancak Özgür kararlıdır. Odadan sinirle çıkar)

Odaya yerleşen yatutarsa ve Yiğitt durumu değerlendirir.
yatutarsa: İçimde kötü bir his var Yiğit..
Yiğitt: Ayyy benim de benim de, içimden bir ses "kötü" şeyler olacak diyor ahaha. Acilen şu oğlanlarla tanışmam lazım.
yatutarsa: O anlamda demedim!
Yiğitt: Güzel gözüküyorum demi? Ben evde bir tur atacağım, biraz tanışıp bol bol da kaynaşalım ayoll.
yatutarsa: Bekle, bekle! Ben de geleceğim senle. Yalnız bırakma beni.
Yiğitt: Ayy sen gerimde dur ama.. (yatutarsa ve Yiğitt kendi odalarından çıkarak evdekilerle tanışmak için salona yönelirler)

----
sokak sanati: Lanet kapı açılmıyor! Aaaaaaaaa! (Sesi duyan vadikızı aşağı geri döner)
vadikızı: Teyzem ne oldu? (sokak sanati sinirle vadikızı'nın yanına koşar ve boğazına sarılır)
sokak sanati: Yeter ulan yeter niye geri geldin, kurtulamayacak mıyım senden? Teyze teyze kulağımı cırmalıyorsun artık!
vadikızı: (Nefes alamaz) Bııı bııııı ıııırrraaakk beniiii eyzem!
(O sırada koridorun tepesindeki havalandırmadan yeşil renkte bir gaz yayılmaya başlar, sokak sanati ve vadikızı kendinden geçer ve yere yatarlar. Maske takarak aşağı inen turkuazz, cookies ve yardımcıları ikisini de üst kattaki ameliyat odasına götürürler)

turkuazz: Yeterince zaman kaybettik, APZ15K'yı enjekte etmeye başlayın!
cookies: Efendim koridora bayıltıcı gaz vermek muhteşem bir fikirdi.
turkuazz: Yağcılığı kes! Eksi beşinci kat ne durumda?
cookies: Temizlik yapılıyor efendim, zombileri etkisiz hale getirdik.
(Ameliyat sedyesine yatırılan sokak sanati ve vadikızı'na madde enjekte edilir)
2 Saat sonra...
APZ15K maddesi vücutlarına enjete edilmiştir, sokak sanati gözünü açar. Bilinci yarı kapalıdır, insan dışı sesler çıkarmaktadır "haaaaa hıııı rrrrrr" (cookies odaya girer)
cookies: Sonunda uyandın aşağılık, şimdi ne yapacaksın? Ellerin kolların bağlı!
sokak sanati: Haaa sen... Sen bittin..
cookies: Bittim mi? (Yanına yaklaşır) Artık etkisiz haldesin....
sokak sanati sinirlenmiştir, birden gözlerinin çevresi simsiyah olur ve kollarındaki kilidi tek bir hamleyle çekerek çıkarır enjekte edilen madde sokak sanati'nı adeta bir canavara dönüştürür.
cookies: Aman Allah'ım ne oldu sana! (Kaçmaya çalışır)
sokak sanati cookies'in üzerine atlayarak vücudunu paramparça eder, o esnade vadikızı uyanır; "Teyzem?!" (cookies'i paramparça eden ağzı kanlar içinde olan sokak sanati öfkeyle kafasını vadikızı'na çevirir)
9. BÖLÜM SONU
YAZAN: mrt-06

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Efsane bi son olmuş. Demek insan yiyeceğim çok güçlüyüm. @Çiğdem- özel güç hayal ediyorken ben önce davrandım.:A @cookies ilk kurbanım değilsin üzülme.:A

@vadikızı sen kölem ol artık dizide bence.:A

@mrt-06 bully bence o sahne de ölsün. @Çiğdem- 'lerle ilerle. Dosi'de kafasına sıksın.:A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,161
Puanı
1,060

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,161
Puanı
1,060
Aynen sen o gruba geri dön zaten ses seda çıkmıyor napiyor onlar acaba.:F

Ben insan etini insan olarak yicem sanıyordum bu baya canice oldu.:A

:F:Fdönebilsemm senden kurtulupp benide yersin sen şimdii bende bilmiyorum ne oldu gruba yaa

@mrt-06 ablam sencede o grubu yazmanın vakti gelmedimi :D:D

Son düzenleme:

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Sokak sanatinin zombiye dönüşmesi yakın :A

Vadikızının sürekli "teyzem" diye konuşması diziye dair olumsuz diyebileceğim bir özellik, açıkcssı bir dizide sürekli teyzem teyzem diye konuşan bir karakter olsa itici gelirdi bana :A @vadikızı sözüm sana değl karaktere umarım alınmazsın :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,161
Puanı
1,060

Vadikızının sürekli "teyzem" diye konuşması diziye dair olumsuz diyebileceğim bir özellik, açıkcssı bir dizide sürekli teyzem teyzem diye konuşan bir karakter olsa itici gelirdi bana :A @vadikızı sözüm sana değl karaktere yeni meclis dışı. :D

:F:Fbiliyorum diyebilirsinde sıkıntı yok no problem ben sadece @xemrexxx e arada teyzem diyorum sanırım @mrt-06 atacan çok sevdi bu kelimeyi:A:A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Bak ilk yorum benden geldi bu yüzden gösterdiğim ilgiyi senden de Aşk İşleri için bekliyorum. Eline sağlık. :A @mrt-06

@ozgur2113'ün eşinin ismi çok manidar olmuş sevinçten havalara uçar şimdi. :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
:F:Fallahımm neydi günahımmm bu @sokak sanati bu herifte kurtulamadımmm

anamm @ozgur2113 siz vampirmiydiniz yaaa:F:F
Ablam yeni mi fark ettin vampir olduklarını. :eek:
Bu bölüm diğer bölüme göre durgun olsa da yine güzel bir bölüm olmuş. Emeğine sağlık @mrt-06 :D

@ozgur2113 bir sen eksiktin vampircim. :A
Kendi karakterini nasıl buldun? :A
Efsane bi son olmuş. Demek insan yiyeceğim çok güçlüyüm. @Çiğdem- özel güç hayal ediyorken ben önce davrandım.:A @cookies ilk kurbanım değilsin üzülme.:A

@vadikızı sen kölem ol artık dizide bence.:A

@mrt-06 bully bence o sahne de ölsün. @Çiğdem- 'lerle ilerle. Dosi'de kafasına sıksın.:A
Niye @Bully ölecek ki. :F

Özel güçten ziyade mutasyona uğradın. :A @Çiğdem-
Dosi kaanı yuvarlamış ortalık orada karıştı baya @mrt-06 zaten hır hır dısında konusamıyor :A

@sokak sanati @cookies i yemiş galiba afiyet olsun :A :A :A
Dizide yemediği kalmadı. :F
:F:Fdönebilsemm senden kurtulupp benide yersin sen şimdii bende bilmiyorum ne oldu gruba yaa

@mrt-06 ablam sencede o grubu yazmanın vakti gelmedimi :D:D
Evet aklımdalar. :A

Vadikızının sürekli "teyzem" diye konuşması diziye dair olumsuz diyebileceğim bir özellik, açıkcssı bir dizide sürekli teyzem teyzem diye konuşan bir karakter olsa itici gelirdi bana :A @vadikızı sözüm sana değl karaktere umarım alınmazsın :D
Abartıldığını ben de düşünüyordum haklısın biraz azaltıcam. Bu arada sende yakın zamanda dizide kendini görebilirsin ama hangi yaratık olursun bende kalsın. :A
:F:Fbiliyorum diyebilirsinde sıkıntı yok no problem ben sadece @xemrexxx e arada teyzem diyorum sanırım @mrt-06 atacan çok sevdi bu kelimeyi:A:A
Aynen. :A
Bak ilk yorum benden geldi bu yüzden gösterdiğim ilgiyi senden de Aşk İşleri için bekliyorum. Eline sağlık. :A @mrt-06

@ozgur2113'ün eşinin ismi çok manidar olmuş sevinçten havalara uçar şimdi. :A
O kadar erken yazmışsın ki konunun tepesinde gözüküyor. :F