FOX Wayward Pines 2. Sezon Yorumları

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
2x3

Ben sinir olmaya başladım artık.:D Eski oyuncuları getirip bu şekilde harcamak...
Hemşire kadın geldi bu bölüm. Zaten buda ölür dedim ama 2-3 bölüm oynar zannediyordum kadın bölüm sonunda gitti hemen. :F
Ama bu kadının oyunculuğu süper cidden. Yaptığı planda akıllıydı baya. O genç çocuğu öptü bakalım belki ucunda bulaşır hastalık. :A

7.7

@Mr.At @yatutarsa @DarkLeqenD @MasacRE- @Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
2x3

Ben sinir olmaya başladım artık.:D Eski oyuncuları getirip bu şekilde harcamak...
Hemşire kadın geldi bu bölüm. Zaten buda ölür dedim ama 2-3 bölüm oynar zannediyordum kadın bölüm sonunda gitti hemen. :F
Ama bu kadının oyunculuğu süper cidden. Yaptığı planda akıllıydı baya. O genç çocuğu öptü bakalım belki ucunda bulaşır hastalık. :A

7.7

@Mr.At @yatutarsa @DarkLeqenD @MasacRE- @Forumdash
Ben bunu İzlemiğğyörreeeouum ki :X

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
2x8
Çok olayı bölümdü, güzeldi. :D Xander vura vura elinden vurdu. :T: Neyse hiç yoktan iyidir. Hassler'ın gitmesine izin vermesi iyi mi oldu kötü mü oldu tam emin değilim, göreceğiz. Şükür Jason sonunda Yedlin'i dinlemeye başladı.
9/10

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
2x5

Hikaye adına sonunda bir gelişme kaydedildi.:dizzy:

Abby'leri bazılarını zeki yaratıklarda olduğunu gördük.

Doktor-Karısı filan çok boş karakterler ya :F Dizide bir ağırlıkları yok. Nasıl başrol bunlar anlamadım. Hikayeleri de ilgi çekici değil. Zaten karısının böyle bir şey yaptığını önceki bölümlerde anlamıştım. Aldatmasına şaşırmadım.

Dizide Thresa'yı seviyorum sadece. 1.sezondan oda. ama hikayesi yavaş ilerliyor. Umarım Ben'i bulur. :(

7.5

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
2x6

5.bölüm ile konu başladı. Bu bölüm iyiydi. :D

Theresa öldü mü ya? :(

Dişi olana abby hem insanlardan zeki hemde abbyleri yönlendiriyor bakalım onla neler olacak. Umarım anlaşma filan yaparlar.

Yiyecek ve ilaç sıkıntısı başladı. gerçi çok bile dayanmış adamlara. :A

8.0

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
2x7

Vay vayy. :D Flashback'ler filan harikaydı bu bölüm. Çoğu soruyu açıkladılar. :D

Adamın her zaman aralığında uykunda uyanması ve dünyaya bakması filan iyi sahnelerdi. Dünyanın bir bir yıkılışı filan. :D

O sarı kadın öğretmen sonunda öldü ya. Çok şükür. :F Kafa şişirmekten başka bir halta yaradığı yoktu.

Dişi abby dışarı çıktı bakalım neler olacak. :Z

8.5

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
2x8

Geçiş bölümü de olsa iyi bir bölümdü. Sanırım 9.bölümde iyice heyecanı arttırıp 10.bölümde açıklayacaklar abby meselesini.
8.0

@MasacRE-
Bıraktın mı diziyi? :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
2x8

Geçiş bölümü de olsa iyi bir bölümdü. Sanırım 9.bölümde iyice heyecanı arttırıp 10.bölümde açıklayacaklar abby meselesini.
8.0

@MasacRE-
Bıraktın mı diziyi? :A

Yok bırakmadım da unutuyorum yorum yapmayı ya :A

Sezonun çoğu vasattı. 6. bölümden itibaren toparlandı. Dişi abby meselesi renk kattı diziye. 7. bölüm zirveydi 8. bölüm de iyiydi.

O sarışın kadının ölümüne ben de çok sevindim içimin yağları eridi o ölünce :A
Jason için de yolun sonu geliyor gibi, Ben'in öldüğü gösterilmediğine göre çıkacak bir yerlerden en son onu halledecek gibi hissediyorum :A

Yarın yeni bölüme yazarım yorum.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Yok bırakmadım da unutuyorum yorum yapmayı ya :A

Sezonun çoğu vasattı. 6. bölümden itibaren toparlandı. Dişi abby meselesi renk kattı diziye. 7. bölüm zirveydi 8. bölüm de iyiydi.

O sarışın kadının ölümüne ben de çok sevindim içimin yağları eridi o ölünce :A
Jason için de yolun sonu geliyor gibi, Ben'in öldüğü gösterilmediğine göre çıkacak bir yerlerden en son onu halledecek gibi hissediyorum :A

Yarın yeni bölüme yazarım yorum.

İlk 5 bölüm kötüydü. Eski oyuncuları getirip ana konuyu ertelediler. Üstelik eski oyuncularda konuk oyuncu olarak girince bütünlük sağlanamadı dizide. Neyse ki 6.bölümde ana konuya girip zorda olsa toparladılar diziyi. :A

Diziyi bırak gelmiş geçmiş en gıcık karakterler listesinde top 5'e girer o sarışın kadın. :F

Ben'in annesi öldü dimi? Ani oldu onun da ölümü. :(
Ben'de finalde çıkar artık. Birde onuda öldürürlerse yuh derim. :F

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
İlk 5 bölüm kötüydü. Eski oyuncuları getirip ana konuyu ertelediler. Üstelik eski oyuncularda konuk oyuncu olarak girince bütünlük sağlanamadı dizide. Neyse ki 6.bölümde ana konuya girip zorda olsa toparladılar diziyi. :A

Diziyi bırak gelmiş geçmiş en gıcık karakterler listesinde top 5'e girer o sarışın kadın. :F

Ben'in annesi öldü dimi? Ani oldu onun da ölümü. :(
Ben'de finalde çıkar artık. Birde onuda öldürürlerse yuh derim. :F

Ben ilk başlarda o hemşireden nefret ediyordum ama sonra iyi bir hal aldı düzeltti kendini baya :A Hatta dönünce de sevinmiştim ama hemen harcadılar kadını :( Sarışın hep aynıydı çizgisini bozmadı o yüzden ölümü sevindirdi :A

Ben'in annesi hastanedeydi en son ama öldüğünü göstermişler miydi hatırlayamadım (b)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Ben ilk başlarda o hemşireden nefret ediyordum ama sonra iyi bir hal aldı düzeltti kendini baya :A Hatta dönünce de sevinmiştim ama hemen harcadılar kadını :( Sarışın hep aynıydı çizgisini bozmadı o yüzden ölümü sevindirdi :A

Ben'in annesi hastanedeydi en son ama öldüğünü göstermişler miydi hatırlayamadım (b)
Hani makina dıt dıt ediyordu ya o ses durdu işte. :( Ama kimsede öldü demedi hiç. Zaten ölen öldüğü ile kalıyor anında unutuluyor ölümü. :F
Umarım ölmemiştir.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
2x9

Öncelikle bayrağımızı asalım :A

5VjZW5.png

Son bölümde olacaklara hazırlık mahiyetinde bir bölümdü. Beklediğimin altında kaldı ama yine de güzeldi. Asıl olayları sona saklamışlar belli ki :)
Jason, Kerry'nin oğlu çıktı ben şok o_O Bizim doktor Yedlin de az çakal değilmiş, yönetime darbe yapacam dedi. Kendisi bir şey yapmadı kıza gaz verdi sadece :A Neyse sonunda Jason'dan da kurtulmuş olduk sevimsiz bir karakter kalmadı bana göre artık dizide :D Şimdi son bölüm ortalık baya karışacak gibi abbylerin başkanı da kendine geldi akın akın saldıracaklardır Wayward Pines'a. Çözüm olarakta tekrar ileri zamana gitmeyi buldular ama sadece yarısını alabiliyorlar. Son bölümde halk da bunu duyar mutlaka ve o 571 koltuktan kendine yer ayırtmak için birbirine girer bütün millet :A Yalnız şöyle de bir şey takıldı aklıma. Bunlar ileriki zamana gitmeyi planlıyorlar ama dışarıdan da abbyler geliyor. Onlar içeri girip bulundukları yerleri yıkamazlar mı ki acaba ? Geçen sezon finalinde içeriye kadar girmişlerdi çünkü.

8/10

@Harunnn60 izledin mi :D

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
2x9
Beyinler yandı, beyinler attaa gitti.
Jason, Kerry'nin oğlu muymuş? :eek: Silahı çıkardığında intihar edecek sandım ama vazgeçti. Galiba Kerry de bilmiyor oğlunun Jason olduğunu. Gerçi ana yüreği hissetmesi lazımdı ya neyse. :T: Pilcher sözde insanlığı kurtardı ama şu duruma bak. Hepsi ölüp gitse daha iyiydi. Doktor Yedlin darbe yapmayı kafasına koymuş. :A Kerry'yi Jason'a karşı fena doldurdu. Finalde abby'ler böğürmeye başladı, sonraki bölüm yine hareketli olacak. Tabii ki şu sahneden de bahsetmezsek olmaz. :D
wp.jpg

Mr.At

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,080
Puanı
461
Web Sitesi
gecmisinmizikacisi.blogspot.com.tr
2x9
Beyinler yandı, beyinler attaa gitti.
Jason, Kerry'nin oğlu muymuş? :eek: Silahı çıkardığında intihar edecek sandım ama vazgeçti. Galiba Kerry de bilmiyor oğlunun Jason olduğunu. Gerçi ana yüreği hissetmesi lazımdı ya neyse. :T: Pilcher sözde insanlığı kurtardı ama şu duruma bak. Hepsi ölüp gitse daha iyiydi. Doktor Yedlin darbe yapmayı kafasına koymuş. :A Kerry'yi Jason'a karşı fena doldurdu. Finalde abby'ler böğürmeye başladı, sonraki bölüm yine hareketli olacak. Tabii ki şu sahneden de bahsetmezsek olmaz. :D
Ekli dosyayı görüntüle 51156
yutturmuş çocuğa senin anan Abigail diye sonra olaylar faka sardı :F

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
2x10 (Sezon Finali)
Nefessiz izlediğim bir sezon finali oldu.
Yedlin'in kayıt makinesine yaptığı konuşma çok epikti. Aklıma sevgili kahramanımız Ethan Burke'ün kendini feda ettiği sahne geldi. Reyizi de anmış olalım böylece. Yedlin'e ihtiyaç var, Kerry'nin gitmesi daha iyi oldu. Zaten kadın genç yaşında nelerle savaştı David Pilcher hastası yüzüne yazık. :( Sen git çocuğunla seviş (öh) sonra da onu öldür falan. Çok çirkin şeyler bunlar. Jason'ın ölümü bölümün sürprizi oldu. Hiç beklemiyordum ama Theo yeminine ihanet etti galiba. Sekreter ablanın konuşması duygulandırdı ama adam kabul edince hemen dudaklarına yapıştı yuh. Adam kriyojenik tüplere aldı seni nikahına almadı bu ne heyecan ablacım? :D Xander ve Rebecca çifti Yedlin ve Rebecca'dan daha iyi. Bir şekilde Xan'in Becca'yla Frank'in kardeşiyle buluşması sevindirdi. Molotof kokteyli tutan abinin yanması da görsel zevk açısından güzeldi. Kendini asan adam da üzdü. :( O kadar ölen falan oldu belki bir şekilde yer bulunabilirdi ama abby'lere yem olacağına kendini öldürmesi daha mantıklıydı. Virüs abby'ler arasında yayılmaya başladı, bakalım Homo sapiensler uyandığında dünya nasıl bir yer olacak? Tabii insan sormadan edemiyor madem bu virüsler vardı niye daha önce biyolojik silah olarak kullanmadınız? Senaristlerine aklına en son geldi galiba lol.
Üçüncü sezonu bekliyoruz.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
2x10 (Sezon Finali)

2 gün önce filan izlemiştim. Yani sezon başında kötü gitse de ortalarda toparladı. Benim kızdığım nokta eski oyuncuları çok kolay bir şekilde harcamaları. Birde o kadar reklam yaptılar şu oyuncu tekrar bizimle diye.. Ucuz hareketler. ABD dizilerine yakışmıyor böyle şeyler.

O kızla o oğlanın ilişkisi. :D Mide bulandırıcı. :D

Sekreterin hop diye öpmesi. :A

3.sezonunu izlerim. Büyük ihtimal yine söylenirim kötü filan diye kesin. :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,182
Puanı
1,060
2x10 (Sezon Finali)

2 gün önce filan izlemiştim. Yani sezon başında kötü gitse de ortalarda toparladı. Benim kızdığım nokta eski oyuncuları çok kolay bir şekilde harcamaları. Birde o kadar reklam yaptılar şu oyuncu tekrar bizimle diye.. Ucuz hareketler. ABD dizilerine yakışmıyor böyle şeyler.

O kızla o oğlanın ilişkisi. :D Mide bulandırıcı. :D

Sekreterin hop diye öpmesi. :A

3.sezonunu izlerim. Büyük ihtimal yine söylenirim kötü filan diye kesin. :D

bende daha 4.bölüme geldim güzel ilerliyor